Posts by neuro

    ,,Fufhiny je úplnej s*áč´´ :-S

    za to jsem taky dostal chat ban ve hře na 24 hod, odzkoušejte :grumble:



    Warn: Insult /Fufhiny

    bando vždyť tu máme adminy, třeba tady otravnou vosu fufhinyho s jeho offtopicem a warnama za sprostotu :lol:

    já si docela spokojeně hraju a o hackery a bottery se moc nezajímám, ať se třeba ufarměj stejně si vždy kupuju surky přes chat od lidí co toho maj po pár kusech a eventový bedny nekupuju nikdy, stejně s těma programama pokrejou první dvě oblasti a dál se nedostanou protože je dřív nebo pozdějš zabanujou..

    za mě by jste měli přestat brečet, minimálně tady na našem fóru protože to je ztracenej čas a hraní si na kočku a myš s fufhinyho zálibou v terorizování :phatgrin:

    hra má pořád co nabídnout jen to chce vylézt z námka nebo od metinů 35.. have fun <3


    Edit: warn- offtopic/spam/nerespektování admin teamu. fufhi stačí začervenit a zase jsem ti ušetřil chvilku datlování do klávesnice :*

    Edit2: nauč mě jak to začervenit a budu si warny psát klidně sám :phatgrin::phatgrin::phatgrin:



    Warn: Insult /Fufhiny

    první tři.. takže kdo nejvíc potěší gameforge nákupem dračích mincí dostane za odměnu 75 - 60%.... to je hodně jednoduchý teda.. kdyby tam aspoň byl drop začarek a nějaký omezení levelu ale tohleto nedává žádnej význam...

    je docela obtížný se mezi těma botama někam proexpit no :lol: bylo by fajn je pobanovat... btw dokázal by mi někdo shrnout co teda budu mít jako odměnu za to že ten pvp server budu hrát? :sniper: nepřijde mi moc rozumný proinvestovat tisíce za FI výbavu když to v lednu zruší... zaslechl jsem něco o jedáku 60%.. pro kolik lidí? a zdroj prosím? <3

    Mě přijde spíš naopak smutný, že se někdo snaží ušetřit za fazole zen nebo za prsten Lucye a pak za to jeho vlastní blbostí takhle zaplatí :lol: To že se z orientální akční mmorpg snažíte udělat nějakej spolek kamarádíčků co si pomáhá ikdyž nejste ve stejný říši je trochu váš problém :thumbsup: den předtim z týpka co s nim expim spadlo bs +9 natočený do watery, to by teprve bylo ubožáctví si ho nechat, ale vydropit nějakýho kašpara co si to spletl s přátelskou hrou napříč říšema, na tom vážně vidim ubohý jenom to šetření na zenkách nebo Lucyi :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

    Zdar indiáni, :gamer: jakej se vám povedl nejlepší drop z agresora? Já teď po 10 ti letech hraní poprvý něco lepšího než elíky, a to zrovna rovnou jedák +9 30% z hlupačky z červený co leze s agresí do waterky :phatgrin::phatgrin::phatgrin: jediný co je na tom smutný je to, že teď vyplakává ingame všechny z naší chunjo říše jakej jsem hroznej grázl a nechtěj mě kvuli tomu v žádnym cechu :phatgrin::phatgrin::phatgrin::phatgrin: budu se stěhovat do jinno, takže offtopic, jestli je nějakej cech co chodí bosse atd pohromadě a vzal by 90lv BMko, dejte vědět :sniper: a podělte se o dropy :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

    Zdarec bando :thumbsup: mám na vás dotaz ohledně začarek, chci se zeptat na váš skromnej osobní názor, jak se nejlépe dostat herně k začarkám.. wiki máme teď rozdrbanou že ani nejde poznat z čeho všeho padaj, ale nedávno jsem to studoval a myslim že nejlepší cestou s nejvyšší šancí je otevírat truhly berana (ve hře 10kk-3 otevření) s šancí na 3ks drop, nebo truhly zlatý rybky, která je mnohem dražší a ještě jsou 3 druhy... jak to řešíte vy? díky moc za každej názor :love:

    Joedo to fakt neni to je snad poznat 😁 kde je jí vůbec konec?


    Spam-offtopic - warn. Začerveni to a ušetřil jsem ti práci Fufhiny ✌️

    Já to právě ani nemám chuť zapínat dokud se o to stará firma tak, jak se stará. Ty možnosti jsou reálné. Brazilský server také nespadá pod gameforge, nevím, jak se to stalo, zajímalo by mne to a doufám že je reálné aby to bylo zodpovězeno zde ve spam sekci... Stejně tak nejen brazilský, ale co vím, ještě dva další servery. Přece, teoreticky, když to například přirovnám k něčemu jinému......... mám práva a patent na něco co jsem vytvořil, jenže to celosvětově nedokážu distribuovat, takže- najmu si firmu-firmy co se tím zabývají a zvládnou to. Firma to zvládá v drtivé většině států po celé zemi až na vyjímky. Vyjímka (cz scéna, sami vidíte jak je to např jen s fórem, mě jako člověka s patentem - webzen, osloví, že to prostě gf nezvládá, a chceme to dělat my.)