Posts by Dzohny

    Krásný. Tak kdyby tohle měli vše GF udělat, tak to u nich zabere 18 let času, vytvoří 2561478 nových bugů a ostatní dají do is (například hacky za DM pod názvem autolov)


    No takhle. Z privatů mají GF prachy (aspon z těch světově známých kde je 10x víc lidí než na zabugovaném p2w offiku, takže jelikož ta firma GF co se spravování her týče totálně upadá, tak potřebuje každej peníz)


    To samé hacky :D opravdu si tu někdo myslí, že se nic neděje? To je kravina :D Pořádný hacky jsou většinou placený a jak to chodí v okolí GF? (no zjednodušeně: My neuděláme ochranu a vy nám dáte určitý % z toho co vám hacky vydělají, tím pádem obě strany ušetří za vývoj: u GF: anticheatu a vývojářů hacků: za vytvýření lepších systému na obcházení)


    To je tak stručně asi k tomu hlavnímu problému :D


    A ty ostatní věci jakože něco vrátit/vymazat :D to se nikdy nestane ikdyby se Lucyana postavila na hlavu a zaštěkala...u GF je známé, že komunitu NIKDY neposlouchá a je jim upřímně jedno co lidi chtějí/nechtějí, tudíž téma Návrhy je zbytečný od doby, co tahle hra má pod svym názvem uvedenou firmu Gameforge. Dělají si vše podle sebe a co jim muže nejvíc vydělat, ale to se dá pochopit firma, která vlastní x her, kde ve 100% případech jsou jen poklesy hráčů se musí nějakym způsobem zachránit, tak musí tahat z toho zbytku peníze, to ale neni jen o metinu...Krásnej příklad je Aion. Má to GF na EU serverech a na US jiná firma. Stejná hra, nevim už v jakým roce tu Evropu vzalo pod sebe GF, a 90% hráčů odešlo na US...Proč? Protože GF si tam udělali updaty podle sebe, to co na US mají zdarma, tak v na EU musí platit.


    Jinak jo, hra má miliony nesmyslných nedostatků (čekání 10s, nesmíš se hýbat pro nasezení na mounta/změnu výbavy, mazlíci...)Nikdo neví proč to tak je, GF to neřeknou, GF to neopraví.



    Jediná možnost jak by se hra mohla stát lepší je ta, že by to GF pustilo jiné firmě,což se asi bohužel nestane, protože metin z těch všech upadajících her je nejhranější...a třeba takové 4 story který už je uplně pohřbený tak snad furt jede.


    Ale vem si, že jedna konkurenční firma měla/má metin v Asii, který neni tolik p2w (kostýmy/mazlíky si kupouješ rovnou z is s jakym bonusem si vybereš) štosovat jde vše, prodávat jde vše (i z IS). Déle v brazílii to má taky jiné firma a jejich metin je taky uplně něco jinýho a lepšího než u nás, bohužel tam nepouští nikoho kdo neni z Brazílie :D ikdyž jsem je tam ukecával co to šlo :D A to když jsi tam těm místním psal, že u GF si musíš koupit truhlu a z ní MOŽNÁ budeš mít kostým/peta tak tomu ani nevěřili :D Hold prostě máme tu smůlu, že zrovna tady máme neschopný nenažrance :(

    Jako udivuje mě, že antifirma gameforge (firma která má nasvědomí několik zaniklých her a všechny ostatní co spravuje upadají) ještě dokáže ten strop antitalentu,drzosti a trapnosti posunout každou chvíli výš :D


    Oukej, chtějí udělat "promakanej" a složitej systém 6 a 7 bonusů, tak at si už najmou lidi co tomu aspon trochu rozumí nebo at to udělá stylem uhranutá/požehko jako na privatech a nemusí se pak hanbou propadat.
    Byla vubec beta? Nic jsem ani nezaregistroval, takže oni jsou schopný neotestovanou věc hned prásknout na offik a způsobit hráčům ztrátu věcí jen proto, že jsou neschopný. Opravdu je mi ted líto hráčů, co tam mají celu svojí výbavu a nemužou nic dělat...A jako omluva od GF (jestli se vubec omluví) budou kupony v item shopu...o co se vsadíte? :D:D:D

    Jojo o 50% to zvýšíš jen když jich máš 5ks, jeden samotnej dává 10% :D A jako za 1200DM mi z kola padly přísady 50% a 5% (takže jelikož mám od každýho jednu tak to zvýší o 10 a 1% jo a kombinovat nejdou, mužou jen ty stejný hodnoty)

    Tak jo hoši, jsem tu zas musim říct, že GF asi krachuje nebo si to neumim vysvětlit, proč je z tý hry tohle.


    Ok.To že ulomky sotva z těch truhel padaj, aspon že je zpusob jak je získat. To že se čeká 24h a jde dělat jen 1 věc je taky sice nesmysl i s tou uspěšností, ale co mě už vyloženě nas štvalo :D jsou ty přísady... Bud to GF udělalo naschvál a nebo je to tak nehorázně blbě přeložený až je mi z toho na blití.


    "Zvyšuje šanci na přidání bonusu 50% (5%10% nevim aký jsou všechny druhy) zvýšení celkové šance na uspěch" Ok tohle mi padlo 1x z protočení 1200DM v tom kole. Říkám si super, tak jako 50% + 20% základ je fajných 70% a to už je docela dobrá šance. Pak ale přišla ta největší sranda u toho NPCčka když jsem mu to dal :D Místo krásných 50% mi dal 10% a to proto,že jich mužeš použít 5, takže ve skutečnosti ty šance jsou + 1,2,10% :D Já nevim tohle mi přijde jako dost velká hnusárna, napsat tam 50% ale neříct nic o tom, že to vlastně dává jen 10% a ještě k tomu, když se to tak krásně získává (jako hlavní cena v kole) opravdu do toho musim dát 10k+ abych měl aspon 70% šanci na bonus a ještě se třepat, že to fakt nemusí vyjít? No tak to všem přeju hodně štěstí pánové ve hře,kterou spravuje evidentě krachující firma, která už takhle několik her zničila a prodala...

    Je to smutné, že hra, která vydělává takové peníze není schopná zajistit takovou ochranu, aby tu žádní boteři nebyli a zajistit opravu chyb, které dle mého skromného názoru šly vyřešit během pár minut.
    No zkusím dát na tvoji radu a trochu to tam rozjet, třeba se zadaří. :))

    Spíš je smutné, že když hra tolik peněz nevydělává tak si GF dovolí udělat takovou svinárnu a spustit servery na 8 týdnů jen aby si nahrabali...Jo a co se týče botů tak jsou tu 2 varianty: 1) Gameforge je firma plná neschopných lidí, co to prostě neumí provozovat (což na tom něco bude když VŠECHNY hry,které tato firma vlastní jsou na upadku a nebo už upadly)
    2) GF má z placených hacků nějaký ten zisk...Vem si, proč by firma jako GF, který jde jen o peníze měla platit někoho kdo by jim dělal ochranu? Neni lepší se domluvit s vývojářem placených hacků a táhnout za jeden provaz? Oba ušetří, nemusí pořád upgradovat funkčnosti programů a vývojáři hacků tak platí nějaký to % za to, že tam jejich "klienti" mužou hackovat :)

    Se sem po delší době přijdu podívat, ikdyž tuhle (ty vole tomu se nedá říkat hra) kravinu nehraju :D Ale musim se aspon vysmát :D Koukám že pánové z Německa se inspirují dle arabsko-českýho youtubera a vývojáře privatů :D Oni jako sloučej všechny servery do jednoho? Ok podělali nás s Thalohirem (nebo co to bylo) a Hydrou...Ano spustili to jen proto aby si hráči dělali vše odznovu a německá "firma", která tuto "hru" spravuje (nebo aspon se snaží), si nahrabala zase pár Euráků...Tak věřím, že tím docela dost naštvali zbytek hráčů co tuto "hru" ještě hrají...Ale to není vše, ona ta "firma", který všechny hry pod rukou totálně propadají, spustí za 2 DNY opět nové servery? :D:D:D:D:D A ještě už narovinu řeknou, že jen nachvilku :D WTF? Já jako vím, že gameforge krachuje (jejich hry nikdo nehraje takže asi to tak bude), ale aby se snažili vydělávat takhle? :D Proč tu "hru" už nenechají vklidu dojít? Však tohle musí dojít i tomu ,kdo má IQ -30 ne? Ten kdo tam začne a bude jim cpát prachy tak už musí být vážně nemocnej, takový "firmě", která se neumí o hry starat? To bych jim nedal ani pytel :shit: . Ale mě to neskutečně těší, líbí se mi, když neschopná "firma" musí zacházet do takových extrémů :D

    Zrovna GF jako společnost na tom vůbec špatně není. Docela mě pořád nepřestává překvapovat, že Metin dostává tolik updatů. Jinak jsem třeba i já mezi těmi lidmi, co rádi testují nové věci bez toho, aby mě někdo vodil za ručičku. Akorát je špatné, když se provede změna, a nikde o tom není ani slovo napsáno. Ono by stačilo něco ve smyslu toho, že byla provedena změna v talismanech. Ale dočetl se to někdo někde? Takhle je to tady s více věcmi. A teď ještě záleží na tom, jestli je chyba přímo v GF jako takovém, a nebo v komunikaci mezi GF a jednotlivými jazykovými mutacemi.
    Jinak co se týče Hydry, my snad ani ještě nevíme, kde že ta mapa má být :D

    No nevím hele, každá hra od GF zaznamenává upadky...Na 4 story si dnes už nikdo ani nevzpomene, přesto to byla jedna z top her v Evropě taky. Byla (je) hra Aion, vzali si ji na starost GF (tady v evropě) a v US to měl někdo jiný...Z Evropy všichni utekli na US servery a nebo skončili. Proč protože v porovnání se spravující firmou v US to byla katastrofa, skoro vše placený, spousta chyb...Další hra Elsword, už méně populární od začátku, ale taky ji měla pod sebou gameforge, ted už to má opět někdo jiný a hra je v koši někde...No a Metin2, ano updaty dělají, ještě aby ne když zakládají nové servery, který jim ještě vydělají, ted si update mužou dovolit, proč to asi udělali tímhle stylem? Protože si lidi musí dělat znova výbavy na waterky, lesy atd, což je pro ně zisk. Z toho ještě nějaký zisky mají od hackerů (provozovatelů placených verzí) tohle sice podložený nemám, ale na 99% to musí každému dojít, když nikdy nevznikla žádná ochrana proti placeným hackům...Proč by si platili zase někoho, kdo by jim to ochránil? Proč by vývojáři placených hacků platili zase někomu kdo by se snažil ochranu prorazit? Obě strany ví, že je to ztráta peněz, takže GF za nějakou část výdělku z hackerů co si to koupí něco taky musí mít. A jestli ne tak jim snad pujdu osobně pogratulovat, že si nechají ničit hru :D

    Jednou z nejzajímavějších, nejzábavnějších a nejcenějších věcí každé hry je objevování neznámého, zkoušení nového a testování nepoznaného. GF hráčům úmyslně nedá naservírované novinky, informace a postupy. Ti hráči, kteří si to ve hře najdou a objeví, jsou těmi šťastnými a je jen na nich, jestli se o svá tajemství podělí s ostatními.Vzpomeňte si třeba na dobu, kdy hráči sami objevovali princip kamenů metin u draka v jeskyni. Ti, kteří nejvhodnější kombinaci našli, měli zaslouženou výhodu.

    To je krásný, to rovnou napiš že GF jede stylem "nic vám neřekneme, za info si zaplatte" Jasně, chápu, že asi budeš dále bránit "firmu" která tě "zaměstnává" ale tohle dojde snad každému. A zde je ten problém proč je GF na tom tak špatně s každou hrou co má (hry jim upadají, některých se už zbavili) Každá normální firma co provozuje,vyvíjí hry oznámí hráčům co a jak jenom tyhle německý lopaty nic a pak se diví, že jim ty hry nikdo nehraje.


    Takže ano hráči ,kteří "to najdou a objeví" musí být štěstím bez sebe, když do té novinky narvou 10k € aby něco vykovali např. a pak to uplně upraví nebo se zjistí, že je to na nic..



    "Ano my vám uděláme novou lokace, ale jen na novém serveru at si výbavu uděláte znova protože my budeme mít na rohlíky. A ano nic vám o Hydře neřekneme, protože si to zjistěte...Přetáčejte si výbavy at zjistíte co na to platí, my vám to říct nechceme protože by nás to stálo zisk."


    Bože nehrajte to tu už to prodaj jako Aion někomu jinému a pak se mužeme vrátit :D

    Určitě mám chut koukat na nějakých 15h záznamu :D Sotva na tuhle polohru chodim a ještě ztrácet čas hledání hackera...Já jen vás na to upozornil, jak se k tomu postavíte je vaše věc, kdyby v tu dobu už byl v cechu tak napíšu třeba Lungsamovi at se podívá, ale ještě nebyl takže šel jen na irc...

    Hej tak to jsem tě tak vytočil? Strašně to prožíváš :D smiř se s tím, že tam ty hackery máš, stejně jako já už nějaký vyhodil, u tebe jsem jednoho viděl, tak nebud hned agresivní. Spíš by jsi mi mohl poděkovat, že ti aspon to info dám. A je to snad moje věc koho vyzývám ne? Mám v cechu 50-60lv, z toho je na žlutý jeden cech plnej fakt odpadních lidí tak je vyzývám, ale jsou to 50-60 lv (takže jako my) a tak nevidim problém proč je nevyzývat. A zase logicky, proč bych měl dával war s lidma 90+? To jen k tomu jak se ze vzteku do mě navážíš :) A zpět k hackerům, on tvuj požadavek je sám o sobě nesmysl, už vidim jak nějaký český loutky němců pujdou mazat cechy jen proto, že tam byli hackeři...Jak říkám, ty je v cechu máš taky, takže se uklidni a pohlídej si to.I já je tam měl a třeba i mám zatím mi v poslední době nikdo nepsal, že by někoho viděl a jestli ti na tom opravdu tak moc záleží tak když zaplatíš najdu ten stream a hodim ti odkaz na toho týpka co si říká VIP :D

    Jo kdo umí německy a má 10k+ subs tak by to mohl udělat :D ale co vim, tak v Německu ti velcí jůtubeři maji s GF spolupráci, takže se asi nic takového stejně nestane.

    Jo většina hackerů právě jede takhle. Vem si že 2 inventáře zbraní 55+ je nějakých 600k yang...Normálně ručně to máš za 15 minut max, jenže hacker to má za 5 minut maximálně :D Ted jich někdo zapne 5, tak mu to hodí 3kk za 5 minut...To je odhadem, jsou tam hráči co zapínají 20 učtů, takže není divu že tam někteří jedinci prodávají 8kkk za reál. Někdo si prý už takhle z hacků vydělal 30k v reálu...A to je mimochodem další věc co se neřeší a je to proti rules, ale to dělají všichni a neřeší se to :D

    Tak oni jsou už i v sd2 na ch2 ve velký asi týden a expí jim to pěkně...a těch yangů... :D Jinak jak říká naše Joedo... Jo je to chyba lidstva a vlastně celého vesmíru a možná nečeho víc než je vesmír a možná za to muže Donald Trump. Každopádně vezme to příkladem ju?


    Jsem majitel nějakýho obchodního řetězce. Najmu si zaměstnance na to aby jsem to mohl provozovat, najmu si ochranku aby odhalila zloděje a předala policii. Dobře to je stejný jako naše milá německá firma Gameforge, popř Webzen tj jedno. Mají tam určitou skupinu zaměstatnců co se podílejí na provozu.


    Ok zpět do našeho obchodáku. Securiták uvidí někoho krást, zadrží ho a zavolá polici pak se to třeba řeší přes soud a týpka čeká trest.
    Tak a v metinu: GM je takovej náš securiták, zajistí dukazy a podezřelého, předá výš...Komu? No udajně GA nebo třeba až někam na GF,Webzen, to je víceméně jedno ale co tak trvá? Týden, měsíc? Když je jasný, že jedinec v tom jede 24/7 a vydělává na hře stovky Kč denně?


    Takže je to podle mě tak jak jsem psal výše: Mají u zadku nějaký anticheat ale mají nějakou spojitost s vývojářema placených cheatů.


    Pak se milá Joedo div, že lidi hackují když si mužou vydělat a tady v tý hře se na to z vysoka,,,, ty kokos mám tak chut říct něco mega vulgárního, ale lůca by mi naplácala.


    Ale jako to no :D je to jedno, jediná možnost je nehrát hry pod firmou Gameforge (koupili Aion, lidi jim utekli na US servery, protože prostě jsou retardovaný a zase ho prodali), 4 story je mrtvé, Elsword už taky prodali, místo toho mají nějaký noname hry který nikdo nehraje od založení :D
    Tahle firma na "hry" je propadák, co vlastní to zkazí. Kdyby aspon už i ten Metin prodali, třeba by se něco dělo nebo at to raději zavřou, protože když i priváty mají více lidí, lepší ochrany a lepší hratelnost tak nevim co nás v týhle "hře" vlastně drží :D

    Co ti přijde lepší lepší? Pořád dokola s tím bojovat a platit za updaty anticheatu nějaký peníze? NEBO se raději domluvit s vývojářema těch placených cheatů, že ochranu dělat nebudou, tím pádem ušetří GF, ušetří vývojáři cheatů (taky nemusí platit programátorum za updaty aby to fungovalo)...Vývojáři možná i platí něco GF aby tam lidi mohli cheatovat, tím vývojáři hacků neztratí klienty, když to bude 24/7 funkční


    Jako nikde to samozřejmě neni takhle veřejně dostupná informace, ale tak na 90% to tak podle mě bude, protože jinak by se za těch 8 let něco udělalo...

    Hackerů se nikdy už nezbavíme :) než je zabanují trvá to týdny a měsíce, mezitím si týpek vydělá x tisíc v reálu, pak přijde ban a to už mu muže být jedno a jelikož si založí další učty a zase než dostane ban, vydělá x tisíc :D Takže jestli čekáš že se to změní tak to raději jdi na jinou hru :)