Posts by Lousos

Takže chceš zakázat i buffky, obchodní postavy apod? To myslíš vážně? Vypni ten svůj počítač s Win 98 a kup si za pár tisíc obyčejný notebook, i na tom bez problémů utáhneš víc metinů naráz. Jinak ty výše zmíněné postavy jsou boti, to problém je, ale nikdo s tím už pěkných pár let nic nedělá.

Tak já hraju Mithgard, takže nám třetí a čtvrtá várka spadla do map od 90, tudíž jsem tam byl sám a jezdil si to farmit dokola, proto jsem toho sesekal za tak krátký čas tolik. A nepadlo mi z toho všeho bohužel nic zajímavého (duše, knížky na mazla, eliky, bylinky). Ta svačinka pro mazlíka mi jako super věc taky zrovna dvakrát nepřijde, vzhledem k tomu, že to dá 5% zkušenosti předmětu (mazlík level 80+ beru, tam to už asi znát bude).

Zdarec,
    Padlo vám už někomu z toho něco jiného než knihy na mazla, speciální svačinka pro mazlíka (přidávající 5% zkušenosti předmětu), bylinky a hromada elixírů? Má ten event reálně vůbec smysl řešit? Už se v počtu zničených metinů a bossů blížím dohromady na číslo 50 a nic cenného nepadlo. Má už někdo toho mazlíka?

Stejný problém, kameny jdou poté předělat pouze, pokud je někde jinde více než 30 blýskavých kamenů na sobě a tyhle rozdělené kousky leží v inventáři před nimi.

Mám neaktivní postavu víc než 5 let na Fénixu a v žebříčku pořád je. Nebude to spíš tím, že to bude postava pod levelem 15, které v žebříčku nejsou?

Vybírání tomboly mám na dvou účtech cca na 10 minut dohromady včetně nákupu lístků na další den. Je to trošku zasekanější, ale že by to bylo až tak strašné a trvalo to hodiny, tak s tím jsem se ještě nesetkal.

Les doplnit maximálně o nějaké úkoly, které by rozvinuly jeho příběh. Když budu chtít zakopnout o pařez, tak si půjdu zaběhat do Krčáku. Vrba duchů ani Zlý stom pak nejsou entové - tvůj popis sedí na příšery v lese (H)En - tai. Chápu, že je to mapa od levelu 95+ a tam se ty se svým stylem hry nikdy nedostaneš, ale přestaň pořád vymýšlet kraviny typu zakopávání o pařez. Při představě toho, že si sekám metin a najednou mi začne obrazovka tancovat kankán, bych asi dostal záchvat.

Katakomby jsme včera večer šli na Mithu a bez problémů až k Azíkovi včetně. Jediný problém byl v bludišti, kde jsme nemohli ani podle wiki najít správnou cestu a bloudili tam asi čtvrt hodiny, ale to bych spíš připočetl naší blbosti než nějaké chybě ve hře.
    Co mě osobně ale hodně štve je počet těch údržeb. Chápu, že je to pravděpodobně opravdu potřeba, ale nevidím to rád. Dokola jako blbec dělat stánky, když ani nevím, jestli tam za dvě hodiny budou...

Já osobně chodím k chrámu a na Sohanu zaboha nemůžu najít metin od 55, zatímco od 65 jich najdu hromadu.

Metiny 55 hledej uprostřed kolem teleportéra, vždy 2 na ch, objížděj takový to kolo kolem teleportéra až k výjezdům, dál už ne. Smrti jsou taky 2 na ch, jedna dole u památníku (vlevo dole na mapě tak cestou k němu) a druhý je na cestě do Lungsamu. Respawny nevím, tyhle metiny jsem nikdy tolik nejezdil, vždycky jsem tyhle levely přeletěl moc rychle a pak už chodil do red lesa.

U těch bossů to není o ničem jiném než o tom, mít na ně dmg a neumřít u nich. Bohužel jediný problém vidím u toho, co proměňuje na pejsky. Pokud vás shodí z koně, nesnažte se sesedat/nasedat - pouze se vám to vybuguje a pravděpodobně umřete. Jinak je možné, že to opravdu scaluje s levelem, protože pokud vy na Fénixu až na jednu partu končíte v pátém patře (a pochybuji, že by to na Fénixu až na jednu výjimku zkoušely levely 80), tak bychom se my na Mithgardu (ve složení 2x 90, 2x 80 a 2x 78 levely, z nichž polovina jede PvP nebo nemají výbavu a s biologem jsem nejdál já u tabulek obrů) neměli dostat nad druhé patro, což se nestalo. Po pravdě jsem se první den dostal do pátého patra sám s buffkou i skrze metiny, můj ubohý život byl ukončen až tím, že se z obou postav stal kámen).
    Jinak u těch metinů není ani potřeba utíkat, stačí, když to bude sekat jeden průměrný aurák bez alchy po jednom a jste za dvě minuty ve vyšším patře.

Co se chrámu týče - těch bugů tam asi zas až tolik nebude. To shazování ze zvířete není bug, ale nový efekt - všimněte si, že když vás to vyhodí ze zvířete, tak se nahoře jak jsou bonusy z IS objeví taková červená blbost, kde je napsáno - Pád z jezdeckého zvířete. Jinak na bosse sedí to, co psal kolega nahoře. Denně se můžou 2 runy (jednu animasféru máte za hodinu, tudíž 24 za den, s tím že to skladuje až na 36). Jediný problém tak zůstává, co se získává z těch truhel (to bude trochu na dýl zjistit). Pokud přetáhnete 10 insignií na mnicha, tak vám dám vybrat věci, které jsou potom potřeba na vylepšování toho nového equipu.
    Pak jde tady o levely monster. Zkusím to později na postavě s malým level, jak to tam bude dávat. Je možné, že scalují pouze staty monster a né levely. Což je na druhou stranu škoda, protože to tam tím pádem neexpí. Případně mě ještě napadá, že vyšší levely budou až v těch vyšších patrech (což by možná i sedělo, když v prvním mají level 20 a v pátém klidně 45). Bohužel tohle asi těžko z Mithgardu odzkouším, když je pro nás aktuálně STOPkou jakýkoli boss, protože vždycky nějaký FayZah umře :lol: .