Posts by Lousos

Zkoušel jsem to včera - bohužel bez většího úspěchu. Když už mám to "štěstí", že se dostanu do patra s těmi metiny, tak mě to po zničení prvního okamžitě vykopne ze hry. Ještě 7x mi to spadne a snad se pohnu dál...
    EDIT: Obecně ta hra teď dost často padá do login screenu, skoro nemá smysl dělat stánek na delší dobu, když to po pár hodinách stejně spadne.

Jenom se zeptám, vás co píšete o konci sólo jízdy... Už máte ty nový kravinky všechny na +200? myslim si že už na nějakym průměrnym +50 budete o 10% silnější než kdy dřív.. Nebo ne? Tak nějak je kolem toho ticho po pěšině.

Vzhledem k tomu, že ten chrám je jeden velký bug, tak to asi ještě dost dlouhou dobu potrvá. Navíc vím na betě, že dostat to pořádně třeba nad +15 bylo taky o nervech. Omlouvám se, jestli jsem kdy nadával na zabugovanost věže - ten chrám je nová meta.

Zrovna v CZ bych tu reakci nazval ještě jako mírnou. Co jsem koukal na Turky, Poláky, UK, tak buď tam update byl nahrán až dnes a ohlasů tudíž moc není (UK, globál), nebo na to nadávají daleko víc než my. S "kladnými" reakcemi jsem se při tom zběžném prohlížení setkal jen tady :evilgrin: .

Tyyjo jak každej nadává :D Oni GF po 10ti letech udělají z metinu MMORPG a každej brečí ne :D ze šamanů je konečně support jak má být (pro ostatní hráče a ne pro svoje potřeby usekat vše sám za 10 vteřin) healer konečně healuje a bude konečně dost duležitou částí v dungeonech (který nebudete s malýma buffama tak dobře dávat) a hlavně ve válkách. Tenhle update schvaluji snad nejvíc od doby co ta hra jede, změní to playstyle hraní jak ve válkách tak boss runech...

To je ta hlavní věc, co většině lidí vadí. Kdyby tenhle update přišel v roce 2008, tak všichni mlčí. Teď tu byl update, který znechutil hru víceméně většině aktivně hrajících lidí, kteří Metin hráli právě kvůli tomu, že se dal hrát sólo. Já nemám problém jít s někým na Discord/TSko a zajít si dungeon, bohužel lidi mají problém s mými časovými intervaly hraní. Jen mi schválně řekni - kolik hráčů seženu na Mithgardu na draka ve všední den po jedenácté večer, když se vrátím z posilovny? Seženu jednoho ubrečenýho suru a PvP mentála. Zas až tolik se toho nezměnilo, uznávám, ale pokud byla možnost jít a dát věci díky self buffu sólo, tak nevidím důvod, proč to rušit po deseti letech. Ono totiž udělat toho buffa stálo hodně času, úsilí a ve většině případů i peněz. Logiku GF jsem nechápal tehdy, nechápu ji ani teď. Neustálé kompletní rebalancování hry je i jedním z důvodů, proč tolik lidí přestalo hrát LoLko. Bohužel Metin nemá takovou hráčskou základnu, aby to mohl ignorovat.

EDIT: Co se týče kováře a Mithgardu, včera jsem jel 2x a bez problému (když pominu, že to kopyto nedá už ani BSko na +8).

Díky všem, navzdory nereálnosti prosím o co největší aktivitu.

Jinak @Lousos... říkáš, že Mithgard je ve stavu, který byl vyhodnocen, jako zralý na spojení, takže asi tak :D Jenom mě napadlo, že by bylo lepčí ho třeba užívat trochu jinak.

Máš pravdu, už jsem k tomu nedodal, že jsem před sloučením Metin zapnul naposledy v roce 2010, takže tak :D .

Předpokládám, že to bude padat jako odměna za ten chrám, který je s největší pravděpodobností jeden velký bug :lol:

Dost "zajímavá" ta nová mapa.
    Level 40 potvora má větší výdrž než Lebkoun. Kde soudruzi udělali chybu tentokrát? O bossech ani nemluvím - vždycky jsem během vteřiny kámen a automaticky mě to vyhodí, i když tu ránu bez problému přežiju.

Nevidím jako zrovna dobrý nápad v zavedení změn pouze na určité novější servery. Taky nechápu, co pořád všichni mají s tím umírajícím Mithgardem, ten server je ve stejném stavu, jako většina serverů před Fénixem s jedinou výjimkou a tou byl Thalion.
    Jinak souhlasím, místo nerfu většiny charů a zlepšení statů na dvou, stačilo zlepšit ty dva, zbytek nechat být, lehce nerfnout Lycana (né na úroveň nehratelnosti jako teď) a opravit konečně chyby. Ty totiž štvou větší procento lidí než to, že je mentál silnější na PvP než Červená Karkulka.

Když někdo poprosí o pomoc a to nemyslím o yangy či expy, tak by aspoň mohli pomoct.. Nějaké to chováni by přeci jen měli mít.Miluji, jak někdo někomu někam leze jen proto, že je holka a dostanou všechno zadarmo. A pak tu je většina, která si na to tvrdě dře a akorát takovými lidmi opovrhují. A já opovrhuji vyššími lvli, protože drží jen při vyšších lvlech a na nás menši lvli se dívají skrz prsty.
    Ale to je zase jiné téma, takže se věnujme aktualizaci.

Opět - nediv se tomu. On ten menší level pro ten větší má opravdu skoro nulový význam. Těžko bude někoho zajímat healerka s levelem 49, když s ní nemůže ani do skupiny kvůli buffům. A to může umět na tom levelu klidně vytáhnout věž, je to jedno. Předpokládám, že se taky běžně nebavíš s bezdomovci o tom, že půjdete do banky.
    Jinak co se updatu týče, ty buffy jsou docela kudla do zad. Na Mithu asi vodka ještě delší dobu nebudou no :D .

Musím souhlasit s Archangellusem. Doplňování na wiki jsem prostě zaboha nemohl pochopit a nějaký kloudný návod pro snaživé blbce (jako třeba já) tam není. Nemluvě o tom, že se v tom "novém" vzhledu pořád skoro nevyznám. To mám ale všude :dash:
    Jinak opravdu mi věř, že v dnešní době už nikoho levely kolem padesát nezajímají. Důvod je naprosto jednoduchý - nemá smysl tam zůstávat. Pro ty vyšší levely tahle banda většinou znamená akorát zaspamovanou poštu prosením o exp/yangy, takže se pak není co divit té ignoraci.

V tom případě jsem asi jeden z top smolařů :D

Možná bych radši pořád vyhrával bronzovou, než abych za 500 bodů ze zlaté dostal další sadu na hraní :lol: .
    Jinak co se týče těch úlomků, tak pokud člověk nemá problém s koncem těžkého dungu, tak se dají krásně dropovat tam. Buffka může do rohu, kde se tolik nespawnují a není problém to usekat. + je sem tam nějaký drop i z taťky Opičáka.

Tu OKEY hru se pořádně naučit ani nejde, je to o štěstí co padne. Když ti tam napadá 6 7 6 8 8 v jiných barvách a není to hned na začátku, tak to rovnou můžeš zavřít a vzít si těch pár drobásků z bronzové truhly.