Posts by Settie

    Já osobně jsem též pracující člověk s neurčitou pracovní dobou a rodinných či přátelských záležitostí mám také dost. Vydechnout si na hře je fajn ale určitě bych nevydechoval tím, že bych se za každou cenu za něčím hnal nebo se snažil dropnout něco kde je spousta lidí. :) Každou chvíli jsou v IS nějaká zvířata a myslím, že certifikáty tam jsou také ale nejsem si 100% jistý. Tím chci říct, že pracující člověk který si chce jít oddechnout na hru si může poslat SMSku a nemusí se hnát za dropem. :) Pokud do hry nechce nic investovat pak se může rozčilovat dál ale stejně mu to bude k ničemu a jen se místo oddychování znovu namíchne. :)


    Po sloučení to začala být konečně hra jakou Metin2 sliboval a tou je Akční Mmo RPG hra. Jinými slovy Silnější vyhrává. Pokud tedy chce někdo něco jen pro sebe, musí být schopný si to ubránit. :) Opět, pokud u toho chce oddychovat, je lepší se zašít někde kam mu nikdo nepoleze, kde bude mít klid a opět, certifikát koupit.


    Ohledně školy. Já osobně jsem zastánce toho, že je to život dětí. Pokud chtějí udělat úkoly, udělají je sami což by samozřejmě měli. Pokud pak Pan/í učitel/ka přijde s tím, že jistou látku nezvládají pak je to jednoduché. Od čeho je škola? Přeci od toho aby naučila aspoň základní vzdělání. Po základním vzdělání máme střední školu která není povinná a pokud dítě/teenager se nechce učit pak fajn, půjde do práce. Je dost lidí se základním vzděláním který vydělávají daleko víc než například lidi s maturitou.


    Ti nejmladší mají takový čas jaký jim rodiče dovolí. :) Mladší děti tj. před školní věk, těch je tu opravdu minimum. :)


    Toť můj názor na tu věc s časem. Nicméně jsem napsal, že to určitě špatný nápad není a pokud má projít, projde. :)








    Tak ještě přidávám názor za přítele:


    Teď mi říká, že večer padání certů je lepší a logičtější, než ráno, většina dětí / lidí sem aktivně chodí až odpoledne / večer, nikdo kvůli tomu ráno nevstává. (Ještě teda mimo podotknu, že dělá ranní / odpolední a stejně na metin dopoledne při odpoledních nechodí, jde tam když už až vážně v noci). Podotkl: "Lepší certy zadarmo z metinů než dotovat IS" :D


    Trošičku mimo téma: Je nějak možnost zveřejnit aktivitu uživatelů? Myslím, že to není nějaký tajný, jak to s náma je, kolik v průměru lidí v tu dobu skutečně na metinu je?

    Napiš návrh :)

    Jen vás usměrním. Opět jste tu odbočili od tématu. Dávejte si na to pozor..


    Zpět k tématu, určitě to není špatný nápad ale nemyslím si, že zrovna certifikáty jsou tak závratné. Základní doba používání jezdeckého zvířete je 7 dní a za tu dobu jistě každý z vás najde hodinku aby si dropnul další. Pokud je chcete mít skladem aby jste nemuseli dropovat tak hold budete muset nějakou z vašich podvečerních aktivit oželet a být na hře.
    Všechny akce včetně bitevní zóny mimo víkendů jsou takto navrženy a pokud se nemýlím, jsou i sem tam eventy kdy máte možnost dropnout jezdecké zvíře nebo certifikát mimo nastavený čas. Nenapadá mě tedy důvod proč to měnit. :)

    Myslím, že i pro malé levely by bylo dobré obnovit drop Pyktogramů.
    Pro malé tam jsou určitě zajímavé ceny typu zelený, fialový lektvar ale i Amulet dračího boha a pro větší převážně bylinky které jsou na určitém levelu nedostatkové zboží.


    Dále si myslím, že spousta lidí uvítalo novinku typu Rybářský event a tím bylo samo rybaření poněkud více záživnější a zábavnější i když byl problém s neoprávněnými bany ale i to se brzy vyřešilo.

    Ahoj,
    mě hra téměř vůbec nepadá, hrál jsem už dost krát okey karty a nestalo se mi, že by při hraní padlo okno. Hra mi občas padne ale to jen z důvodu, že jedu na zvířeti a nestíhají se vykreslovat textury a nebo už mám dané okno moc dlouho otevřené a tak dochází k lagům a celkovému zpomalení. Bez problému mohu mít zapnutých 9 postav, s trochou lagů ale hratelné. :)


    Jak psal výše Lendin, napiš ticket a bude to prověřeno.


    Settie

    Ahoj,
    Bod č.1: Stále jsme se z DE strany nedočkali opravy chyby kvůli které nelze přidávat na wiki nové obrázky. Z naší strany máme pár úprav připravených ale nemůžeme spustit aktualizaci dokud nebude vše v naprostém pořádku.


    Bod č.2: By se musel řešit opět s DE stranou a nemyslím si, že by to bylo něco jednoduchého.

    Ani bych neřekl diskriminace ale chtíč donutit malé levely něco dělat. :) Lvl 75 je v této době během týdne. Každý umí sedět na lvlu, nic nedělat a čekat až Gf hodí něco pro lvl který máš. Hra je od toho, aby jsi se rozvíjel a nenudil se. :) Takže hurá expit, když něco chceš. ;)

    Ahoj,
    podle mě na tom budou pracovat. Stejně se píše třeba 100Y nebo 1W tak to může být 100G. :)
    Náš GM team bohužel nenastavuje nadávky. Takže se bude muset počkat na Gf.


    Podle toho že jsem byl dnes na hře jen pár minut to bude asi měnit každých 5 herních hodin.
    V IS ještě rozšíření G tržiště není. Podle mě to bude jedna z věcí které budou zítra opraveny ale nemohu to říct na 100%.
    Antistun jsem nezkoušel ale nefungoval mi pořádně ani před updatem. :)

    Ahoj,
    jsem pouze Wiki a ohledně návrhu npc které by vedlo přímo k Wiki je podle mě přes čáru. Upravování bez nutnosti registrace by mohlo vést ke špatnému doplňování ba dokonce i ke smazání spousty věcí co na wiki už dávno jsou. Navíc si vůbec neumím představit jak např. 8 let staré dítě píše Wiki i když v mnohých případech to platí i pro daleko starší. My jako Wiki tým bychom ztratili veškeré nás chránící funkce jako například blokování úprav někomu kdo nedbá Wiki pravidel.

    Aktivita/neaktivita členů GM teamu tkví především v rodině. Zásahů do hry dělá denně spousta lidí z teamu ale ne na každého se hned příjde.

    Ahoj,
    wermgr.exe
    Zkus opravit registry spojené s operačním systémem, aktualizuj ovladače popřípadě odinstaluj a znovu nainstaluj wermgr.exe.


    Snad pomůže,
    Settie.

    Ahoj,
    zakládání by ti šlo, jen doladit trošku zadávání hodnot (aby jsi nemusela vypisovat všechny BZK, používáme ~.) V případě bzk to tedy bude vypadat takto (6650000 ~ 14500000) to samé u yangů. Prostě minimální částka a maximální. :)


    Dále, "zabij xxx příšer" Pevnost červeného draka, Nemerova věž a část Chrámu ochao by měly být doplněné. Koukal jsem tedy na "Ledový krystal" je červený čili stránka nenalezena protože je v Nemerovce Mrazivý krystal. Když doplňuješ do Questu příšery, koukni vždy pro jistotu na náhled či není něco červeně a pokud je, zkus dopátrat jak to je správně.


    Předměty, každý z předmětů musí být rozklikávací (klikneš na něj a hodí tě to přímo do informací o předmětu). Je to stejné jako když zadáváš příšery. Takže použiješ [[název předmětu]], pokud chceš mít rozklikávací včetně obrázku předmětu, bude to takhle {{Ti|px=16|název předmětu}}.
    Dále bych tě poprosil, když budeš u těch předmětů, dávej je pod sebe pomocí <br /> je to pak přehlednější ({{Ti|px=16|název předmětu}},<br />{{Ti|px=16|název předmětu}},<br />{{Ti|px=16|název předmětu}},).


    Jinak dobrá práce a pevně věřím, že za chvíli tomu přijdeš na kloub. ;) Jen tak dál. :)


    K IRC, jsem tam dá se říct nonstop sice ve večerních hodinách AFK ale není problém mi tam nechat zprávu a pokud tě zastihnu online, budu ti moct odpovědět. Nebo jak říkal kolega, napsat na mail. :)


    Settie


    Edit: Truhlu s rudou by jsi musela zjistit přesný název na hře a následně pro ní založit stránku. :) Pokud neznáš přesný název, kouknu na to hned jak budu u pc. :)

    Tyto věci co píšeš jsem prověřil a bez problému mi tam na lvlu 55 i 75 padají. :) Bude to asi jen smůla na drop. :) Zkus použít Zlodějky a třeba to bude lepší. :)

    Nevím co myslíš tím "padají, které nemají a nepadají které mají". Můžeš mi říct o co přesně jde a co máš za informace, že by tam mělo padat ale nepadá?