Posts by itea500

jako já bych bral nějaký ty vylepšení koně protože je to už zastaralý ale jako ty skilly jsou nějaký divný a nevim jestli 61ka zvládne tisícibojovníky a ten konský štít tak ten celkem jde protože ta 90 ka tak ta to dá :D

na ch1 byl spambot asi 2 dny spuštenej od rána do večera a navíc tedka sem viděl hackera na kterýho sem dával ticket před rokem a zase hackoval

já si zase plánuju 30 tku udělat na bakru a pak je tam zabíjet :D
    ale nevim kde na ní seženu prachy :D
    no brnko mam 2k zb 10 meč 10 čelist chybí meč a šperky :D záleží jakej tam bude rozruch :D ale horší bude zabíjet ty boty protože ty mají obnovení ihned po smrti automaticky ale jako čekam co se bude dít jak to změní atd. ale fakt nikde nic nebude bude vše předražený už se těším jak fmska +9 z 35 % prumka budou někde za 250kk kvuli těm truhlám :D

a prej mi všichni navrhujem kraviny a CO JE JAKO TOHLE ? Jako :D já vám tu pořád píšu HRA UPADÁ čim dál víc :D a vy to nedokážete zastavit ? myslíte že to prostě nějaký ty změny Ch že to zastaví ? proč MY navrhujem věci protože by se nám hodili !! a taky protože by dali hru zpět hraju už od začátku metinu a všude spokojený lidi hráču jak nas..... ted ???? skoro všude prázdno není to už jako dřív snad to aspon naši admini pochopí.....

Prosím GM aby se na to podívalo, :) myslim že tuto by mohlo projít

podle mě je to dobrý :)

nechci nic psát tedka ale vy nevíte že hra jde RAPIDNĚ dolu ? včera sem jel ch1 už to není takový jako dřív a ty offline stánky nebo aukce by možná i pomohly :) ještě před pul rokem tam bylo víc obchodu ted je to jak thalion 4 minuty po restartu :(

na mým herním pc to jede pěkně to mužu dát tam celkem hodně stánku ale nehraju na něm metin hraju na notebooku starej tak 10 letr a utáhne jen 1 metin :D ale trvá než se ten metin zapne to je asi tak na 10 min :D