Posts by Mezaigakure

Lze nějakým způsobem změnit maximální délka života mazlíčka, nebo je mazel, který se vylíhne s 1d životem vyloženě k ničemu? Protože kdo by každý den kupoval proteinové tyčinky? Díky za odpověď.

Práve to má nelákalo na východnom. Tu je to sami Nemec Angličan španiel ale každý s dobrou angličtinou že nieje problém sa dorozumieť čo treba a hlavne do toho nemci tlačia také prachy že fi veci od malého lvl sa dajú celkom rozumne kúpiť takto do začiatku a len si ich dokovat.

Ak by si išiel na západný kľudne mi napis do začiatku ti hodím aspoň nejaké eliky a výbavu nech dávaš 1-2mesta na rozbeh

Tak jsem se konečně dočkal šťastné hodinky na EN metinu, takže jdu do toho. Můžu tedy stále počítat s tvou nabídkou? :thumbsup:
    můj nick bude Urgmaster, tak klidně napiš :)

Práve to má nelákalo na východnom. Tu je to sami Nemec Angličan španiel ale každý s dobrou angličtinou že nieje problém sa dorozumieť čo treba a hlavne do toho nemci tlačia také prachy že fi veci od malého lvl sa dajú celkom rozumne kúpiť takto do začiatku a len si ich dokovat.

Ak by si išiel na západný kľudne mi napis do začiatku ti hodím aspoň nejaké eliky a výbavu nech dávaš 1-2mesta na rozbeh

Zeptám se, možná blbě. Přístup jsem zatím nezakoupil, protože se stále rozhoduji. Při spuštění metin2 mi ale při volbě serverů vyskakuje pouze jeden z clusterů a to Kirin. Kdybych chtěl jít na ten západoevropský (Chimera), jak to udělat?

Je server RUBY dočasný server, nebo stálý? Nikde se mi nepodařilo dohledat.

A dále, ví někdo, ve kterém clusteru hraje nejvíc čechů?

Díky

Ono mi přijde, že obecně ten, kdo řeší bany na něčem frčí.

Před 3 hodinami jsem dostal chat ban a přitom jsem během toho dne do chatu nic nenapsal :) a včera jsem tam za celý den asi 4x napsal, že prodám BSko.

Zatímco pan * si tam i přímo v tuto chvíli nonstop spamuje pomocí chatbotů, většinou i z více postav zaráz a žádný chat ban nemá :D

Systém víc postavený na hlavu jsem v životě nezažil :D Slušní hráči jsou trestání, podvodníci schvalováni. To se nás, čestné hráče, snažíte ze hry vyhnat? :D

Vím, že to ani z daleka není tak vážné, jako neoprávněný ban všech účtů GreenTigera, je to však k zamyšlení, zda někdo z vedení nepomíchal kolonky a místo cheaterů netrestají slušné hráče.

Warn: Obecné porušení pravidel fóra - nick cenzurován /Fufhiny

Nejedná se jen o červenou lištu "Hra je ti momentálně nedostupná kontaktuj prosím podporu."? Potom stačí jen počkat po nějakou dobu, než to zase zmizí.

Pokud je to skutečně BAN tedy permanentní zablokování účtu jsou dvě možnosti jak postupovat. Kontaktuje se česká podpora a řeší se to primárně s nimi. Případně to potom eskalují na Německou podporu. Nebo kontaktovat přímo Německo, nicméně z reakcí jiných hráčů, bude dotyčný nejspíše zase odkázán na českou podporu. Záleží jaké má tvůj kamarád páky a jestli je připraven to řešit případně i soudní cestou. Tak pak se možná budou bavit právníci mezi sebou.

Osobně to doporučím řešit s naší podporou, pokud oni s tím nic nezmohou, tak to poslat přes ně do DE. Budu držet palce ať se to vyřeší co v nejkratším termínu.

Děkuji za reakci a informace.

Ano, opravdu se jedná o trvalé zablokování účtů.

CZ Podpora byla kontaktována, tak zatím nezbývá, než čekat na odpověď.

Zdravím, vím že se to tu řešilo už asi minulý rok, ale od té doby je tu ohledně toho ticho.

Stalo se někomu v nejbližší době, že mu zabanovali všechny účty, aniž by kdy použil jakýkoliv cheat/bot?

Dnes se to stalo kamarádovi a neví jak z toho ven. Řešil to někdo? A s jakou úspěšností? A jaký je postup? Stačí najet na "podpory" a "kontaktovat podporu" nebo se to řeší i jinak? Vím, že podpora je pověstná svou pomalostí.

Děkuji za odpovědi.

Zdravím, po delší době jsem opět zavítal na metin, který za dobu, od kdy je metin postihnut neustále se rozrůstající "rakovinou" ve formě botů, hraji opravdu jen velmi rekreačně a chci se touto formou zeptat, zdali někdo z vás, aktivních hráčů, má jakékoliv informace k tomuto tématu. Třeba jestli se to tam nahoře nějakým způsobem začalo řešit, nebo na to pořád hází bobek? Pokud by někdo jak z řad hráčů, tak z řad týmu měl nějakou informaci, nebo novinku na toto téma, moc rád si to přečtu. Samozřejmě zcela (ne)trpělivě vyčkávám a rád bych jednou opět začal hrát aktivně, proto se o toto téma zajímám.

Moje druhá otázka je mířená na aktivní hráče metinu: Jak můžete zvládat dropování čehokoliv s tím pocitem, že i když u toho budete trávit hodiny denně, absolutně nemáte sebemenší šanci se vyrovnat boterům, kteří si u toho můžou klidně sedět v hospodě u pivka, zatím co vydělávají mnohem větší rakety, než vy? A jak tuto hru můžete aktivně hrát s tím pocitem, že víte, že vedení hry jsme my všichni hráči tak moc u zadku, že nemají potřebu vyřešit ani tento extrémně jednoduše vyřešitelný problém, který všem kazí hru? Mně to tehdy hru natolik znechutilo, že jsem s aktivním hraním musel seknout.

Zhruba před rokem, kdy jsem na tento problém již poukazoval, mi tu někdo oponoval s tím, že boterů není tak snadné se zbavit a můj návrh na jednoduchý random generovaný kód, který naprosto skvěle funguje i na nově spuštěném "MetinpozpátkuIV" odmítal s tím, že ho cheateři obejdou, případně, že by to lidi otravovalo.

A hele, na nově spuštěném metinu není ani jeden boter, i když by si tam mohl zakázanými způsoby (obchod za real) mohl vydělat mnohem víc, než na offiku (tento druh obchodu tam kvete ještě ve větší míře než na offiku, co alespoň já vnímám). A za dobu, co se tam pohybuji jsem se v chatu, ani nikde jinde nesetkal s tím, že by toto opatření někomu vadilo. Většina lidí to samozřejmě uvítala, protože vědí, čemu se tím předcházi. To jen doplňuji proto, aby hned někdo nenamítal to co tehdy, že není snadné se botů zbavit. Zcela jistě je zde hora jiných možností a to i jiných, než tato, která je téměř budget free. I banovat IP adresy boterů není od věci, ono je to časem dost otráví - případné trackování hlavních postav těchto usmrkanců a jejich následné zabanování též není nic nemožného.

Ano, vím, že se tím nejspíš nikdo nebude zabývat a to primárně z toho důvodu, že vedení hry je extrémně neschopné a absolutně lhostejné k hráčům, kteří je živí, ale co já vím... Co když tam za poslední rok začal pracovat někdo nový a něco se tam děje a někdo z vás o tom má nějaké info? Proto toto téma (a taky si trošku postěžovat, samozřejmě)

Předem mockrát děkuji za odpovědi.

Nejsem expert na programování, takže tě v tomto konfrontovat nebudu, ale věřím, že by šlo vypilovat tabulku natolik, aby to bylo náročné rozklíčovat. I omezení botů je alespoň něco a časem to pilovat víc a víc, a jednou bychom třeba měli metin téměř bez botů. Samozřejmě obrázky by musely být čitelné, ale pro zmatení programu klidně různých velikostí, nebo třeba fontů.
    A game design? Vážně? Co odradí hráče víc? Dvouvteřinová tabulka jednou za hodinu při expení, nebo plné mapy botů, kteří ti brání expit a navíc si vydělávají v rozporu s pravidly a působí jako totální výsměch poctivým hráčům? Myslím, že odpověď je jasná každému. Při zavedení by tým napsal důvod této tabulky a je jasné, že by to drtivá většina hráčů přivítala.
    I když tvé poznámce o game designu rozumím a vím jak to myslíš, v této situaci je to jen zanedbatelný detail, nebo to lze nazvat i nutným drobným zlem, proti MNOHEM většímu zlu.

Opisování kódu je rak... Nikdo nemá chuť každou hodinu opisovat kód, je to akorát otrava. Nehledě na to, že každej trochu rozumnej programátor je schopnej toto zautomatizovat v rámci několika málo set řádků kódu. Navíc bys do toho musel zatáhnout autolov, kterej je dle mého (neznám kód hry, takže pouze odhaduju) názoru řešenej úplně jinak, tudíž další problémy.

Alcha po zubech taky nic moc neřeší, naopak dodá další problémy. Boter zapne miliardu postav s rukavkama na BO, nechá je dropit pár týdnů až měsíců, a pak to bude průměrně 22 dní odevzdávat. Až to dokončí, máme původní problém, pouze o pár týdnů - měsíců posunutej. Mimo jiné těch pár týdnů až měsíců nepůjde expit na BO, protože to bude zamořeno boty

Co se týče opisování kódu, dělo by se to jen v případě expení, nebo dropení, neboli pokaždé, když postava bojuje s příšerami. Takže pokud jsi s postavou v obchodce a obchoduješ, nebo chodíš na namku PvP, či cokoliv jiného, žádné kódy by se neopisovaly. Vždy jen po střetu s monstrem. Navíc podle mě lepší vteřina opisování za hodinu, než metin plný botů... A jsem si jistý, že nejsem jediný, kdo tu vteřinu za hodinu obětuje pro server bez botů, podle mě spíš každý kromě boterů by s tímto souhlasil, pokud by to opravdu fungovalo.
    A to s tím obejitím ve stylu automatizace za pomocí řádků s kódy... To by muselo fungovat na principu pokus omyl, dokud se robot netrefí do přesného čtyřčíslí, což by za prvé chtělo více než stovky řádků na čtyřčíselnou kombinaci a za druhé neexistuje nic jednoduššího, než tam dát např. maximálně 5 pokusů. Protože nikdo přece není takový retard, aby to spletl 6x ^^- Poté kick.

Jedinej důvod proč to 15 letému Lojzovi funguje je ten že wony na jeho serveru nikoho nezajímají a nikdo je nebude kupovat po stovkách. Představuješ si to moc lehce, ono totiž nic jako 100% anticheat neexistuje. Vždy se najdou lidi kteří dostanou ban i když nic nepoužívají, stejně jako lidi co to používají a ban mít nebudou. Jedinej způsob jak by se Gameforge mohli ubránit je najmout si lidi co zvládnou v řádově hodinách prolomit nové aktualizace Cheatblockeru, ale zas nechceš platit každému moulovi co zvládne pár řádků kódu obalit do milionu zbytečných aby to nešlo detekovat žj... Další způsob co mě napadá je povolit jakejkoliv obchod z nově vytvořené postavy (nebo alespoň alchu) měsíc - nebo 2 po vytvoření, ale zas je omezení normálních hráčů.

Existují/existovaly servery, které zažily několikaletý boom a i u těchto serverů se s yangy / věcmi za real obchodovalo v dosti velkém měřítku (I když samozřejmě ne v tak velkém, jako zde). Zažil jsem i servery, kde měli taky problém s boty a vyřešili to v příštím updatu, kde pokaždé, když člověk začne expit a poté každou půl hodinu nebo hodinu, vlevo nahoře vyjela malinká tabulka, kde byl čtyřmístný kód a hráč měl asi minutu na to, ho opsat jinak byl podezřelý a již měl team info o tom, že je u toho hráče něco špatně. Klidně by se to dalo udělat i tak, že pokud neopíše, dostal by třeba kick, nebo něco, čím by se zamezilo boterovi v pokračování zakázané činnosti (Lépe by se to vymýšlelo, kdybych věděl, jak tyto programy fungují a nemám pochyb, že to gameforge ví). Vůbec to nebylo nepohodlné, bylo to za vteřinu hotové a hráči měli radost, že byl server opět bez botů. A toto je jen jedna z jistě mnoha možností, jak se tento problém dá snadno vyřešit, tento byl navíc extrémně jednoduchý na uskutečnění.

Tak sme sa konečne po roku dočkali a som rád, že ešte existuje nijaká spravodlivosť.

Samozřejmě jsem rád za odbanování nevinných, na druhou stranu ale velká nespravedlnost s tím, že byla odbanována spousta botů, kteří si teď vesele běhají po bakře, chrámu, poušti a kdo ví kde všude možně a vysmívají se ostatním (Na vlastní oči jsem si ten výsměch zažil v bakře). Good job Gameforge. Ta firma je snad banda neschopných šašků a to jsem to popsal velmi mírně :lol::shit:. Privátní servery založené 15 letým Lojzou mají proti botům mnohem lepší ochranu, než oficiální server... Ostudné a k pláči.

Neuvěřitelné, že se tohle děje. Já se každých pár dnů zlobím a v duchu si nadávám na vedení společnosti, když vidím ty tuny botů na 5 různých mapách, i když je to záležitost, která by se dala naprosto jednoduše vyřešit a teď se místo toho banují normální hráči, zatím co si boti vesele běhají po mapách. Hru samu o sobě mám rád, ale ti lidi, co to spravují.... neschopnost a očividně i nekompetentnost jsou extrémně slabé slova, ale silnější tu bohužel použít nemůžu. Tento nezájem a naprostá neschopnost jsou opravdu k vzteku.