Posts by Kakuzu2

    Ano, zlodějky z Is dávají 200 drop a z metinu 50 drop, čili 250 dohromady

    to se mi nejak nezda oboje rukavice jsou na drob 2nasobna sance. tudiž kdyz bych měl mit oboje tak by to měla byt 4nasobna šance? Kdes prosim vzal císla 200 a 50?

    Bonusy bzk se některe nedaji kombinovat :) pokud mate amulet sily.vule, atd, neda se to kombinovat s prstenem 200% ani elikem 100% -vanoce
    A tech kombinaci je vic- ani sundavaci prsten 50%/ 3 hod , 10 hod / se neda kombinovat s jinymi.
    Načelnik nejde pouzit pokud maš v danych slotech- jiz prsten z vanoc /elik z vanoc, prsten sily ,vule.atd/ a metin 50%, nemaš to kam dat :) pokud to nedaš bufce :) kterou maš ve skupine a zase si danou hodnotu sniziš - rozdeleni rovno ve skupe i podle lv. ti dava čast bzk :)
    A opasek nedava 8%, je to jen a pouze Šance na bonus BZK ,ktera ti da určitou procentuální šanci, že k obdrženým BZK ze zabité příšery obdržíš ještě dodatečný bonus. Výše tohoto bonusu je rovna vždy 30% základních BZK z příšery./ informuje te to v chatu,ze si prave obdrzel zkušenostni bonus, a děla se to ve skupině, kdyz se drziš blizko velitele, tento bonus můzeš mit i ve štitu-modrej luk ninja, nahrdelnik a nefrit boty to maji v zakladu :) - při bonusu az 20% šance, kdyz tito nahodou vyjde a povede se ti to natočit ve věcech ktere to v zakladu nemaji .)

    Dobra ale jde mi spesl ted o veci co jsem jmenoval na zacatku to se kombinovat da?

    zdravim, chci se zeptat kdz mam koupen prsten na bzk z itemu 50% k to mu bych použil prsten zkusenosti z metin 5o% a lektvar vedomosti se 100% + bonsai s 20% na bzk bude to dohromady vše fungovat a tudiz bude narust bzk o 220% větší

    Zdravim asdi před třemi dny se mi zasek při hraní notas a musel jsem ho natvrdo vypnout, při opětovnem nastartovani a zapnutí hry se mi ukazovala hlaška Chyba při spojení se servrem, při odinstalování a opětovnem nainstalovaní to jednou a pak zas to hodí stejnenou hlášku, nevíte co by mohlo bejt za problem?