Posts by itea500

měním zesilka za točky PM ve hře nebo tady nick ve hře je stejný
    ten obchod myslim že scháním začarka za které vám dám zesilko

Ty jsi ubožák, asi Ani Nevis evidentně, co znamená kontakt

hej ty fikusi.... on ti sem rovnou napíše adresu to myslim že je asi kontakt na co potřebuješ FB ? :D:D a myslim že je ti tak pod 11 když napíšeš jswm a Navim :lol::phatgrin::phatgrin: a když už seš nadrženej na tom jeho Kontaktu tak přijed k němu ne ?

Ahojte, jen bych přihodil názor na věčnou otázku PROČ/ZA CO? :D GG vyhodnocuje jako hackera každýho kdo je v jedný činosti - rybaření, kopání,mobaření na jednom a tom samym místě aktivní příliš dlouho, jelikož, čistě mezi náma, nikdo normální třeba u rybaření nebude sedět řekněme 15 hodin v kuse :D takže je automatický podezřejní na hack, vyhodnocení jako hack, a banán je na světě. Další věcí je, že v pc máte něco, co GG při kontrole SW vyhodnotí jako pro metin nepovlený software a plesk ho, konečná. Takže moje rada zní, chcete hrát online? nebo jakýkoliv hry? hrajte poctivě. GG totiž banánuje i za hacky který najde a jsou pro jiný hry, semtam to má prostě stejnej zdrojovej kód. A pokud OPRAVDU nic takovýho nepoužíváte...jednoduchá rada na závěr, vždy se prostě po třeba 2 nebo 3 hodinkách odhlašte a znovu přihlašte, doběhněte si do města, k rybářovi prostě nějaká aktivita, pak budete v cajku. Já včera lovil 4 hodinky (i v těch 16.20) a banána jsem nedostal, za 1. relativně krátká doba - hack by fungoval daleko dýl a za 2. do dědiny pro plátno, k rybářovi pro náčiní, odnést věci do skladu, prostě aktivita, pohyb postavy, a ne jen buhví kolik hodin stání na jednom fleku a hodit,vytáhnout,hodit, vytáhnou....
    Vám co jste dostali flastr opravdu neoprávněně přeju aby se to rychle vyřešilo a účty jste dostali zpět...vám co jste šmejdi a fixlujete, nic jinýho jste si ani nezasloužili ubožáci.

pěkně napsané a máš i pravdu :):thumbsup:

Tenhle event je moc povedeny, po dlouhé době nepadají z truhel eliky ale yangy a zk... a k tomu docela dobré věci kdo není línej dokáže si udělat FI výbavu díky rybám ;) popřípadě šerpy ;) že jo to je parádní event

GF palec hore... Hra je dobře myšlená žádná otáčení a je to o tom jak kdo umí poskládat a dát si do kupy dané tahy... ;) mám asi 11 truhel V 48S 11M .... takže za event se to dá ;)

za ty roky co sem z této hry nasbíral zkušeností myslim že to není špatnej event právě naopak je to dobrej event a já si chci z něj nahrabat yangy :D

jako já sem se vztekal nad tím protože sem nevěděl jak to všechno bude vypadat co udělají z těmi ch atd :D

Mám jedno rib+9 taky s nenatočenou průmkou, tak to musím ještě rychle natočit. Alespoň 30%+, ať to mám připravený, kdyby náhodou bylo třeba. :D

ale jako člověk který bude mít meč a brnko natočený tak možná bude king :D protože točky nebudou to budou ceny jako z jedákama :D