Posts by BlackStarX

    @torenxx No ono v podstatě jsi si odpověděl už tim popisem tvýho pc :D AMD . AMD je tu řešený už roky, v podstatě co hraju, tak se tu řeší v podstatě nehratelnost metinu na procesorech AMD.


    @Nekro Zdar a sílu :) Čoveče, já mám na grafický kartě nejnovější ovladače (AMD :-( ) a stejně je pro mě metin skoro (zdůrazňuju skoro,) nehratelnej, jakmile je někde něco trochu náročnější na grafiku nebo na procesor, nebo jamile něčim trošičku dýl zatěžuju grafický jádro procesoru nebo grafiky, okamžitě konečná, zásek obrazovky a dohráno. tzn, expení v SD/SD2 nereálný, Jeskyně nereálná, delší mobaření je nereálný, jde to třeba 20 minut v pohodě a pak zásek...pak se to lagne třeba po 5ti minutách... A nevyřešily to ani starší ovladače :-( Ale tohle se tady řešilo už asi milionkrát.

    No já řešil taky delší dobu proč se mě laguje furt ch1 když vím že to dřív běželo plynule.. no našel jsem řešení stáhl jsem stary ovladače na amd grafiku a v klidu krásně plynuly bez lagu ( ovladače byli myslím z prosince 2016 u novějších stejný problém)

    event a akce v IS jsou rozdílné věci
    "Milí hráči,



    k příležitosti letošních zimních her vám v Itemshopu od 9.2. 0:00 do 25.2 23:59 představíme tuto akci:




    • Medaile hrdiny
    • Klobouk medvěda + ( m. )
    • Klobouk tygra + ( m. )
    • Klobouk medvěda + ( ž. )
    • Klobouk tygra + ( ž. )
    • Klobouk medvěda ( m. )
    • Klobouk tygra ( m. )
    • Klobouk medvěda ( ž. )
    • Klobouk tygra ( ž. )"

    A jen tak mimochodem,je divné,že např. věž se chová nestabilně při větší počtu klientů - pak tmavne.Obávám se,že i tohle je zásadní chyba.Nejen přímo kod hry,ale nastavení serveru s jednotlivejma rychlostma na link,kdy server v jistých vláknech stávkuje a místo aby zrychlil link,naopak ho zpomalí.Protože i při zatížení serveru na zaneprázdněný tato oblast tmavne.Stejně ale jako když je server volný.Zde nebude chyba jen v kodu ale i v tom nastavení rychlosti pro jednotlivý uživatele.A proto jsem o tom psala a píšu znova.Aktualizace popmocí torentu je sice jednoduchá pro nás,ale už ne tak pro server - proto si myslím,že třeba i tohle stahovaní na pozadí a on-line aktivování je prasárna na entou.Proč když jsou staticky daný věci v jednotlivejch lokacích hry,se musej stejně propočítavat a renderovat i když jsme stále v té samé lokaci a ty věci jsou prostě nastálo,na pevno.Jak je možný,že tohle se neukládá přímo do našich kompů?.

    Ono takové tmavnutí věže a jiné bugy, jsou hlavně tím že metin prostě nespolupracuje s AMD procesorem , pokud ti tmavnou textury ve věži tak hádám že máš taky AMD procesor (když tak mě vyvěď z omylu :D ) stejně tak mě nejde např autopilot který se sekne po půl hodině někdy i po pár minutách a hru musím úplně vypnout.. a je to mnohem více věcí .. ze zoufalství jsem si musel poskladat takovéj slabší "počítač" ze starých komponentů co jsem našel ve skříni kde byl intel abych rozchodil aspoň ten autopilot na questy xD
    btw. nedávno jsem řešil problém proč se mě tak strašně laguje CH1... po dlouhém pátrání jsem zjistil že za to můžou ovladače na mou AMD grafiku.. :D takže jsem stáhl ovladače někde z prosince 2016 a už to jede plynule... :D

    Také se podepisuju..
    Ovšem je třeba vědět že to není tolik o tom že by to ti nahoře nechtěli opravit spíš jako že to není jednoduché opravit

    Extrém :D Tvoje návrhy jsou jako vždy extrém, je rozdíl dát návrh na vylepšení nebo totální překopání, metin musí furt zůstat metinem a nedělat z toho jinou hru, což hlavně narážím na pohled první osoby v pvp je to zcela mimo :D


    Každopádně udělat mezinárodní pvp arénu je suprovej nápad, který mám též v hlavě X let, ale je to nereálné.. už jen když se podíváš jaký je problem slučovat servery natož udělat něco v tomhle stylu..


    Ovšem možná by šlo udělat jakýsi turnaj, jelikož metin furt hraje pár stovek tisíc možná i milionů hráčů tak by nešlo to tam naházet vše naráz ale dalo by se to právě udělat na určité kola.. a skupina s nejlepším skore by šla do dalšího.. systém skore by bylo taky složitější udělat.. nejde jen o zabití a úmrtí ale muselo by se počítat i dmg a asistence při zabití a tak podobně..
    Turnaj by se musel udělat na principu bety prostě si necháš zkopčit postavu na server.. Taky bych spíše volil registrace skupin a počítalo by se celkové skore skupiny.. Důvod proč skupin tak jde o to že by to bylo více o taktice a sehranosti nejen o výbavě a hrubé síle, ale jestli udělat kategorii pro solo? Proč ne..
    Co se týká kategorii určitě by to muselo být i podle levelů..
    Každopádně by bylo úžasné kdyby byl takový turnaj a konec by se mohl udělat formou e-sportu kde by se setkali živě ty nejlepší z nejlepších jak to bývá u jiných her jako je třeba CSko atd... xD
    Ale to je celkem ve hvězdách jen to zní trochu reálněji


    Co se týká nějaké úpravy pvp tak chce to ale né překopat celý systém..
    Mě osobně třeba vadí nehybnost při sekách, určitě to každý zná když na vás klikne aurák a nemůžete se hýbat, kdyby se tahle nehybnost odstranila tak by zas ale postavy na dálku bylo OP spíš bych udělal kompromis například když dostanu miss tak v tu chvíli budu moct utéct to by bylo fajn :D


    No nevím nebudu o tom debatovat do detailů proto že i přesto to vidím nereálně :D

    @Joedo je to kravina.. prostě bud máš štěstí nebo smůlu a je uplně jedno kolik je hodin, kolik lidí, s jakou postavou lepšíš, jakej máš dnešní horoskop nebo jaká je konstelace hvězd.. to si jen hledáš důvody proč to vychazí a proč ne...


    Co se týká B pergů tak nevím... na malých věcech mě to sněma dobře vycházelo ale maly věci maj větší šanci na uspěch řekl bych že jsou asi horší z mé zkušenosti ale jestli je to o 5-10% rozdíl od normálních pergáčů tak to prostě člověk nepozná, za čím si stojím tak že Béčkové točky fakt špatně točí nemyslím si to jen já ale spousta lidí (za mou herní karieru už jsem tak 60-100 Béčkových toček použil) ale taky to může být jen náhoda :)

    když jsem lepšil pergáčema z truhel tak to většinou padlo 50 pergáčů a nedal jsem to třeba ani na +4 :D takže z mojí zkušenosti bych to moc nedoporučoval :D

    Ok ok... Nechápete co chci říct....
    Za
    1) kritik v pvm je furt stejnej, furt na kritik dáš jednou tolik na sek i skill (odzkoušeno) jen v pvp je upravenej.. Takže o kritiku se tím pádem vůbec nebavím, bavím se čistě o dmg předtím si davala tolik a teď tolik..
    2) Reagoval jsem především na tvou větu "všimli jste si že jsou všeobecně upraveny postavy proto že já jsem brala tolik a teď tolik...." Já ti na to odpověděl ne, nejsou, s BM se nic nedělalo jen se upravila antimagie, a ty si mě odpověděla že "néé antimagii to nenííí..."
    3) Jaká obrana? Já se furt bavím jen o tvém dmg né o tom kolik ti brali.... Takže znovu je upravena antimagie.. dřív kolik měl člověk % antimagie o tolik přesně nepříteli srazil obranu magii.. Teď tomu tak není i když mám 50% antimagii a nepřítel 30%odolnost magii tak stejně mu budu brát míň jak kdyby měl 0% odolnost, jednoducho mu s antimagičákama nesrazim obranu na 0 jako dřív.. Chápem? A teď zopakuju opět to co jsem tu psal.. Každá příšera má nebo může mít obrany stejně jako hráč.. Tím chci řict že ten setau o kterém se tu furt dokola bavíme tak má nějakou obranu na magiii a ty s antimagičáka mu tu obranu nesrazíš na 0 tím pádem mu bereš méňě jako před tím kdy si s antimagičáka tu obranu srazila úplně...


    Fájn teď co se týká toho rejpání do mě
    fráze podle mě, a nejsem si jistý jsou běžné, ale wendysis je nepoužila ta tu začla tvrdit že upravili všeobecně postavy a když jsem jí řekl že né, že je to antimagičákama tak si mě začala tvrdit že to antimagičákama není a až po sléze si napsala tyhle fráze, to mě dá se říct "naštvalo" a tvůj argument že hraješ aktivněji než já mě úplně rozsekal.. xD
    Každopádně v diskuzi není kolikrát špatné když se to napíše trochu "agresivněji" ale furt se musíte držet tématu.. ale vy místo toho aby jste se ho drželi a dokázali že nemám pravdu tak s te do mě žačali rejt že jsem nejchytřejší na světě a tak dále.. :D Takže se vám velmi omlouvám jestli se vás to dotklo ale nemyslel jsem to vůči někomu osobně napadal jsem jen nesmyslné argumenty


    A pro váš klid v duši ne nejsem si jistý že tahle situace je určitě kvůli tomu třeba sis jen zapomněla spravně nasadit výbavu a bavíme se tu zbytečně xD xD

    BM měli antimagičáky snížený na polovinu a stále dle mého mají, pokles je podle mě způsoben nějakou tou změnou výpočtu pronikavých zásahů či co, těžko říct (nevim přesně jak to psali).


    A bavím se o aktualizaci poslední, ne o aktualizaci X měsíců zpět roku nebreč.


    Ale no tak.... Slova "podle mě" a "nevím přesně" je hodně daleko od toho co ve skutečnosti je.. nechápu jak někdo tu může tahat tyhle svoje pochybny informace.. a hlavně nevím proč sakra nejdou lidi do hry si to vyzkoušet
    Dál nevím o jaké aktualizaci se bavíš ale já reaguju na to si psal/a
    "Je mi totiž divný, že komplet se stejnou výbavou jsem dávala krit na setaou okolo 32k na kámen a teď jen 26k ... A výbavu jsem neměnila dobrých pár měsíců."
    Psal/a si dobrých pár měsíců a aktualizace o které mluvím byla někdy v říjnu/listopadu a jelikož nevíš přesně tady jsem ti i našel o co go..

    Odolnosti a Odolnost proti magii

    • Byl změněn způsob, jakým se vypočítává odolnost a Ochrana proti magii, aby se zabránilo imunitě proti poškození
    • Efektivita Odolnosti proti magii byla snížena
    • Omezení Odolnosti proti magii u Sury bylo odstraněno
    • Byla přidána nová Odolnost proti pololidem
    • Výpočet odolnosti podle typu postavy byl změněn, aby se odolnost snížila

    No antimagičáky naposledy upravili s posledním updatem což bylo vyrovnávání postav xD takže nwm jestli je to podle tebe dlouho, jakým stylem je upravili na to jsem sám nepřišel dřív fungovali stylem že pokud máš 50% obranu a šaman 50% antimagii tak máš 0%obranu dnes tomu tak není a i když je 50obrana a 50 antimagie stále furt má obrana nějakou účinost, bohužel jsem nepřišel jak se to počítá.. + ktomu ten 50% effekt surům byl zrušenej


    A co se týká těch obran na šamana tak jsem to samozřejmě nemyslel ve výbavě ale pvm.. neboť všechny mostra mají nebo můžou mít uplně stejné bonusy jak hráč jako že např tenhle boss má 30% obranu mečem 25% obouruč 35% dýky, 20% zvon... takže jsem to myslel tak že by se mohli odstranit obrany zvonům a vějířům právě monstrům aby měli proti nim šamani aspoň nějakou výhodu

    Zajímalo by mě, jestli obecně někdo od předposlední a poslední aktualizace někdo vnímá změnu obecně u všech postav. Je mi totiž divný, že komplet se stejnou výbavou jsem dávala krit na setaou okolo 32k na kámen a teď jen 26k ... A výbavu jsem neměnila dobrých pár měsíců.


    Ještě dodám že ty šamani to je fakt tragický, pro buff lítat každou minutu a půl a krit naprosto minimální.

    Kamenem bereš míň proto že upravovali antimagičáky..



    Dračí šamani... No pro většinu komunity nepřekonatelné téma.. Jestli že se budu bavit o buffech, tak musím říct, dobře vám tak! :D Aspoň se furt všude nebudete srát s buffkama a místo investování yangů a času do buffek můžete investovat do vlastních postav a můžete taky za něco stát :D co se týká pvp je mi to jedno páč kritiky v pvp jsou aktuálně bezvýznamné což je taky dobře, aspoň se pvp nebudou vyhrávat na kritiky.. co se týká pvm, už jsem to psal hodně krát kritik se dá nahonit i jinýma cestama a opět se nebudete všude cpát s buffama co se týká samotných hráčů za šamana tak ano, je to problém, faktem je jak už jsem taky jednou psal šaman sám má kritik asi 37% kdež to buff pro ostatní je jen 25% ale furt je to jen pár % který nijak extra nepomůžou, chtělo by to v pvp nějak pomoc šamanům co se týká dmg a to jednak odstraněním obran na vějíře a zvony, ale stejně ten dmg je slabej, druhá věc co je hodně velký - aspoň co jsem testoval na healerovi tak status síla kterej by měl pomoc do zaříkat a tomu druhýmu skillu jehož už si nepomatuju název je uplně k ničemu.. Zkoušel jsem sundat 90 pohyb a dát místo toho 90 sílu a vysledek byl takovej že se sílou to dávalo mnohem ale mnohem míň (PS není to bug že by síla nic nedávala, síla skutečně do těch skillů přidává ale přidává minimum oproti POH která by němala přidávat vůbec) ideální řešení pro šamany by asi bylo kdyby síla přidávala skutečně dosti dmg do seků a naopak poh do kouzel pak by si šaman mohl vybrat zda chce dělat pvp a tak si dá status do poh a nebo pvm a tak si dá status do síly..


    Každopádně mě to přivádí k další věci.. Kdy konečně se opraví statusy... jako že max lv 120 a statusy se zaseknou na lv 91? To má být vtip? xD takže by bylo fajn kdyby ty statusy už konečně pustili + by je klidně mohli navýšit jako že třeba max 100 nebo víc né jen 90


    Poslední věc taky lycani.. hej už je dosti ořezali, nemaj žádnou výhodu, že jste neschopní si udělat na lycana obrany je váš problém, je to to samé jak kdybych si stěžoval že war je moc silnej bere mě kotel jen skrz to že na něj nemám obrany .. zkuste si někdy sundat obrany na wara a jít s ním pvp dostanete takovej kotel že ještě si budete říkat zlatej lycan.. :D

    Když tak debatuje o těch questech, tak se taky přidám :D na malých levelech je questů opravdu spousta s tempech expení (tím chci říct že by bylo množství v pohodě kdyby levely nešli tak rychlo nahoru, jako že jdu dělat quest mezi tím udělám další 3 levely a přibude mě dalších 5 questů :D ) na malém levelu se ty odměny celkem dají co se týká expů ale určitě by mohli dávat víc, každopádně co vidím za opravdu velkej problém jsou questy na velkým levelu :D a hlavně jejich odměny, Ano máme stránky, po kterých navazuje temný národ a tak dále a tak dále, to jsou asi jediny užitečný questy, kde se jednak odehrává celkem zajímavý příběh a hlavně to něco dává, např temný národ 1 a 2 kdy to dává 10 exorcizmu a asi 3 soustředěný čtení, přes to však je je to jen jeden quest nebo série questů mělo by toho být víc a ty odměnu do začátku by měli být takovouhle formou, aby hráč dostával za questy podobný věci jako dostává za startovní truhly co se otevírají po 10ti lv, prostě Béčkové věci co nejdou prodat ani přendávat přes sklad ale hráči pomůžou, další kámen úrazu u questů je exp.. jako že ve většině her se dá normálně expit jen questama, mě osobně by se líbilo kdyby byli nějaké denní questy kdy hráč si vybere obtížnost questu dostane nějaký random quest a dostane za to slušný expy (samozřejmě podle obtížnosti) co můžu dát za příklad, tak třeba les od lv 95 kde spousty hráčů kolem toho lv 115 už expí čistě jen přes questy na klíč k jotunovi, a proč ne? x) jinak když už jsem u toho opravdu velkého levelu, tak je to bída žádny lovecky questy no prostě nic, poslední normáln quest byl asi na lv 80 kdy se vyráběl ten černý led nebo co to bylo xD (ano jsou tu questy od lv 90na mapách ale jsou tragicky.. Odměny vůbec žádný a X desítek hodin na nich strávených) Takže tak :D

    Zdravím, jsme staří hráči kteří se rozhodli trochu oživit svojí tvorbu a herní kariéru :D jako první jsme se rozhodli udělat pár vlogů u kterých jsme zavzpomínali na staré časy :D


    Díl 1



    Díl 2


    @Joedo Ten update s buffem má být tím stylem že půjde buffovat tak jako dřív, klikneš a buffneš daného hráče, a nebo buffneš " do prostoru" a dáš buff lidem jen ve skup, takže to bude ne tobě jestli budeš chtít na klikávat nebo buffovat přes skup

    Zajímalo by mě jestli jen v CZ je tak ufňukaná komunita... :D pomoc draka dává asi 25% s INT na Péčku, není to nic extra ale to není ani nic extra ani utok + u healera ale co je hlavní ! Co asi každej neví! Tak pomoc draka dává ve skup ostatním 25% ale samotnýmu šamanovi dává 37% takže aspoň nějaká výhoda pro šamana (z mého osobního názoru by to mělo šamanovi dávat ještě víc ale co už..) Co se týká kritiku.. tak buff není vše... hodim 20% kritik z měsíčních 10-20% kritik z ros, 20-30% kritik z výbavy.. a mám v P... nějakej buff xD přišlo mě že bylo až moc snadný nasadit 100% kritik a že už to nemělo takovou váhu ty kritiky.. Jsem rád, že to tak je, bude menší motivace furt dělat buffky... když to tak člověk veme tak je 20% hrajících šamanů a 80% buffek :D (není to žádná statistika jen můj odhad) a to je podle mě špatně.. chcou ještě udělat update, že půjde buffovat i mimo skupinu.. ale já osobně bych to tak nechal jen přes skup :D btw.. a to jsem člověk kterej má buffku a používá jí denně (tak řečeno se bez ní ani nevys.... xD) a stejně jsem tohodle názoru :)

    To jsou debaty... Podívej se na svůj účet zda peníze už byli odeslány, nebo jsou jenom v blokaci.. Mě se tohle stalo již několikrát že jsem si chtěl dobít DM, peníze nikde a DM taky nikde, ale potom co jsem se podíval pořádně na účet jsem zjistil že jsou pouze v blokaci, většinou po pár dnech se odblokovali a zůstali na účtě.. Kdysi jsem zkoušel tohle řešit přes podporu když se mě to stalo poprvé ale byl jsem taky odkázán psát na německo.. A než abych si dával práci s překladem tak jsem si radši těch pár dní počkal..