Posts by Kaper

    Ahoj,


    orientuje se tu někdo v tom, jak je to s (asi pravidelnými?) drop. eventy? Doexpuju si tak dneska v jeskyni a najednou mi padne měsíční :D WTF? Nikde nebyly oznámeny.


    Stejně tak jsem zaznamenal i nějáké jiné dropovací eventy. To je to jako v prosinci, že takové dropovací eventy jsou každý měsíc, akorát je mimo prosinec neoznamuje nikdo? :chinese:


    Jestli se v tom někdo vyzná, tak budu rád za doplnění informací teda.

    Jediné, co jsem k tomuto dohledal u nás:

    Slucování serveru


    Nepřihlašuješ se třeba na server Česko? Protože podle toho článku spojili více serverů (z více zemí) do jednoho mezinárodního... ale Rubinum v seznamu nevidím, možná ten [RUBY]?


    Někde budou určitě ;-)


    Kdyby sis nevěděl rady sám, tak zkus kontaktovat support ještě.., tam ti poradí víc edukovanější v tomto.

    Ahoj,


    je tu někdo, kdo zkoušel porovnat tyto dva bonusy? Konkrétně Silný proti pololidem a Poškození schopností. Došli jste k nějakému závěru? - třeba 10% polo = 20% poškození schopností, atp. Budu rád, když i rozepíšete více.


    Bonusová otázka bokem:

    Zkoumali jste někdo, jestli když se kove třeba zbraň 120 je rozdíl oproti zbrani 96? (Narážím na to, že zbraň lv1 se kove asi 5x lépe než opasek duší - jen příklad).


    Díky za odpovědi a přeju fajn pátek 😎;

    Kaper

    Westworld - sci-fi western. Dlouho jsem to odkládal, nejsem fanda westernů, vždy mi to přišlo nezajímavé. Tady je ale western vlastně jen kulisa, a jako takový vůbec nevadí. Viděl jsem jen S01, ale bylo to dokonalé.

    Tohle mám též ve watchlistu už nějáký pátek a nemůžu se dokopat :D


    Já koukám tak šestý maratón Agents of Shield


    Dodělal jsem Hung minulý týden. Super kravina :D max zábava, kontroverzní, potvrchní, ale řekl bych o to lepší... :D někdy je to třeba, asi jako turecká telenovela :D to mě dostalo. :lol:

    Ahoj, postupně rozjíždím nového dropera k měsíčním do C3 (pvp neřeším). Mám dilema, co dávat za třetí M - dupnutí nebo prudkou ránu? Beru v potaz DMG (prudká lepší), Cooldown (prudká lepší - 15/25s), rozsah (dupnutí), počet zasažitelných mobů (tady tuším také dupnutí vychází líp). Co myslíte?

    A to je navíc ke klasickým metinům? Já jsem si myslel, že to nahrazuje klasické právě na tu dobu ^^ + Nevíš jak to je zhruba poměrově na mapu? (klasický metin x supermetin)

    Ahoj,


    chci se zeptat, znáte někdo více do hloubky ty superstony? Jak to funguje? Já jsem spíš veterán, tak jsem na ně narazil jsem párkrát a byla na ně skoro vždy tlačenice a moc to neznám (zda to funguje košér, nebo moc ne)... ale dneska jak jsou od půlnoci do 12. hodiny, tak jsem si je chtěl užít na max po dlouhé době na metinu zase :) akorát že se respawnují jen klasické metiny po jednom :shit:... (vybil jsem víc channelů - konkrétně mapa "Nefritový" (95tky) ale nové se respawnují stále jen klasické metiny dokola), v joanu jsem ale třeba potkal ty superstony (pět v jednom) na nižším levelu. Jak to je?

    Zase další sra*ka typu, pojďme zničit tuhle kdysi tak fajn hru... fakt tady už nejde napsat ani nic konstruktivního, opět další PROČ? Proč to chtějí zničit.



    Jestli si chcete vyzkoušet chatban, doporučuju napsat slovo úplně/uplne/únos, za ty mi to zatím vždycky vyšlo :ban::ban::ban::thumbsup:


    :lol: Umírám :phatgrin:

    Mimochodem jsem strašně rád, že tu nechali ty staré smajlíky... hlavně tenhle můj oblíbený tady hodně pasuje na veškeré novinky: :shit: Tenhle smajl nemá obdoby prostě :D

    Je to zhruba 14 dní, co jsem si šel zahrát metin po delší době zase a asi jako většině jsem se dověděl, že mi zmizel pozemek.


    Na Supportu mi bylo řečeno, to co je na fóru. No, oznámili sme to, měl si 7 dní na to si prodloužit pozemek. Na otázku, kde dostanu zpět můj řekněme třeba i investovaných nemálo yangů a materiálů mi bylo řečeno, že neví, možná sklad, možná IS sklad a nebo se mám radši zeptat někoho jiného. Support jde očividně k čertu, není to poprvé, co jsem zjistil, že tam vlastně nic neví. Neberte mě špatně. Asi za to nemáte nicmoc plat, tak to beru, ale jsem naštvaný.


    Vysvětlete mi někdo, proč GF udělalo tak DE-ilní krok? Někdy mi sakra práce už připadá, že každým updatem jen penalizují dlouholeté hráče, kteří metin stále mají v oblibě a hrají ho i přes všechny ty kiksy z jejich strany, i přes vtipy jako rozšíření inventáře pouze pro P2W hráče nebo za nemalou sumu. Fakt tomu nerozumím a jsem zhnusený z toho, jak tu hru ničí neustále.


    Překousl jsem toho hodně. Ale když jsem měl pár měsíců zpět hodně yangů, tak jsem si udělal radost a koupil si pozemek a oni teď udělají takovouhle SRA*KU? Nemluvě o tom, že teď nebude kde kovat, protože málokdo bude vyhazovat zbytečné peníze za pozemek, že? Proč


    Je to smutné a absolutně tomu nerozumím, nechápu, PROČ.


    Trolové a Toxic hráči se tomuto tématu vyhněte prosím, jen bych se o tom rád na úrovni pobavil.

    Toto by mě také zajímalo. Nicméně podle aktivního polského fóra poláci hrají v pohodě, takže bude problém spíše v připojení od nás. Když jsem to viděl, tak mě jako první napadlo, že je zavřou a sloučí CZ a PL :crazy:

    Díky za link. Pořád mě ale zajímá, jak je to s prázdnými pozemky, stejná otázka padla i ve zmíněné témě, ale nikdo na ni neodpověděl. Je možno, že by se třeba ozval i někdo z týmu, jak to je? :-)

    Ahoj,


    zajímá mě, co to u pozemku znamená "planá země". Měl jsem za to, že to znamená, že pozemek není žádného cechu, rád bych si koupil pozemek, ale evidentně není planá země jako planá země, není tam totiž správce pozemku, takže se nedá koupit. Je to bug a nebo když cech koupí pozemek a nic tam nepostaví je tam stále napsaná planá země? I když na pozemku nic není postavené, je podle mě na mapě vlaječka cechu + jeho jméno, nebo to tak není..?


    Na supportu mi nepomohli, tak se chci zeptat ještě vás jestli se teda fakt pletu:-)

    Bylo to ještě déle, trval celý měsíc nebo dokonce dva. To byl tehdy strašnej vejvar .-)


    Není nic lehčího, než si udělat několik účtů jen pro tohle a ty postavy si zaparkovat k hudebníkovi ;-) Je to komplikované, ale myslím si, že se na tom do budoucna nic nezmění... ikdyž bychom asi všichni ocenili, že by člověk přišel k hudebníkovi a na 3 kliky by si vyměnil třeba 400 míčů na zlaté...

    Ahoj,


    zajímá mě, jaké volíte bonusy do safíru, co považujete za nejvíc ideální. Nemůžu se rozhodnout u tohohle šutru, těch možností je hodně, otázka je jestli ještě víc ztlumit válečníky (kterých je nejvíc a na které osobně mám nejlepší obrany) nebo cílit třeba na 2x lycana v tomhle šutru, když na ně skoro nic nemám. Jaký na to máte názor vy? Případně můžete postnout screeny vašich safírů, rád se pokochám:-)

    Má už někdo uhlíkový prut? Případně, jak se vám loví s ním; je tam vidět nějaké zlepšení oproti normal prutu?

    Nojo, to mi vůbec nedošlo, že luk zvěrokruhu má i prumku :D tak to je potom asi nejlepší volba, když si člověk připlatí.

    Kolik to bude stát moc neřeším, hledám nejvýhodnější řešení pro výsledný útok.


    PetoGem a koval si s pergy draka nebo obyč? Kovat fénixe s obyč pergy je trošku masochismus řekl bych :D


    Dracone, ty dvě (tři) varianty právě zvažuju.


    1) vrána 40% (+6 > HÚ 241-341 + 40% prumka)
    2) luk fénixe / zvěrokruhu (+6 > HÚ 311-510)


    Ikdyž hraju mentála, tak mi vždycky přišlo lepší mít v šerpě prumku navíc a o něco málo menší HÚ... ten fénix mi nepříjde tak světoborný v té HÚ.


    Jako alternativa mi příjde zajímavý nápad ještě Velký Ďábelský luk, dmg má podobné jako fénix.


    Z čeho se vyrábí luk zvěrokruhu; kolik stojí+0-6? Já ty nové zbraně vůbec neznám :-)

    Zdravím,


    dělám novou šerpu a chci se zeptat, jaké zbraně dáváte (nebo by jste dávali) do šerp..?


    Zatím se mi jeví jako nejlepší řešení Vrána kolem 40% prumky. Ale zajímalo by mě i to, jak velký by byl rozdíl, kdybych do ní dal třeba Luk fénixe +7 nebo cokoliv jiného, co se dnes dává do šerp, uvítal bych i zkušenosti, pokud někdo zkoušel rozdíl (seky na metinech / kouzla / pvp)


    Primárně hraju za mentála.


    Předem díky za ohlasy, rady i názory :)