Posts by Lousos

Pokud se jedná o Mithgard, pak se o to pokusím. Jedná se pouze o mé zkušenosti, co pozoruji trh/co sám kupuji. Předem říkám, že neuznávám styl prodávání, kdy tam mají hadí ocas + za 1kk a stojí to tam 4 dny...
    Knihy: Duše modrého + purpur vlk cca 100K, trojcest do 50K, temná ochrana do 75K, průraz do 150K, strach 100K, zbytek z knih schopností co si napsal těžko prodáš za víc než 10K. Navíc ti to tam bude stát padesát let. Kniha klateb + vídám různě, odhadnul bych kolem 100 - 200K kus, kniha proměn 300K, knihy misí jsem snad jediný co dělá, vezmu od tebe kus za 50K, kdyžtak piš na Lousos jestli by si měl zájem. Jazyky 150K, proměna pro pokročilé 100K (bude ti to stát na stánku dost dlouho, málo lidí to čte), WeLiazo vůbec zatím, to si schovej na později, snad jsem tam nic nevynechal, je to dost dlouhý seznam :).
    Kameny: +3 výběrově - nestvůra 100 - 150K, spěch 250K, zbytek z vyjmenovaných ne. +4 lycana jsem prodal až za 50K. Smrtící rána +4 kolem 2,5kk.
    Itemy: Vezmu co má význam a lidé to shání - Neznámý talisman + (2 kusy 100K ideál cena aby to zmizelo), zelená dračí fazole 300 - 500K klidně, rozdíl u těch očí je myslím ten, že jedny jsou jen na quest pro Octavia, druhé jsou normálním dropem. Hadí ocas + 500 - 700K, snubák kolem 3kk, zbytek tu lidi zatím prakticky nekupují. Na pár věcí ze zbytku je potřeba najít někoho s mozkem, co za to ale teď žádný velký částky nedá. Zbytek je odpad. Medvědí žluč 70 - 100K.
    Rudy: Nevyznám se v nich, nemohu vůbec sehnat dia na sloty do věcí... - každopádně prodat se bude dát víceméně pouze přetavená - eben, bílé zlato,zlato, diamant, nebeské slzy, teoreticky i stříbro. Zbytek pochybuju, že by se v současném stavu na Mithu dokázal v nějakém normálním čase a ceně prodat. Cena za přetavenou rudu kus kolem 400 - 600K podle typu.

Když budeš mít auráka jako dropa a budeš mít opravdu top výbavu, tak bude lepší než WP sura - seseká to rychleji. Při měsíčkách toho aurák, který zvládne plášťovat SD3, vyseká o dost víc než WP sura. Pokud ale tu výbavu nemáš, tak jdi do WP sury. Lycana jsem nikdy nehrál.

A tady je právě ten problém - chvilku jsem u těch postav stál a karty sbíral. Nasbíral jsem si jich takhle asi 8 za 5 minut. Možná už si to ten dotyčný ohlídal, ale včera v noci po nich normálně karty ležely na zemi.

Já jsem spíš pořád nepochopil smysl některých těch hacků. Na Mithu se v posledních dnech objevilo pár postav kolem levelů 3 - 5, které klasicky stojí na místě, nesekají, nahání na sebe pejsky/vlky a tím to hasne. Level se jim nezvyšuje, nikdo po nich věci nesbírá, yangy zůstávají na zemi. Jaký je pak vůbec smysl něco takového provozovat?

Systém mazlíčků, jezdeckých zvířat apod. jsou dost dobře vysvětlené na wiki. Co se týče alchymie, doporučuji tutoriál od pstruha - normálně zadej na YT pstruh alchymie, jedná se hned o první video. Když člověk bude ignorovat způsob, jakým je to řečeno, tak se tam ten základ dozví.

1x denně 3x cor draconis z toho Q. Každý nový den si musíš ten Q znovu vyzvednout, aby to zase začalo padat.

Tak ono to s těmi ochranami zase tak žhavé nebude, když si vezmu, že ochrana proti fish botům pořád není zapnutá. A to byl rybářský event skoro před měsícem.

Obávám se, že si event už nikdo z vás asi neužije. Začínají svátky, to bude zase řešení celého případu tady u nás ještě pomalejší než obvykle. Já bych se také rád třeba dověděl, jak dlouho mám rybařit, abych se nemusel bát, protože co jsem se bavil s některými zabanovanými lidmi, tak mě včera od banu zachránila jenom návštěva posilovny. A teď co - mohu si jít před spaním na 3 hodinky zarybařit bez strachu z banu, i když to pak za 24 hodin hodí více jak 12 hodin na rybách? Nebo se radši k vodě nemám ani přibližovat, co kdyby náhodou. Banuje to za nepřetržité chytání ryb? Nebo to prostě sčítá čas strávený nahozením a pokud se člověk dostane nad určitý limit tak má ban? Mohu se banu vyvarovat tím, že si mezi rybařením odskočím třeba na hodinu na metiny? Nerad bych, aby zítra proběhlo druhé kolo, kde by se to týkalo dalších desítek/stovek lidí.

kdyz existuji systemy na hlidani ryb...proc nejsou systemy na hlidani pri lurovani priser... treba takovy boti co jsou ve 2. mapach mest tak delaji jasny pohyby... Lure sekani na miste a prisery porad lezou... na to nic neni ?? kdyz teda nefunguje na to ticket system... protoze co jsem poslal ticket nebo neco na ne tak odpoved byla... prevereno a poslano dal... ale postavy tam vesele jsou dál... kdyz ja chytam 19 hodin ryby tak dostanu vesmes za cinnost u ktere sedim ban za to za co clovek co zapne hack a jde si uzivat dalsich svych zalib...zatim co me se rozpada vztah kvuli eventu oni jdou s pritelkyni na veceri ale ja nemuzu protoze musim sedet u Pc a lovit ryby abych neco mel...mozna kdybych pouzival hacky nestalo se mi to...

Vzhledem k tomu, jak tady očividně "dobře" funguje obrana proti fish botům, bych se tohohle bál. To by za chvíli dostávali ban lidi používající moc plášťů najednou.

Jestli jste nemeli hack tak ban vam dal primo system,ktery po urcitem casu neustaleho rybareni da automaticky ban,nebudu sem psat po jakem case atd.Ban by mel byt na tyden-15dni a jeste jedno velke + to ma,GM s tim nic nemuzou udelat ani overit ani ban zrusit.Cekal sem ze to takle dopadne protoze systemovej ban je vazne udelanej na palici.

To mi přijde jako kravina, ledaže by ten automatický ban banoval 1x denně ve stejný čas všechny účty, které byly déle než je stanovený čas na rybách. Jinak je nesmysl, aby někdo dostal ban uprostřed věže...

Nepoužíváš tam náhodou toho koně? Jezdeckej lístek a pravděpodobně i ten nový kůň z té truhly způsobuje přesně takovéhle pády hry.

Začít se vyplatí, taky jsem se k Metinu vrátil před týdnem. Začal jsem od nuly na Mithgardu v modré a nemůžu si stěžovat. V červené jsem se podívat nebyl, ale ve žluté mají pozemek i s výbavou na něm. Zase jsem tam ale na ch1 viděl 4 stánky na náměstí.

Však i na Mithgardu je spousta oblastí, kde člověk projede všechny 4 ch a všude je plno. A to na to serveru hraje málo lidí. Neumím si představit, jaký masakr to bude na Fénixu.