Posts by Lousos

    Tady ti můžu napsat že se mi to ještě nestalo a nebo, že se mi to stalo vícekrát. Nemůžu ti odpovědět pokud nevím jak toho bosse zabíjíš a kde padne. Platí pravidlo (nebo aspoň platilo), že podle místa kde bosse zabiješ takový kovář se zjeví (samozřejmě po každé údržbě se ty místa změnili).
    Ale pokud hráč bosse zabil na vnějším kraji věže nebo dokonce za texturou, nastala chyba a žádný kovář se neobjevil.
    Takže pokud nezabíjíš bosse u zdi tak nevím, pokud jo, tak to nedělej.

    Tohle už dávno neplatí, dneska je to opravené a jede to kompletně na náhodu.

    K prvnímu řádku.... To by tady totiž museli lidi umět aspoň trochu přemýšlet :) Co se týče toho, že pro Nás samostatný supermegahafohustý server neni, je to dobře, stejně by tam byli jen samí boteři a podobná chamrať, stejně jako na Thalohiru...a GF to podle mě řeší opravdu velikostí komunity, respektive přísunem peněz z jednotlivých komunit a podle toho dál pracuje.


    @Lousos neřekl bych že těch asi 350lidí (reálných, fyzických) který tu Hrajou jsou dostatečně velká hráčská základna. Ano, ve hře je stovky účtů současně, možná i něco přes tisíc... ale jen opravdový idiot (neni to mířenýho na nikoho konkrétního) by předpokládal, že co účet to hráč, kor když jsou tu lidi který maj spuštěných třeba i 7 účtů najednou - stánky,věž,kata, atd atd atd...... Co se týče UK komunity, furt v porovnání s tou českou je mnohem větší.

    A proto má Universalis 3 cháčka a Fénix 6. No tak to jooo, tam asi chtějí koncentrovat tu obrovskou komunitu na ještě menším prostoru :D. Když o tom nevíš, tak pomlč, česká komunita je několikanásobně větší než komunita na UK serverech. Počet ch je asi takový nejviditelnější důkaz (Mithgard měl u nás 3 ch, jen aby si si to mohl porovnat, pokud si někdy vytáhl paty z Fénixu). A počtem boterů bych se ani nezabýval, když se GF chová tak, jak se chová. Tu hru už jinou cestou pořádně nemá cenu ani hrát.


    Budou a ne v malém počtu. Proto lépe pro náš team, že tu vánoční server nebude. :) Na UK a ostatních vánočních serverech, ať se s tím poperou sami. :)

    Takovýhle člověk má nějaká práva? Se pak nemůžeme divit, že naše česká wiki zamrzla v roce 2012. To je přístup jako u člověka, co kope kanály za minimální mzdu.
    Že si nechceme přehodit postavy? Spousta z nás své postavy nevlastní a na Fénixu pořádnou postavu nemá. Na kódy vám sere bílý tesák, tady si chtějí lidé na chvíli zahrát na novém serveru od začátku, v české komunitě a s českými hráči. Na Fénixu se teď nedá ani pořádně expit postava, když na každém ch stojí s malými postavami nějaký 90+ level...

    V Anglii je malá komunita, tam největší boom byl cca 2 roky zpátky s globálem, teď je tam doslova pár lidí na tom jejich universalisu. Tohle dost nechápu, zrovna cz komunita je dostatečně velká, aby si nějaký tenhle server zasloužila, taky bych se tam šel podívat a o Vánocích si zahrál.

    Dá? jo? zkus to :) jistě, zahraješ si, ale drop nebude zrovna dvakrát velkej a ani buhví jak dobrej..
    Dřív to možná šlo, tak 4 roky zpět.... teď už bez zlodějek nemá smysl chodit dropovat. Netvrdim, že ti za pár hodin při troše štěstí nějaká ta duše nepadne, nebo podobnej drop, ale
    ať mi tu žádnej škleban netvrdí, že bez zlodějek je drop uplně v pohodě..... :D na to hraju už dost dlouho abych viděl, jak se ten drop rok od roku snižuje :D
    a jak jsou zlodějky furt víc a víc zapotřebí, pokud chceš aby ti drop za něco stál.

    Podle tebe má každá ta boterská postava zlodějky, jo? Naivko. Ten drop je teď i bez zlodějek naprosto úžasný oproti rokům před 2010.

    Tak ono je to zase celé nedomyšlené. Amulety došly a kdy bude další? Předpokládám o Halloweenu. Truhly s mládětem jsou pořád méně a méně často, tuhle politiku GF naprosto nechápu. Buď to nechte v IS natrvalo, nebo zaveďte pravidelně, že jsou alespoň 1x za ty 2 - 3 měsíce.
    K tomu všemu GF boostne server eventem s kytkama, ze kterých padá velký exkrement a nácek + na rychlejší naexpení se s buffem, aby potom Okey karty pro Thalohir zakázalo, i když právě z tohohle eventu padají ty užitečné věci na rozvoj serveru. Zvěrokruh je dodnes neopravený s tím level scalingem, i když to vypadá, že to GF neví a ignoruje to. Opět stačilo na Thalohir hodit tombolu a potřeba talismanů na Hydru by se vyřešila.
    Mám pocit, že v GF tu hru asi dlouho nehráli, protože jinak by nemohli dělat takovéhle nesmysly. Boostnout server na bosse jen tím, že bude mocinky moc expících bonusů, mi nepřijde normální. Proč třeba nebyla méně omezená alcha na postavu/den? Proč už zase běhá většina serveru bez mazlíků aniž by byla možnost je získat? Proč omezovat waterko horním levelem (nemyslím teď kvůli vodkům z draka, kování vodek už je dneska zbytečné, ale jde o ten výdělek z něho - perly, zesilka, začarka...), když by to tam při existenci Entai lesa expil po 95 jenom naprostý ťuňťa?
    Teď už snad jediné, co by Thalohir dorazilo kompletně, bylo navrácení požadavků na level lokací do normálu. Entai les od 95 by pro většinu lidí znamenal důvod přestat na Thalohiru hrát.

    Však včera údržba ani nebyla, ne? Alespoň včera v jednu odpoledne bylo na Thalohiru tolik stánků, že to asi těžko byl stav serveru hodinu po údržbě.

    Zrovna GF jako společnost na tom vůbec špatně není. Docela mě pořád nepřestává překvapovat, že Metin dostává tolik updatů. Jinak jsem třeba i já mezi těmi lidmi, co rádi testují nové věci bez toho, aby mě někdo vodil za ručičku. Akorát je špatné, když se provede změna, a nikde o tom není ani slovo napsáno. Ono by stačilo něco ve smyslu toho, že byla provedena změna v talismanech. Ale dočetl se to někdo někde? Takhle je to tady s více věcmi. A teď ještě záleží na tom, jestli je chyba přímo v GF jako takovém, a nebo v komunikaci mezi GF a jednotlivými jazykovými mutacemi.
    Jinak co se týče Hydry, my snad ani ještě nevíme, kde že ta mapa má být :D

    Však taky tehdy nebylo běžný mít level 90. Víceméně kdokoli, kdo dokázal v red lese od 86 dropovat BSka, byl king. Vezmi si, jak byly tehdá drahý BSka.

    Ta omezení bych bral, ale ta věž by se měla zrušit. Naprosto nesmyslné už jen kvůli tomu MHčku.
    Jinak v red lese se dřív expilo na 99.

    No jo to je fakt... Budižte velebeni a blahoslavení, bez vás by jsme si My na Fenixu vlastně ani nezahrály :D

    Vzhledem k tomu, že ta Hydra takhle funguje, tak ano. Proto je možná na Thalohiru i Vajcikk. Ale místo nějaké spolupráce a snaze složit toho bosse se tu zatím jen hádáme o tom, že tu má pár lidí boty v poušti a v chrámu. Přitom ostatní národy už většinou mají alespoň topku z devadesátek. U nás dokáže být na desátém místě někdo jako je GFaster, který do toho hraje ještě dva další servery.

    Podle těch lopat na serveru má m2boba každý, kdo je lepší než oni. Většina z těch řvounů ani nepozná rozdíl mezi pláštěma z Boba a normálníma pláštěma a už lezou na GMko. A polovina z nich ani neví, že se pláště dají ve hře normálně dropnout, protože hra pro ně končí u SDčka. Těch botů na Thalohiru zas až tolik není, akorát to tam namísto Mithgardu, kde to na začátku serveru dělal pořádně jeden jedinej Slovák, tak tady to provozuje pořádně kolem pěti lidí. Což vzhledem k tomu, že je potřeba sejmout Hydra, aby jste si vy na Fénixu vůbec něco zahráli, je možná i dobře - bude víc blbostí na vylepšování a yangů ve hře => rychlejší postup na Hydru.


    :DDD
    Lungsam, sponzorovanej botem. Váš cech má celej pozemek a suroviny na kováře zacálovanej z botů, vy všichni od nich nakupujete yangy a budeš si tu na forum pokrytecky brečet jak ti vadí ve hře:) Ty jsi tak posedlej topkou na metinu a egu tam, že musíš být v realu fakt v těžké nouzi. Ta vaše topka je stejně k ničemu věc, jste jen rychlokvašky a brzy Vás vykopnou opravdový magoři této hry... na hře pořád machruješ jak si držíš nejvyšší top úroveň hry a nikdo tě v ničem nepřeplatí, přitom by to na fenixu stačilo na těžkej podprůměr.

    Pořád lepší být topka na začátku serveru než nebýt nikdy. Nezáviď, chlapče :)

    Možná proto, že na tom Globálu je těch stánků a všeho míň než na Mithu, tak možná proto jsem to zmiňoval. Posílal jsem i odkaz, tam si to stačí přečíst, na Globálu je to v tuhle chvíli skoro nehratelná záležitost pomalu, proto tam hráči volají po spojení. A kdyby Mithgardu to čtvrté chčko neodebrali s tím, že nám ho po nějaké době zase vrátí, tak po tom taky volá míň lidí :D.