Posts by R4Z0

    Ahoj, myslím že vůdce cechu co si pamatuji nelze svrhnout. K tomu, aby se změnil vůdce cechu potřebuješ nějaký speciální předmět z ISka ne ? Změna vůdce se uskuteční, pokud je postava vůdce smazána, za této okolnosti je umožněno být vůdcem cechu i menšímu lv než 40. Ale je možné že se to od té doby co si pamatuji hodně změnilo :)

    Super ! 8o A pokud by došlo k zvažování testování, bude čas upřesněn aspoň na určité období rozsahu, kdy by mohlo dojít k testování? Nebo to opravdu výrazně přetěžuje hru a bude to tedy o štěstí, zda-li se někdo bude nácházet ve hře v určitém čase?

    Ahoj,
    Chtěl bych se zeptat jak tedy dopadla ta testovací verze té války? Plánuje se do budoucna tedy ještě uskutečnit ? Nebo ta v roce 2016 byla naposledy ? Nebo se nějaká od té doby uskutečnila a jen jsem ji promeškal ? :)