Posts by wendysis

@Tatsuhime Prosimtě a to vidíš kde, že jsem sólo? :D Hrajeme s mužem, při akcích typu baronka věž azra si uděláme skupu s přáteli, nicméně nevidím důvod, proč se všude domlouvat s jinou říší, jedu, neznám, je slabší - nasrat, zabírám. Je silnější - mám smolíka, je to hra. Nevidím jediný důvod, proč by v bojové hře se měli tři národy domlouvat, to je houby motivace.

Každá porážka mě nutila lepšit. (nejsem nejlepší, už hraju jen rekreačně, na druhou stranu po BM málokdo jde).

Opasek duší hodně pojebali, sama jsem investovala do výrob. Pak to rapidně kleslo. Jak říkám, pokud nepřijde nějaká změna k dropu talíků, cena vzrůstat bude. Pokud přijde - což si taky myslím, cena půjde dolů. Proto zatím vyčkávám, max. kupuji to, co vidím opravdu za dobrou cenu na současný stav.

Mě nezajímá, zda je sloučený či ne, aktivita tam je podobná jako na Fénixu, k přidání CH není absolutně žádný důvod. Zatím jsem tu neviděla jediný problém s tím, že by tady řvali z Fénixu, že chtějí o jedno CH více, protože je to věčně všude ucpaný, a že to je na hodně lokacích ucpaný. Tak to nehraj a je to.

Vy byste si furt chtěli free něco usnadňovat.

Udělám si průzkum a zjistím, jak moc je to s tím "nalidnění" na třech CH špatný, mě se to totiž nezdá, nějaký drama tady kolem toho nebylo a jen protože by to ulehčilo jeden úkol je přidávání HODNĚ zbytečný, to by mohli na Fenix přidat taky jedno CH protože mám o poznámku víc díky tomu že v mapách vyzabíjím víc bossů. To je zas chujovina.

Tak doplňuji:

Na modré stánky na CH1 mají podobný počet, jako rudý na CH1 na Fénixu, údajně co se týče zalidněnosti, červený les furt obsazený a problém s CH je totožný, jako na Fénixu.

Takže ok, pokud přidávat, tak CH na obou serverech nebo nikde. I na Fénixus se bez toho přežít dá, jen to chce víc snahy.

@Lousos 4 CH to mělo, protože mi to těžce připomínalo servery před sloučením. Víš co, já nevidím důvod, proč by se jedno CH mělo přidat, ale zároveň nevidím problém v tom, proč by se jedno CH nemohlo přidat. Tam jde asi spíše o to, jak nákladné je další CH, zda to něco stojí, je to jako když napojuješ další uzel, taky připlácíš, jak velký je obrat. Možná mají na to nějakou tabulku, myslím, že tyhle věci nikdo z českého teamu neví.

Požádám opět vedení, zda má nějaký náhled na počet lidí online (bez multi).

Jinak, teď nevím kdo to psal, ale Mith měl původně 6 CH a překvapuje mě, že si to někdo nepamatuje, když ten server pokud dobře počítám není ani rok starý. 6 CH stáhli právě kvůli malému počtu lidí na 3 CH.

A jak to známe, když jsme se na Mith šli s mužem jako malincí podívat, kolik je tam stánků apod. na modré, připomínalo mi to těžce Gany před sloučením.

Takže jsem si na 100000000000%%%%% jistá, že za rok, dva, prostě někdy brzo už relativně, to buď spojí, či vypnou, ale spíše spojí.

(A pak se zase doma budeme smát) :D

Nutno podotknout že momentálně na serveru není tolik talíků na to, aby se vytáhl na lvl, který by s % stál skutečně už za zmínku. Sleduji přes okulár nabídku talíků a až na vybrané talíky třeba osobně zemi moc sehnat nemohu. Co jsem tak slyšela, zvedají to na +4 a dál nejdou. Cena za ně je celkem vysoká a bude vzrůstat vzhledem k omezenosti ks (pokud talíky nedají do IS či jiný zdroj možnosti získání, než je v současnosti).

Btw. podle mě se ten talík bez zvedání hodí suprově třeba na pololidi, který si tam natočíš.

haha, je to někde natočený? Nevěřím, že by to s M3 a prakticky bez věcí usekal. Nebo dobře, budu dělat že tomu věřím, že usekal, ale možná tak za 45 minut po tom, co 10x chcípl.

Souhlasím, navíc mě mapy přijdou v některých částech lehčí než watera, ale samozřejmě záleží na herním stylu a postavě.

@Kaper no ve dvou jak se to vezme, jezdim s mužem a nepadá nám to. Když jezdíme odděleně, pak se můžeme bavit o nějakém výdělku.