Posts by wendysis

    Qayp11111:


    Za BM hraju a s BM jsem tam i vlezla, a přiblížit se rozhodně nedalo. Antimagičáky mám jak v brnku, tak v pvp ozubě, slyšela jsem někde že speciálně u BM snížili antimagii v brnku a zbrani ze 25% (+4) na polovinu, protože jsou i přes to silné. Dovolím si tvrdit, že tam je % ještě méně, zkoušela jsem rozdíl před a po přidání kamenů a nějaký dramatický rozdíl se vážně nekonal. S bodem č. 2 bez debat souhlasím. Navíc jsem si začala všímat, že u mojí surky nesedí % na obraně (98% na temný ochraně a při výpočtech to nesnižuje ani o půlku poškození magií, a to nepočítám obranu na magii co mám ve výbavě).


    Jinak to nahánění - další bomba, letěla jsem tam po mentálech co furt utíkali si bokem nabíjet kouzla, nedohnala. :D Z dálky jsem viděla běžet čokla, než jsem uhnula, ležel mentál, já, a lycan byl někde v trapu a ani jsem nezahlédla, že by o mě škrtl, prostě jen vidím výsledek a to je definitivní smrt. A že si s sebou vzal 70k zb, to už nestíhám pobírat ani já. :) Co mě překvapilo bylo, že jsem tam vůbec nezahlédla ninju. Na dýky nemám vůbec nic (sakumprásk 10%) a i přes to mi načtený ninja s vyšším lvlem a lepší pvp výbavou bere o zoufale výrazně méně, než lycan na stejným lvl se stejnou výbavou.

    Doprčic já tu založila téma a nevšimla si že už tu stejné je.


    Dnes večer jsem tam s nadšením vlezla. Po osmi minutách jsem naprosto na****á odcházela. Stručně:


    Opět věc pro lvly 100+, lektvar nelektvar, než se mi načetla mapa, ležela jsem po dvou kouzlech lycana dole. Samozřejmě mě blbec nenechal ani vstát. Díky. Další: Asi se tam někdo mezi sebou domlouvá, protože na mě letěli mentálové v partě, mezi sebou se netřískali, za to si mě zasekli na kraji a opakovaně čekali. Super pvp - "férovost".


    Co jsem už předtím říkala a teď se mi to potvrdilo: ROZDĚLTE TO NA LEVLY, PROSTĚ LVL 50 SI V ŽIVOTĚ PROTI NABONOVANÉMU 100+ NEŠKRTNE. Rozdělit podobně jako u bitvy tří říší. Tam to celkem šlo. (Mluvím o střední skupině).
    Další: Ubrat lycanovi už konečně!!!! Řvu to tady v kuse od začátku, co sem chodím pravidelně, hádám se kvůli tomu v kuse s lidmi na skype, prej že s dobrou výbavou je lycan sejmutelný? No oproti tomu co mi stačí ve výbavě na ostatní chary ten lycan jde úplně mimo. Slibovalo se že s tím konečně něco udělá, furt na to tu čekáme, už mi to tu drásá oči.


    Časy? Ty jsem fakt nevytipovala, v práci jsem přesně v termíny, co jsou tu psané, jen tak tak jsem stihla posledních dvacet minut posledního kola arény.



    09 - 11, 13 - 15, 17 - 19, 21 - 23, 01 - 03


    Závěr: Zklamalo mě to, čekala jsem to vyrovnanější. Opravdu mám ráda pvp, ale férové pvp. Pokud mě vysloveně prcek neprovokuje, tak taky nelítám na slabší, vždy si vybírám vyrovnané nebo silnější.


    Hrozně ráda bych sem dala nějaký pozitivní komentář, ale je mi líto.



    J.

    To nezní špatně, dokonce bych si dovolila i tvrdit, že to by bylo něco, kde by měli možnost si menší lvly dobře zarobit. Beru to podle svého lvl a hledání metinů v č. lese.


    Ale jo, to by mohlo projít. :)

    Rosambo: a teď mi řekni, všechny tvoje jmenované nápady, jak předchází tomu, že si jednou postavou nevytřískám vlajky z jiný svojí? Já tam teda zamezení nevidím, nic proti :)

    Jard: To, co si napsal, je totální kravina. Hru neživí jen pvm hráči. Jsem osobně zaměřená na pvp a to, co do toho třískám za měsíc, tu ani 80% 13ti letých dětí nemá za kapesný ročně. Hru neživí jen ti, co tu dropují, ale dovolila bych si tvrdit, že hru hlavně živí lidi toužící po vysocích lvl a zdokonalování, ať už v pvp nebo pvm. Navíc, a za tím si stojím, je podle mého větší problém sehnat pořádnou pvp výbavu než pvm. A ten, kdo jí nesežene - logicky musí dělat novou.


    Dále:


    Je to bojová hra, myšlenka že bude event kdy se fakt budou vyšší lvl bavit zabíjením malých je další kravina, ale podle mě to tak Atos nemyslel. Říkám, dejte nějaké hranice, kdy může lvl vydropovat vlajku z druhýho a omezí se to. Bohužel neexistuje nic, čím by se dalo zredukovat přehazování pomocí zabíjení z jedné svojí postavu na druhou svojí.

    Asi tak, osobně při čtení duší ze mě nikdy nikdo nic nevymlátil, až v SD pavouci, když jsem měla auto exp, umřela a vypadl ze mě pouštní kostým.


    Nicméně stále zůstává otázka, že se toho vysekávání dá snadno zneužít.

    Kdyby si jim vzal prsten, lidi, co čtou duše, budou řvát, to je hloupost.


    jard: Nikde nepíšu o tom, že se to má vytloukat pouze v záporu ale píšu, že stejně jako u duší by platilo pravidlo. vylezeš - tvůj boj.

    Místo toho, která říše vyhraje = má bonus bych dala něco vážně vyrovnanějšího, takhle v rychlosti mě napadá nějaké lvlové rozpětí a dejme tomu 20 postav lvlů ze své kategorie dostane nějakou eventovou odměnu /. Ohledně toho vypadávání z postavy, proč by to nešlo udělat podobně jako když se čtou duše, to je přeci každýho problém, zda vyleze z kruhu, co u sebe nosí na inventáři, zda na sobě má prsten, apod. nicméně tam bych to nechala podobně jako s otravou, ale i s obráceným účinkem - např. rozdíl 5 - 10 lvl nemůže z druhýho vytloukat vlaječky, stejně jako při dropu z metinu apod., tím by se dalo relativně omezit, aby např. lvl 80 sondoval a hledal prcky na vytloukání.