Posts by PhilBowl

Ano, ve světě Gameforge třeba 3 roky, nebo až do smrti posledního zaměstnance :-). Takže mě trápí jedna otázka, skončím nebo půjdu hrát Rubinum, máte tam někdo nějaké věci ? Vztahuje se nějakej zákaz na výměnu věcí Rubko za Fenix ?

Jediný důvod je být poctivý a lepší než malé děti a dospělí bez mozku kteří nejsou ochotní dát pár drobných za autolov (doslova pár drobných, autolov je asi jedna z nejlevnějších věcí v IS v poměru cena/využití).

To že se staneš jedním z těch podvodníků stejně GF přinejmenším nebude vůbec vzrušovat, nicméně chápu tvůj přístup a taky nedávám peníze do hry a ani to nehodlám dělat jestli se hra nespraví.

Koupil jsem si autolov, zapnu ho na noc a jdu chrápat. Ráno nenaexpený vůbec nic a stojím na začátku mapy. Tak si říkám, jak je to možný, že by mě někdo zabil ? Tak jsem si našel jiný místo a pozoruju jak se ten autolov chová a hele, přilítne bot, natáhne na sebe potvory, v ten moment autolov přestane sekat, ale mobky, které jsou už v souboji s mojí postavou do mě stále sekají... No jasně že mě zabijou. Takže si vlastně kupuju nefunkční službu, tím pádem je to okrádání spotřebitele. Tím pádem jsem to napsal do soukromé zprávy Dealergovi bo jak se jmenuje na discordu, ten mi napsal, že co s tím má dělat že si nebude kazit den. V ten moment ve mě začala vřít krev, protože jsem si to zaplatil a on projevil očividný nezájem. No tak jsem mu narovinu napsal co teda jako admin dělá, že je tam na h****. Pak následovalo takový to naše klasický vidlácký nasraný rozloučení, čus p***s. Bum, zablokoval si mě a zabanoval na discordu. Zabanoval mě oprávněně ? Řešil jsem to s ním osobně, a on mě takhle odpálkuje. Lucyana vyjádření ? Asi začínám chápat proč všichni botují :-)

Legendární alcha, 20% abs (Brnko + náramek), co nejvíc NEU, co nejvíc ZB, obrana proti šípům, antistun, síla, kritik, průnik, odrazit útok,... Je toho tolik co bys mohl mít, najdi na wiki co kam z těchto bonusů můžeš dát a hledej věci co jich mají co nejvíc. Cena se ti ale vyšplhá tak k 150-200 wonům.

Je to jen o tom o****t (Oblbnou) systém :-) Oni očividně přišli na to jak :-). Samozřejmě nejsme velký stát, proto píšu, že naše komunita není zase tak veliká. A tady měly alespoň větší levely z Fenixu možnost poznat, jak se parádně hraje na nižším levelu a proč vlastně nový hráči nejsou - nebaví je to mezi těma boterama. Možná by z toho mohli GF udělat statistiku a konečně s tím začít něco dělat. I když oni spíš řeknou, že jim stačí jak do toho stále sypou peníze ty vysoké levely...

Nebude a PVP server není klasický server, ale jen eventový server. Ten PVP server není zklamání... Proč nefunguje ? Protože naše komunita není tak veliká, pokud tam hraje 10 hráčů, kteří se budou navzájem zabíjet tak dostanou diskvalifikaci z eventu.

Začínat na Fenixu je ale stejně rozumnější... Máš tam spoustu věcí, rozběhlou ekonomiku, dá se relativně snadno vydělat i na malém levelu, i když ti to kvůli botům bude trvat 4x tak dlouho.

Včera jsem sledoval aukci, celou dobu dokud to běželo, všechny itemy. Neskutečný jak všechny itemy rychle mizely a to byly třeba za 1500 DM. Takže za jeden takovej den vydělají takovou raketu, že by mohli mít zájem nám umožnit hrát. Taky jsem to v noci vypnul a řekl si, že dva týdny na metinu stačily. No a existují 2 možnosti. 1. Metin skončí, 2. Začne se o něj pečovat a pak se vrátím. Samozřejmě mě dál zajímají názory ostatních takže budu fórum pečlivě sledovat, ve hře mě ale nikdo v brzké době neuvidí.

Hele na rovinu, už dávno nejsem malý dítě a promiň, ale ty mi přijdeš jako hrozně nepříjemný člověk. Neřešíme tu teď jen aktivitu a neaktivitu týmu, ale bavíme se nad aktuálním stavem serveru. Jsou tu lidé, kteří mě svým názorem trochu změnili myšlení ohledně této věci. Navíc většina těch, co tu píší, nejsou očividně hlupáci nebo děti, ale rozumní lidé, kteří na nikoho neútočí ani nikoho nehejtují. Nechci být hnusný, ale pokud tě tato práce nebaví nebo jsi jí tak znechucený, že musíš být takhle nepříjemný, neměl by jsi to spíš přenechat někomu jinému? Jinak pokud by jsi měl nějaké další připomínky, rád se s tebou o nich pobavím v soukromých zprávách aby jsme, jak jsi sám psal, zbytečně nespamovali v tomto topicu.

Edit: Byl tady jeden příspěvek, který tě možná urazil (Já bych se nad ním spíše pousmál, není to nic extrémně toxického) a jeden na hraně od xT7x který však zdá se nebyl daleko od pravdy. Nicméně se v něm nejedná o naše adminy.

Edit2: Jo a jeden jediný spam.

Tak a teď k věci...

Lilith , kdybych měl velkou postavu, věřím tomu, že s tím nemám nejmenší problém, i když je pravda, že kdosi dnes objevil botera tuším 90. level. Každopádně to nebude tak časté jako na malých levelech a tím pádem se dá hrát. Já jsem si ale bohužel nechal pouze malého dropera pro případ, že bych se chtěl vrátit a to je ten kámen úrazu.

Lucyana Jak už zde někdo zmiňoval, nemáš nějaké informace, zda bylo vyloženě zamítnuto nebo se nějak řeší klasické ověřování aktivity captchou stejně jak bývá na P serverech ? Snad by to mohlo, tedy i za cenu otravování poctivých hráčů pomoci. Každopádně by si systém musel nevyplněnou captchu pamatovat, bot by to určitě řešil relogem.

Držte se tématu threadu. A to je - jak hru vylepšit nebo oživit.

Thread Vám držím při životě jen z dobré vůle, měl být dávno uzavřen a přesunut do offtopic za duplicitu a spam.

Tématem je stížnost a kritika, nikoliv jak hru oživit nebo vylepšit. :lol:. Spam nechápu, je to normální konverzace, až přestane být aktivní, klidně ji smaž s povrchu zemského, zatím se tady stále objevují názory lidí, kteří se třeba jinde neměli možnost vyjádřit a které mě zajímají. Kvůli tomu jsem topic taky zakládal. Pokud to smažeš teď, fórum ztrácí svůj význam. :beer:

Edit: Pochvaly a kritika (Stížnosti)

Krásně napsáno :-)

Všichni víme, že kdyby se o tu hru dobře pečovalo a byly častější updaty s rozšířeným obsahem, sypaly by se provozovatelům do kapes daleko větší penízky. Já mám takové chutě si tu hru občas znovu zahrát, ale nikdy to bohužel nevydrží moc dlouho. A opravdu bych chtěl hrát, nevadí mi do koníčku investovat peníze jenže v jakém stavu teď ta hra je... Koupím si dvakrát do roka zlodějky a víc nic.

Ale z čeho mi stojí vlasy na hlavě... Nechápu proč se to nechalo zajít takhle daleko, pokud hra pořád vydělává, měl bych mít jako vývojář zájem ji zdokonalovat a starat se o ni aby mohla vydělávat ještě víc a ještě dýl (Můžeme si vzít příklad z wowka. Sice je jasný, že Metin by vždy zaostával ale rozhodně by byly stále plné servery od Thalionu až po Ganymede a 6 CHček by rozhodně nestačilo) Ten potenciál v Metinu vždycky byl.

Rád bych se zkusil připojit na jiné servery, které neprovozuje GF jestli to tam vypadá stejně :-). Například brazilský ongame, tam už i webovky na první pohled vypadají daleko slušněji :D, třeba se o to starají lépe...