Posts by Settie

    FI věci je opravdu kravina navíc si myslím, že když příští údržba kdy by teoreticky mohli dát nějaké NPC do hry na vaše takzvané "Kombinování předmětů" je 22.2. Event končí 27.2. takže se smiřte s tím, že nic takového nebude. :)
    Já jsem s eventem spokojený jelikož se něco děje. :) Ať to je bonus BZK nebo dropování vlajek či lovení bossů. Vše má své plus.


    Bonus BZK - pro všechny LVLy super věc.
    Vlajky - nemusejí bavit všechny ale koukněte se do obchodu za mince. Věci, které se ve hře krom IS neobjevily.
    Boss - je to sranda už jen z toho důvodu, že se tam sejde spousta hráčů.


    Já osobně nikdy nebyl sólo hráč a proto jezdíme Bosse ve 3-4 i více lidech takže pak člověk chytá každého.
    Díky tomu lze nasekat denně více jak 40 mincí. :)


    Dle mého tento event pro hackery zbytečný protože vlajky ani mince nejdou prodávat ani s nimi jinak obchodovat. Navíc než hacker bude schopný proměnit si mince za nějaké předměty, potrvá mu to déle než 4 dny.
    Pokud myslíš ale "hackery" kteří mají zapnutý autolov a za nimi běhá Bonsai+ který sbírá předměty, není to hack. Jen dobrý nápad, který může zkusit každý z vás.

    Když člověk přijede k bossovi který je plný barevných a ještě mají kecy typu "Už tu je nějaká **** z (barva říše)" a ještě tam na ně koukáš aniž by jsi jim do bosse sekl, úplně se nabízí jim tam hodit nějaké kouzlíčko. Pak si rád vyslechnu všechny nadávky od A až do Z, když mě pak nemůžou umlátit. Toto je logika hráčů. Když nechtějí aby jim někdo škodil pak nesmějí škodit oni. :) Jednoduché pravidlo, nadávky za smrt. :)

    Přesně tak. Pokud se při bossovi, který ještě neumřel odhlásíš nebo ti padne hra, vykopneš se a než se stihneš znovu nalogovat už byl mrtvej, body ti to nepřičte. Vždy musíš být u bosse až do konce. :)

    Tak abych to uvedl na pravou míru. Každý, kdo hraje Metin2 může na naší tedy CZ wiki upravovat vše , co tam máme, pokud to bude v souladu s pravidly CZ wiki. Wiki team by měl pouze dohlížet a kontrolovat stránky a úpravy od vás, hráčů. Kdyby jsme se ale měli spolehnout jen na doplňování od hráčů, nebylo by tam absolutně vůbec nic. Takže pokud se někomu něco nelíbí, může to kdykoliv dopsat a né si ulehčit práci tím, že radši koukne na DE wiki nebo na UK wiki (v jistých věcech daleko za námi) a hodit si to do překladače. (pro méně znalé cizí jazyky).


    Jak píše Sparrow " na DE a UK wiki jsou uvedeny hodnoty mazlíčků na lvlu 105" u nás jsou ty hodnoty od lvlu 81 do 105. :) Tudíž jsme dá se říct o level výše. :)

    K tomuto není co dodat..
    Ohledně smazané postavy zkus kontaktovat Ticket, třeba s tím ještě něco jde udělat.
    Nový server? Jsem absolutně proti. Před sloučením bylo na všech CZ serverech prázdno a každý si šel kdy, kam a jak chtěl. Teď platí pravidlo stejné jako v jiných hrách "Silnější a rychlejší vyhrává".
    Stánky jsou plné všeho možného, stačí koupit okulár a seženeš kdykoliv a cokoliv od rybích kůstek po luxus FI věci.

    Jako nápad to určitě nevypadá špatně ale jak by jsi vyřešil plný sklad? popřípadě jak dlouhá by byla prodleva než by "pták" přiletěl z5? Přeci jen, z map například 90+ je to k nejbližšímu skladníkovi poměrně daleko. :)


    Obchodování s "ptákem" je podle mě kravina :) navíc by to bylo si myslím problémové. :)

    Něco ti blokuje spuštění hry. Zkus vypnout nepotřebné programy a antivir. Pak bych to zkusil pustit přes Lanucher nebo Patcher ve složce Metin2. :)