Posts by Settie

    Proboha kde jsi chytal? :D Já nad tím strávil už hodiny a hodiny, tisíce návnad a mám naprosto jiné zážitky Jinak prý klíč padá i z tuňáka co jsem slyšel, ale mě z 20 padlo velký nic.

    První město žlutá s prutem +1,+2,+3. :) Víc bodů jsem zatím nenalovil. :)



    Truhlu kelpie ti klidně dám zadarmo :) Jinak otázka, kouli potřebuješ, protože vidíš, jestli ti vůbec se nabrala ryba nebo ne ne ? Když nic nezabere, nemusíš čekat na tabulku a rovnou nahodit znovu

    To je asi jediná věc na kterou to použít. Ale i když nic nezabralo, klikal jsem ryby abych měl aspoň body na prutu. :)

    Muzu se zeptat to jsi mel kouli,ktera ukazuje co je na hacku?Nebo z ceho presne ti padl ten klic,z ryby a nebo primo pri loveni?Ja dal totiz mozna vetsi pocet jak ty a zadny klic...

    Kouli jsem měl i když asi není ani potřeba. Nezvyšuje žádnou šanci. Normál rovnou z vody stejně jako zlatou hroudu, pláště nebo rukavice císaře.

    Já zkoušel asi tak 400 návnad a z toho opravdu velká spousta nových ryb i s prutem +1 a asi 6 klíčů mám :) Navíc se mi to celkem i líbí. :)

    Kámen duše vůdce skutečně padá ze všech bossů co jsou psaný na wiki. Sám jsem ho dropoval ve chrámu ochao a také padl. Stejně tak Poznámky vůdce. Drop je náhodný viz úkol v mapách, kdy máš zabít krále plamenů aby ti z něj padla krev na úkol. Někdo jich zabil 12 a měl jí a já ho sekal 2 dny každý resp a padla až z xx krále plamenů. Takže tyto předměty na úkoly jsou náhodně.

    A proto má Universalis 3 cháčka a Fénix 6. No tak to jooo, tam asi chtějí koncentrovat tu obrovskou komunitu na ještě menším prostoru :D. Když o tom nevíš, tak pomlč, česká komunita je několikanásobně větší než komunita na UK serverech. Počet ch je asi takový nejviditelnější důkaz (Mithgard měl u nás 3 ch, jen aby si si to mohl porovnat, pokud si někdy vytáhl paty z Fénixu). A počtem boterů bych se ani nezabýval, když se GF chová tak, jak se chová. Tu hru už jinou cestou pořádně nemá cenu ani hrát.

    Takovýhle člověk má nějaká práva? Se pak nemůžeme divit, že naše česká wiki zamrzla v roce 2012. To je přístup jako u člověka, co kope kanály za minimální mzdu.Že si nechceme přehodit postavy? Spousta z nás své postavy nevlastní a na Fénixu pořádnou postavu nemá. Na kódy vám sere bílý tesák, tady si chtějí lidé na chvíli zahrát na novém serveru od začátku, v české komunitě a s českými hráči. Na Fénixu se teď nedá ani pořádně expit postava, když na každém ch stojí s malými postavami nějaký 90+ level...

    Nech si ty urážky ano? Chceš snad aby jim náš team šel pomoct? Když mají něco extra tak ať si to užijí, nic víc v tom nebylo. Pomáhá někdo z jiných komunit nám? Ne, nepomáhá. Pokud někdo nevlastní žádnou postavu tak asi moc nebude koukat na fóro ne? A v poslední řadě, Wiki je doplňována především hráči ale jelikož se k tomu moc hráčů nemá například ty tak to vypadá tak jak to vypadá a pokud vím, dost jsme s tím v posledních pár měsících pohnuli. To co tam nemůžeš najít neznamená, že to tam není a my nemůžeme přidávat novinky hned ten den co vyjdou protože k tomu máme stejné informace jako hráči.

    Budou a ne v malém počtu. Proto lépe pro náš team, že tu vánoční server nebude. :) Na UK a ostatních vánočních serverech, ať se s tím poperou sami. :)

    Co vás vede k takovému rozhořčení? Na jednu stranu je mi to líto ale na druhou, proč si nestáhnout např UK klient a neregnout se tam a změnit si jazyk? Pokud vyhrajete zmiňované kupóny, dostanete je na mail a můžete je využít kdekoliv a lépe tak pro naší komunitu a náš Team. Máte vůbec představu kolik hackerů by na tom serveru bylo? To, že si nepřehodíte postavu bych nějak neřešil. Podstatné pro vás by byly stejně jen kupony. Neřekl bych, že GF přihlíží na počet hráčů ale na počet koupených DM na jednoho hráče. Za mě je to prostě dobře, že to tady není.

    Jednoduše, náš CoMa má dovolenou. Paso je zástupce a nejdřív se logicky musí postarat o svojí komunitu. Pokud chceš vysvětlení, zkus napsat někomu z GF. :) Oni nemají potřebu vysvětlovat proč, co a jak když jsou servery jejich. :) Stejně tak ty nemusíš vysvětlovat proč děláš to a né tohle. :)

    K 18.2 mám asi zatím jen jedinou výtku a to je ta, že v Erebu (Výskyt Jotun Thryma) nelze jít pod schody.


    Jinak mi přijde, že poslední dobou jsou v IS málo kostýmy a tím pádem natočené bonusy v nich nestihneme dát do žádného jiného a to samé s Wainovou či Bruceovou svatyní, jsou strašně málo v IS k dispozici a když tak se dá koupit pouze 1ks na účet za 24h.


    Uvidíme co se najde dál.


    Sett

    Ahoj,
    každý hráč má možnost jít na IRC a napsat členovi teamu. Vždy tam někoho potkáte a vždy to člen teamu bude řešit. "Brečení" zde na fóru toho moc nezmění a členové teamu nemůžou pokrýt 24h denně oba servery, všechny ch a všechny mapy. V tomto spoléhají pokud vím i na hráče. Pokud si ale hráč řekne "je tu bot ale mě nepřekáží, půjdu jinam" a nic nikomu nenapíše, moc se toho nezmění. Říká si to bohužel 90% našeho serveru a proto to tak dlouho trvá, než na někoho přijdou. Takže ideálně, pokud někoho potkáte, běžte na irc a napište odpovídajícímu členovi teamu (GM,SGM,GA) a pokud tam nikdo z nich nebude a bude tam někdo ať už od nás z Wiki a nebo (BM,BA), napište i jim a oni to pošlou dál.


    Stávka typu nekupování věcí z is je nereálná. Za 1. sem na fóro chodí tak 60% všech hráčů, za 2. naše komunita by nestačila. Museli by se připojit o ostatní komunity a za 3. vždy se najde někdo kdo tvou takzvanou "stávku" poruší a prostě bude kupovat v IS.

    Ahoj,
    na naší CZ wiki již máš u všech monster psané, jaký talisman na něj platí. Opravdu, záleží pouze na tobě a na mapách kam chodíš.


    Já používám především oheň. Ať už kvůli Razadorovi nebo kvůli Melley. Je +6 a je to celkem i znát. :)
    Spousta lidí používá led kvůli Nemerovi. Další Zem nebo vítr kvůli lesu a Jotunovi. No a další blesk kvůli Drakovi. Takže ve finále se hodí mít všechny ale můj názor je takoví, že je to zbytečné. :) Vybírej talík tak, aby ti to vydělávalo.


    Jak je již někde nahoře psáno, můžeš tam natočit odolnost vůči Ledu, Zemi a Temnotě. Ostatní odolnosti Nejdou natočit.


    Všechny talismany se dají využít také ve Chrámu Zvěrokruhu.

    Přesně jak tu hovoříte. :)
    Jen jeden dodatek k botům. Team nemůže pokrýt 24h denně každou mapu a proto mají hráči možnost boty samozřejmě nahlásit přes IRC nebo Ticket. Pokud uvidíš bota ať už fish, exp či minning, běž na IRC a nahlaš ho někomu z teamu. Jsem si jistý, že každý člen teamu by se na něj šel ihned podívat a něco by s ním udělal.

    Dle domluvy s určitým hráčem. Hráč nechce být oficiálně zveřejněný zde na fóru ale tobě Lucy to mohu napsat. :) Takže v blízké době očekávej pm. :)

    Jsme rádi, že si nás také někdo všiml, že jsou mezi námi ještě hráči kteří chodí koukat na naší CZ wiki a né jen na wiki ze zahraničí. Děkujeme za tvou pochvalu a snahu zapojit i další hráče. Tvůj příspěvek mi opět rozproudil krev v žilách a zvedl chuť v naší práci pokračovat. :)


    Nyní máme naštěstí pár jedinců kteří se nám opravdu snaží pomoci a tím to jim chci poděkovat za odvedenou práci. Každý z jedinců se potřeboval ze začátku naučit Html a jak se v něm orientovat. Po zaškolení, vyzkoušení pár úprav a nahrávání obrázků mohu s klidem říct, že tito jedinci si zaslouží obdiv. Pustili se do naší pomoci po hlavě a neznalý Html. Jsem za ně opravdu moc rád. :)


    Jen pro přiblížení, máme u nás hráče který má přes 3.400 editací za poslední dva měsíce a momentálně drží Rekord. Je to opravdu chvály i odměny hodné. :)


    Ještě jednou všem kteří se nám snaží pomoci DĚKUJI a těším se na další spolupráci.


    Sett.

    Nedokážu si představit jak by to vypadalo v rukou hráčů. :) Ať už z pohledu dodržování pravidel nebo dodržování správnosti nové stránky apod. My tam jsme pro to aby jsme hlídali dodržování pravidel popřípadě poradili jak mají hráči doplňovat nové informace. :) Když někdo něco neví, kontaktuje nás na IRC, každý den tam je minimálně jeden z nás který pomůže vždy se vším. :) Není k tomu potřeba bůh ví jaká znalost, na to se nedá vymlouvat. :) Kopírovat z DE či UK bychom mohli ale opět by byla chyba v překladech. Všichni 3 co jsme na wiki, máme vyšší lvly a tím pádem nemáme úplný přehled o změnách na menších lvlech. Schválně se podávejte kolik je aktivně přidávajících lidí na DE wiki a kolik u nás. U DE teamu uvidíte pouze schvalování nikoliv však přidávání. :)

    Mohl by mi někdo říct, kde najdu Mnicha Millbona? Jelikož WIKI nemá nikdy informace podle update. Měli by to taky už přepsat. >.<

    My jakožto Wiki team máme úplně stejné informace jako vy. Nejdřív si to všechno musíme projet a následně pak zapsat. Přesně toto by měli dělat především hráči a my jen doplňovat informace nebo jinak upravovat, aby to bylo v souladu s pravidly CZ Wiki. Bohužel ale CZ komunita na wiki téměř nic nepřispívá krom dvou nebo tří lidí za které jsme moc rádi a tímto Jim DĚKUJI.

    Já osobně tento update schvaluji.


    Za lukaře tu hraje opravdu minimum lidí a ti co ho chtějí ustát nahodí odolnosti a miss.
    BM je tak jak píše Sparrow. Je to pouze chyba překladu a každý kdo umí Německy, mohl si přeložit video od Product teamu.
    Kouzla šamanů budou zajímavá poněvadž každý používá minimálně na té postavě buffy. Tím pádem jsme všichni na jedné lodi ať jsme jakýkoliv char. Buff či heal je a bude žádaný pořád a je jedno jestli sníží hodnoty u pomoci draka či delší načítání kouzel. Stejně se s tím naučíme hrát. Navíc, buff či heal pro celou skupinu je opravdu ulehčující a za to mohou být šamani rádi.


    Nové zbraně, brnění.
    Proč ne? Nová možnost výdělku a nebo možnost zlepšit postavu.
    Zbraně už dost dlouho očekávám. :) Je ostuda na lvlu 118 nosit jedák od 75.. :D


    Amulet +200.
    Ten mi přijde celkem přehnaný obvzlášť když je 5 různých druhů nebo kolik přesně.


    Nová sólo nebo skupinová mapa.
    Proč ne? Jsem zvědavý co tam bude padat nového či starého, jak to tam ustojím apod. Rozhodně za mě palec nahoru.


    BZK u melley až po dokončení celé mapy.
    O rušení nebo snížení BZK u melley se píše už opravdu dlouho a myslím, že je to dobře. Stejně jako expení na gene ve wathery. Jsem rád, že se to ruší a hráči budou muset zase něco sami dělat. Navíc, bude více bylinek na vody/rosy kterých se na stánkách objevuje opravdu málo. Sice jsem smutný, že přijdu o 100kk/hodina ale určitě to schvaluji.
    Každý měl možnost do dnešního dne expit u melley.
    Navíc, "nově příchozí" nebudou ani vědět, že tu něco takového bylo takže zbytečná lítost vůči nim.


    Ve finále mě tento update potěšil. :)