Posts by wendysis

@TucoSalamanca :DDD za to bys ban nedostal, za multi pokud by tě někdo práskl asi ano :D

Já si myslím, že kdyby opravdu (a tím myslím fakt znatelně díky tomu poklesla aktivita hráčů) se vyburcovala většina velkých komunit, šanci by to mělo. Jenže to by muselo být takové procento, co jim udělá obrovskou díru v rozpočtu.

@Pypina nejenom kritik ohledně PvP, ale celkově ty jejich vyvážení jsem pocítila, pro mě pro změnu na chvíli skončila waterka :D PvP jsem od aktualizace zkoušela snad jednou a cítit to bylo dost.

Kritik nezrušili, a jsem zvědavá, kdo ti co odpoví, protože mám pocit, že tady zrovna nikdo o tom moc neví. :D Ale sázela bych na změnu výpočtu šance na kritik při aktualizaci tak, aby souboj byl více vyrovnán.

To by chtělo rozhecovat víc komunit, vstoupit na boardy více zemí a globálně zbouřit lidi. Pokud je situace podobná tady, jako v zemích, kde se spíše kouká, jak jsou lidi nasraný, efekt by to mohlo mít.

Btw. to co tu dělají za úpravy odpovídá spíše tomu, že to dělají vysloveně dobrovolníci zadarmo. Kdyby to zadali aspoň těm vysokoškolákům za nějaký peníz, dopadlo by to určitě lépe. Programy, co jsou v Americe apod., se dělají i u nás, Seznam.cz právě s vysokoškoláky spolupracuje, stejně jako hromada jiných společností (například ČD, dopravní podniky apod.)

@Archangellus bylo to snadné, auru má manžel a je to ještě s ním lehčí :) Ale na mapách má taky občas problém s obranou, proto jezdíme ve dvou. BM mi přišla mnohem zajímavější, jéééžiš doteď mě ta postava chvílemi se*e. :D Na druhou stranu WP jsem nevytahovala už na vyšší lvl, má tam ztrátu bodů. Taky od tý doby, co jsem hrála WP, už uběhl nějaký ten rok a XX aktualizací.

Zajímavé že se naváží někdo, kdo tu nehrál nějakou dobu :D A ano, výbavu jsem neměnila dobrých pár měsíců, což může být jako standart bráno více jak 3 měsíce, v mém případě 6.

Kde v tvé citaci @BlackStarX vidíš změnu výpočtu? Já tam nevidím nic o průnicích ani kritiku, nechápu, proč to sem cpeš, baví se o odolnosti, já se bavím o tom, že kouzlo, CO DÁVALO DŘÍVE VÍCE, nedává tolik teď, ne o tom, že mi berou více, berou mi stejně, ale tím, že nechcípají tak rychle, jako dříve jen kvůli pitomejm kritikům, tak dostávám na prdel akorát já (samozřejmě se dá ta tvoje odolnost pochopit tak, že mobka je více vůči mě odolná, pak je tedy více odolný každý uživatel na PVP a vlastně veškeré metiny apod.) A o mě se rozhodně nepokoušej otírat, jsem za posledních 6 měsíců i s pauzou aktivnější, jak ty, jak zde, tak na hře. Pokud to chceš do puntíku, hledej, něco o změně výpočtu jsem skutečně před Vánoci roku 2017 (aby sis mohl hledat do aleluja) zde na boardu něco četla, nevidím důvod ale, proč bych si měla ukládat veškeré příspěvky na boardu do záložek "co kdyby to nějaký trapáček na boardu" chtěl vidět. A teď si mě nakrkl tyvole, až budeš mít konstruktivní reakce, budeme se bavit. Když píšu NEVÍM PŘESNĚ tak NEVÍM PŘESNĚ a sama si nejsem jistá, zda to skutečně proběhlo.

Btw. včera jsem se poprvé do aktualizace dostala do chrámu, celkem zajímavé. Toho, koho napadlo shazování ze zvířete, bych zabila. Pro mě je v chrámu duch plamene naprosto k ničemu v kombinaci se zvířetem, na koni mi duch může běžet dál, v chrámu ne, celkem sranda, vztekala jsem se dost. :) Ale jo, ve více lidech to může být hodně dobré, my tam jeli dva.

@Archangellus s těmi lukaři to těžce nechápu, speciálně když stojim na námku a běhá tam nějaký mamrd, kterýho baví chodit do agresu a dost z velké dálky furt po někom střílet, než za ním doběhnu nebo namířím kámen, zdrhne blbeček, a ještě s náskokem :D (na to nepomáhá ani bonusový fialový a mamut naráz).

BM měli antimagičáky snížený na polovinu a stále dle mého mají, pokles je podle mě způsoben nějakou tou změnou výpočtu pronikavých zásahů či co, těžko říct (nevim přesně jak to psali).

A bavím se o aktualizaci poslední, ne o aktualizaci X měsíců zpět roku nebreč.

Ještě abych teda dodala, díky tomu buffíkovi si hledáme s mužem záminky, jak neexpit třetí postavu ve waterce :D ten buff je na tom tak hrozně, že ani jednomu se nám tam nechce lítat expit a to varuju, že zvedáme třetí postavu z 79 na 80, postava má 60% a za boha to nechceme dodělat dobrý dva týdny :D muž si jako záminku bere i to, že se mu dvakrát lagne postava, umře, buff umře nebo mu to spadne. Chtěli jsme buffa zvedat z 81 na 90 kvůli mapám (hlavně vývoz úlomků a skladování když jdem dropit, máme rozšíření ale nestačí nám to). Po update ani omylem, šamani to odnesli víc, než jsem si původně myslela.

Za mě R.I.P.

Btw. díky tomu poklesu, co způsobil snížení kritu na těch setau z 32 na 26k si myslím, že je to kurevský rozdíl, když vezmu v potaz, že mě těch chybějících 6k vždycky zachránilo zadek. Teď bez kostýmu s abs a zb to tam prostě na rudých moc dobře nedávám, což je pro mě smutný.

Btw. 2 stále jsem pro, aby se udělala nějaká neodolatelná akce v IS, která by měla za úkol vybrat prachy speciálně jen na úpravu grafiky a všech těch sraček, co metin způsobuje. Evidentně je v penězích ze strany GF problém. Hlavně že šahaj na šamany, který fungují dovolím si říct u víc jak poloviny metinu jako druhá postava - levoboček aktivní, asi tak bych to přesně popsala.

O tom, že věž přiostřili, slyším prvně, pokud ano, myslím, že je to dobře, záleží, která patra. Hned jak to půjde, zkusím to :) :) :)

Zajímalo by mě, jestli obecně někdo od předposlední a poslední aktualizace někdo vnímá změnu obecně u všech postav. Je mi totiž divný, že komplet se stejnou výbavou jsem dávala krit na setaou okolo 32k na kámen a teď jen 26k ... A výbavu jsem neměnila dobrých pár měsíců.

Ještě dodám že ty šamani to je fakt tragický, pro buff lítat každou minutu a půl a krit naprosto minimální.