Posts by Kubas4

    Zdravím, běžně si otevírám na noc shop, dříve bylo vše bez problému, jenže již 5x po sobě se mi stalo že jsem ráno našel postavu odhlášenou. Myslím si že chyba je asi na mé straně když vidím určité stánky na námku 24/7. Antivir nemám, jen windows defender, o požadavcích asi mluvit nemusím. Poraďte někdo prosím :beer:

    Ahoj, jezdil jsem metiny a buff v pohodě. jenže prostě najednou koukám že buff nemám. Prostě mi nešel a stále nejde dát. Udělá se animace, ale buff mi to nedá a MB to nebere. Zkoušel jsem vypnout zapnout hru/pc, nechal jsem ji zabít, portnul jsem se a stále nic. Na ostatních postavách spelly normálně fungují. Neví někdo co s tím? Ticket jsem napsal, ale třeba někdo ví jak to spravit dřív než mi odepíše podpora.

    Já sem tu aukci vůbec nepochopil. Přišel sem až ve 22h a v nabídce byl kámen měsíce za 520 DM a větrné boty za 1000.

    Na toto odpovím. Jde o to že na 15 minut (možná je to jiný čas to je fuk) je v té aukci item. Ten item se každých 30 sekund zlevní. Je tam omezený počet. Ty slevy jsou někdy pěkné to neříkám. Třeba při první aukci tam byl kostým+ na 60 dní za 90 při poslední minutě (to se mi točilo to kolečko)

    Zdravíčko lidi :) Zde bych chtěl napsat to co ví každý hráč, ale GM zřejmě ne. Ačkoliv si nemyslím, že si to někdo z nich přečte, tak to sem stejně napíšu abych měl klid na duši. Takže pokud nechcete zbytečně ztrácet svůj čas čtením článku, kde pouze poukazují na chyby co mě napadají tak překlikněte dále.
    Nicméně začněme. Nejdříve bych poukázal na tu skvělou novinku jménem Blesková aukce. Neberte mě zle, nápad je to super. Nicméně jako každá novinka v metinu to skapalo. Nejdříve to celkem šlo a sám jsem si chtěl něco koupit, ale nebylo mi to umožněno jelikož byla poslední minuta a když jsem kliknul na získat nyní a to kolečko se točilo tak dlouho že aukce odešla. Dále ani nefungoval IS a ve ted když funguje IS tak aukce chvilku funguje chvilku ne.
    Dále tu máme také aktualitu a to odstranění tlačítko "Změnit kanál". Tohle se nedá brát jinak než katastrofa, to se všichni shodneme. Původně jsme si myslel že to byla chyba při údržbě (žádná novinka), ale později se objevilo oznámení od GM, že to byl záměr protože kvůli tomu padali servery. Já teda na metinu strávím hodně času a výpadek serveru se mi dlouho nepodařilo zaregistrovat. Odhlašovat a přihlašovat se kvůli změně kanálu je zdlouhavé a jak to říct "nepříjemné?" nebaví mě furt dokola psát údaje.
    To jsou takové hlavní body co mě vybudili. Nicméně by se tu dal napsat text na několik stran, protože jsou tu několik let staré příspěvky o různých bugách ( fakt nevím jak to vyskloňovat. Prostě BUG), které nebyli opravené dodnes. A samozřejmě by jsem mohli zmínit vykopávání z věže, které jede leta páně a stále se to děje.
    Je hezké těžit peníze, ale takhle nový lidi nepřijdou když si přečtou nebo kouknou na YT na videa o tom jak metin stojí víc a víc za p*d.
    Ale i tak to zapnu furt a furt dokola, je to prostě závislost :D To je vše, děkuji každému kdo to dočetl až sem. Toto je čistě MŮJ názor, takže pokud se nelíbí, nevadí. Na světě jsou miliardy lidí, takže je jasné že se s někým neshodnu. Mějte se pěkně a hodně štěstí při hraní této hry :)

    Zdravím, Dneska jsme 2x vyjeli věž a když jsme vyčistili 6. patro včetně bosse, tak se nezjevil kovář. Děje se to i někomu jinému?

    Zdravím, předem říkám, že vím že tohle téma tu bylo probírané několikrát. Jenže naposled jsem viděl že v roce 2013. A za 5 let si myslím že se ve hře dost změnilo. Protože v roce 2013 psali že se to těžce dropuje a bla bla.. No takže. Zajimá mě co se víc vyplatí za mentála. Vůbec neřešte cenu a tak, čistě funkčnost. Vezmeme příklad že budeme mít jedák a Zášť +9 s prumkou 30.

    Dosáhnout vysoké úrovně, ale ne levlově ale silově :) Zároveň tu občas potkám fajn lidi, se kterýma se zakecám na další měsíce :)
    Nebo ten pocit radosti když se vám podaří např. něco ukovat nebo že vám konečně po hodinách dropování padne to co jste chtěli.

    Takže tohle jsem ukradl z nějakého staršího článku ale tohle musíte mít aby jste smazali postavu: Postava nesmí být vyšší než level 75. musí být alespoň level 5 a mít odkliknutý quest "vítej v Metin2", Kod pro smazaní nesmí být starší 24 hodin a musí být napsán správně. pak by to mělo jít :)