Posts by xT7x

    Jak píše, sám metin je zalagovaný, špatná optimalizace, i kdyby se ti podařilo vyladit hru tak, aby se ti vizuálně nesekala, tak budeš mít opožděný dmg a podobné probémy.

    Proti asi určitě nikdo nebude. Ty clustery jsou podle všeho bezpředmětná kravina (i tak se dalo hrát na cizích serverech)

    Dává to možnost sloučit mrtvá rubinum, mohou být společné eventové a pvp servery atd. Taky je to výhoda pro komunitu, protože nás bude více pokud něco podělají, bude na ně větší nátlak aby s tím něco dělali.

    Trochu ano, ale když GM nedokáží zabanovat ani známé hackery, zloděje, podvodníky atp tak jak můžou banovat lidi jen podle podobného nicku, kdyby měli zabanovat všechny tučňáky jen protože já jsem poctivý, aby mi náhodou nezkazili pověst, tak by na to doplatili i ostatní co si chtějí hrát svou hru, ať už je jakákoliv.


    A k tématu, jestli ty účty co jsi psala jsou zloděje, tak se ti tu asi nepodaří zjistit čí to je :)


    Taky by mě zajímalo kdo hrál v různých variacích za nějaké tucnaky na sioně a někoho někdy okradl, ale asi se mi tu nikdo neozve :)

    Mrknul bych jestli ti to neblokuje antivir, metin byl vždy takový speciální, předpokládám že PC jsi už vypnula/restartovala tak nemůžeš mít v PC spuštěný nějaký metin proces který by to blokoval?

    No, asi se shodneme že GF měli dát pravidlo 1 člověk = 1 postava (max buff a drop, kteří se navzájem nesmí zabíjet moc často), většině poctivých hráčů to došlo, ale očividně někdo má potřebu farmit body pomocí x postav, chápu že bez vlastních postav by to bylo jako hrát tenis na volném prostranství, tak jste si postavili aspoň tu stěnu aby se míček vrátil, ale to dle mého už ty pravidla porušuje, asi jsem holt až moc morální a poctivý, nebo líný to udělat taky :)

    Až tato záležitost bude u konce, napíšu článek o bohemii z mého uhlu pohledu. Co mi vadilo, nevadilo, zmíním se i o tobě. Vím, že z tvé perspektivy jsem podvodník já. Přinejmenším vyčuránek. :)) Ale z mé perspektivy to je naopak. Můžeš pak udělat to samé ( a například vysvětlit svou armádu postav lvl 46 :P) . + ještě další věci. Nebráním ti v tom. Až ten článek napíšu chci celou Bohemii a neshody na ní hodit za hlavu.


    P.S.: Já jsem podvodník ( dokonce řádně diskvalifikováný 8o)

    Jen je smůla, že já se svými činy na Bohemii nemusím tajit. Já si reputaci čestného hráče nebuduji:evil:

    To je docela smutné že na foru přiznáváš že nejsi čestný a nedá se ti věřit :D Ale aspoň to přiznáš =)

    Máš pravdu, dost kritiky GF něčeho co ještě neudělali. Možná spojí dokupy jen všechny Rubiny, neboť mají stejný eventový základ. a ostatní servery nechají nedotčené . To by pak ode mne dostali i pochvalu. :)

    Stejně se už pomalu blíží konec té události s Bohemii. Chystám se zas napsat článek až se vše rozleží. Loni dostali GF ode mne pochvalu.

    No letos to na pochvalu nebude.:/

    Dobrá práce, po 12 hodinách jsi dohnal mé myšlenkové pochody, což byla má odpověď pro zakladatele, vyložil jsem mu realitu co je a co může být, netřeba těch vašich diskuzí o politice.

    Nic cizího hrát nebudu, jen říkám že rubinum je polomrtvý server a jelikož vychází z mezinárodního privátu, tak já osobně bych to vše na jejich místě pospojoval, příjde mi to logický krok a já bych to plánoval už při jeho založení, taková příprava na mezinárodní sloučení, je v tom čistá logika, emoce nech stranou, oni jsou podnik, je jim jedno co si myslí slováci a maďaři. A diskutovat o pvp serveru je taky mimo místu, řeším rubinum což je eventový server který si bere inspiraci v privátech.