Posts by Fus4kl4

    dobrá blbosť lebo akože čo ludia čo mali lvl 100+ a prestali tak ako ja hrat na par mesiacov akože povedz im že to neni možné hlavne tak ako ja ked som do toho dal par €

    Bylo to psané zde na fóru, posílali to zvlášť mailem apod. Sorry ale toto je opravdu tvůj problém. Pokud hraješ hru a pak si dáš přestávku, měl by jsi aspoň po dobu té přestávky občas kouknout na novinky..

    Video jsem viděl ale nechápu že jí vypl na skill a tobě to vzalo ňákých 20%.

    On by to také nedával, kdybych mu tehdy neukázal jak na to. :D Fakt ale stačí kouknout na video a koukat kde kdo stojí. Sólo je v pohodě. Jen mě nebaví plnit úkoly na 5 postavách abych mohl dovnitř. :)

    Baví mě číst jak tady polovina cz komunity brečí jak nedají ani Razadora.. :D Razador, Jotun, Nemer sólo bez větších problémů, Melley ve třech s tím, že by to šlo i ve dvou ale to bychom se museli dřít. Nemám ani Excel alchu ani talismany +4. Prostě se to musíte naučit hrát jinak. :)
    Jediná věc co by byla potřeba opravit je opravdu to padání a zamrzání klienta.

    Podle mě to bude super update.
    Jen škoda, že truhly učedníka které jsou pozměněny nedostanou I lidi který neměli ani jednu truhlu což jsou lidi ze staré školy. :) Ale jinak proč ne. :) Blokování se hodí na otravné hráče typu "pls exp" nebo "dej něco pls". Změna počtu CH je horší ale nic tak závažného :) Mithgard je prázdný a Fenix si na to zvykne navíc se ze hry stane hra kterou slibují od úplného začátku. Což je bojová mmo RPG hra. Nová měna? Supr vec, když se za herní měnu dají koupit věci které jsou málo k sehnání. Takže určo palec hore. :)