Posts by Attalin

    Nechápu jak si muže takováhle firma dovolit jen tak for fun zabanovat stovky účtů a pak nějaké GMko psát, že prostě hráči maj smůlu.. si už dělaj prdel ne ....

    Může se LASKAVĚ konečně vyjádřit někdo kompetentní, aby nám sdělil, jestli problém hlásil výš popř. kdy bude sjednána náprava ? Vážně mě tenhle přístup začíná vytáčet.


    Nejenže nejde darovat na yangy, ale nejdou ani odevzdávat BZK, což je v případě dropů fakt velký problém...

    Asi tě vyvedu z omylu, ale měsíčky fakt nepouští česká gmka :D

    Vesměs vše tu bylo řečeno... výroba stojí speciální barvivo, to jde získat v IS, fragmenty a pak průměrný kámen chaosu, ten jde získat v kole nebo z nových bossů od 110.. Šance je 20%, vyrábí se u baeg go, je to tam ostatně i napsané ta % šance.. Jde dát do skladu, obchodovat jde až od určité urovně.. kolik ti neřeknu, protože to nevim, dle mě 50+, ale ještě jsem neviděl nikoho s úrovní +3 a víc :D

    Jaký máš jméno ve hře Rendy ? Něco mi to říká, ale nějak si to nespojím :)


    Zvěrokruh se dá dát ve dvou s matnou alchou, popř. sám s trochu lepší alchou a když umíš hrát za dva učty najednou :D Do zvěro si se sežeň 20% pád ( bez toho tam ani nechoď - 10% pád je jako 0% :D ) a pár % na blesk, jestli jsi WP tak mín, jestli aura nebo cokoliv jiného, tak alespoň 70%....



    My chodíme Chen, ten je nejjednodušší, a když se nudíme tak Xu, tam tě proměnujou, tak musíš bejt trochu šikovnej a obrněnej nervama... + aktivní buff, ten se hodně hodí

    Samozřejmě je to o náhodě co ti padne, jsou patra, která jsou náhodná ( především ty horní 29+ ) muže ti padnout ničení metinu 8ks, což je fakt porod a velká práce pro nervy :D Nebo boss, ten je jednodušší, ale chce to 45+ schopku nebo 80 příšer popř. všechny příšery... Všechno si odzkoušej, ve dvou zvládáme oboje... Oříšek je p.35, tam když ti boss rošlápne dělo, tak ho musíš nasekávat a to je fakt o nervy, protože někdy tomu bossovi bereš za devět tisíc jako já ( to ho stihneme někdy i 5 minut před limitem ) a někdy když se bugne ( Nevím, jestli je to bug, ale asi jo ) tak někdy mu bereš jen 900, čili 10x méně a to se fakt nedá usekat, abys to stihnul..


    Druhá otázka je, jak moc se to vyplatí chodit, protože dnes ti tajtrdlíci prodávají 200 beden za 150kk, což je fakt prd..., zbraně s dobrou průmkou fakt nepadají, tabulka se nevyplatí vyplnovat a ty zvěrokruhácký šerpy tak neskutečně rupou, že už to v mém případě odnesla jedna klávesnice.. Ze 40 1% šerp sem udělal 1x desítku... 4x rupla na 11+... takže asi tak..

    Lituji každého, kdo hraje ten novej server, úplně vo *, boteři kompelt louka bakra, komplet u jinhee, komplet na bo, komplet na sohanu... člověk nemá absolutní šanci si zahrát natož něco naexpit...



    Warn: Vulgarita - cenzurováno /Fufhiny

    Smutný, že je už pár hodin po startu bakra obsazená botzy, že se nedá expit, fakt tleskám hlavně narvat prachy a za dva měsíce stejně přijít o učet, kdo tam hraje je tupej idiot, kterej nemá v životě nic lepšího na práci... A GM na to klasicky kašlou

    No ohledně vyvolávání příšer pozor, to se zas musím zastat Německých GMek... Jak jsem říkal, tam je stánků 3x víc jak tady a jakékoliv pouštění bosse nebo v minulosti měsíček byl nekompromisní ban na nějakou dobu.. Tam si nikdo, slovy NIKDO !!!!!!!! nedovolí pustit jedinou příšeru ve městě, ale hold tady to většinou dělá jeden nejmenovanej ninja co překupuje a mnoho dalších a gmka to mají na párku...

    Daemy je cechovní mapa, nikoliv obchodním, přitom by stačilo aby komplet město bylo safe zona, kde nejde nic spawnout, jak easy.. a to mi máme prd stánků... na DE a RO metinech jsou kompletně od mostu až po alchymistu, my máme minimum stánků...


    Co se boterů týče, je to smutné a GM s tím stejně nic neudělají... Zvykni si.. Bot GMko vidí, že je blízko, automaticky ho přelogne, vypne... a jelikžo v Německu je to samej druhej pitomec, tak na zabanování musí být video a podobné píčoviny, které dost dokazování stěžují, protože je to nemožné... A to, že je třeba hra králů, kde každý, kdo se hodně snaží má skore 10 tisíc a boteři 250 tisíc, to nikoho neusvědčuje, i když ten bot jede 24/7 v SDčku.. To samé boteři na alchu, jsou desítky lidí, co botujou, prodávají to za reál, klidně 30k měsíčně vydělají, ale to v německu neřeší...


    Takže si zvykni nebo to nehraj, protože hra je sice parádní, promyšlená, ale absolutně nehratelná.

    Taky záleží, jaký chodíš zvěrokruh :D Jestli chodíš ten v pondělí, kde je ten ninja, tak se nedivim, že tě zabije :D Bosse v šestém pleskám s prstem v nose, ani nenandavam věci na schopku, blesk 40%.


    Obchodník je asi čistě náhodnej no, zatím ho trefujem tak v jednom ze tří případů.

    Nemá cenu to ani hlásit a to ze dvou důvodů...


    První je, že vývojář potažmo majitel hry to má naprosto na háku, jelikož ti boteři ještě držej hru alespon trochu při životě a každej další velmi super update ohledně bezpečnosti je takový držhubný pro hráče, aby si mysleli, že se s tím něco dělá..


    A druhej důvod je, že zdejší GMka na to naprosto kašlou... A tím myslím naprosto, protože není možné, aby ti největší boteři, kteří jsou mezi hráči již x let známí stále botovali.. Jmenovitě je to *, * a ve hře např *. kteří mají zapnutý botery a nikdo, ale vůbec nikdo s tím nic nedělá.. A proč by taky jo, boter si vydělá za měsíc klidně 30 tisíc reál, ale na to se tady kašle...


    Takže jednuduše si na to zvykni a neřeš to... Znám botery, který choděj meley s botem..



    Warn: Porušení T&C, cenzurováno /Fufhiny

    Zdravím, začali jsme chodit zvěrokruh a ani jednou z velmi mnoha pokusů jsme netrefili obchodníka, proto se ptám, těch co to chodí, je na to nějaký fígl, jestli když trefím oranžovej, mám dát růžovej nebo když ho netrefím, mám u něj zůstat... Naposledy jsem trefil čtyři a poslední ne a zas bez obchodníka.. Mají na to vliv nějak ty bonusové metiny ve spodních patrech. Koukal jsem na YT, na wiki, ale nikde jsem se nedozvěděl odpověd, jestli na to vlastně vubec něco má vliv nebo jsme měl prostě 8x za sebou smulu :D

    Floki, ty jsi šašek, co poučuje o pravidlech hry, přitom veřejně prodává wony za reál, postavy za reál.. Píšeš jak jsi vše prodal, přitom jsi neprodal nic.. Nakupuješ itemy od boterů, ač je za to sám hejtuješ, že botují.. Takže ty jsi člověk ve stylu kázat vodu a pít víno, takže buď od té dobroty, někam zalez, zahoď klávesnici a nevyjadřuj se prosím.. Všem nám velice ulevíš, klidně nechť za ten insultík warn dostanu, ale ty jsi obyčejnej šašek..


    Jinak k mapám... ČT mapy jsou dost hard, slovy hard myslím opravdu těžké,, pokud nejsi WP a nemáš fakt dobrý věci, tím míněno zvěro věci +9 a brill alchu+, tak si pořid do lesa vítr 100+, k razikovi 100 oheň +.. jinak to ani nezkoušej + buffa samozřejmě.. v ČT mapách nepadá nic, ani z bossů, nicméně exp je v lese velmi dobrej... asi 2x víc jak v klasickym.. na 110 lv jsem při 550% exp expil 40% za hodinu.. :) Ty druhé bludiště jsem nebyl, tak nepovim, nicméně tam padají už z bossů bedny, ze kterých jsou ingrošky na nové věci, nicméně kovat to je nereálnej nesmysl, protože těch ingrediencí to chce hodně, nehledě na příručky :) výhodou jsou ulomky +, ty nadropuješ hnedka. Nevýhodou je, že tam můžeš být jen hodinu...


    Zkoušel sem exp na generálech.. 50% odolnost na schopku, 60% blesk, 20% abs ZB a byl jsem rád, že jsem ustál tři :D A i tak to bylo prd oproti tomu, jak expí les :)

    Nové forum je naprosto příšerné, hnusné, nechutné, odfláklé .... nic na něm nemůžu najít, ne to nepřehledný... ale to nemá cenu si stěžovat, s tím stejně nic neudělají

    Zlodějku kup IS a měj nasazenou metinovou.. Bez jedné z nich opravdu nedoporučuju dropit.. Level je jedno.. na ulomky doporučuju 42-55, několikaletýma zkušenostma ti řeknu, že je to úpně fuk. 55+ nedoporučuju.. Úlomky drop nahoře, tzn. znič metin a jeď nahoru. v 95% případů mám u první pečetě hotovo.. +- 10 minut od vstupu..