Posts by wendysis

Btw abych nebyla zlá, můžete všichni začít tím, že přesvědčíte každého v okolí o tři minuty času a zasypete tickety jednou stížností na každý účet. Věřím tomu, že při dostatečném množství bude nutné nějaké info přeposlat dál.

Btw. 2: Tímto se teamu omlouvám, ale přijde mi to jako nejrychlejší způsob. (teď si to vyžeru :D )

Obnovuji téma páč mi něco nesedí, medaili vyfasujete jen jedenkrát celkově nebo jednou za 24 hodin? Buď je chyba na wiki nebo chyba u více hráčů.

Btw vážná petice běžně obsahuje parametry z občanky, se obávám, že více jak 70% hráčů ani tu občanku nemá :D

Já jsem omylem příspěvek dala pod aktualizace s tím, že jsem měla za to, že píšu zrovna do petice, nicméně pokud @Nekro měl pravdu ohledně pravého problému, možná by se neměla smýšlet petice, ale podávat návrh výslovně obsahující pomoc při sestavování nápadu, jak vyřešit problém s webzenem.

@Nekro pak ale nevidím problém dále pokračovat v petici, pokud samotná hra ohrozí výdělky obecně a opravdu velká vzpoura hráčů - dá - li se to tak nazvat, zasype vysloveně GF, pak svoji nespokojenost logicky GF musí s pravým majitelem vyřešit. Podmínky pro nájem mi nejsou známé, nicméně věřím tomu, že nějaký odstavec o tom, že webzen je povinný jako majitel GF poskytovat dostatečnou obsluhu veškerého jádra hry (netuším, jak vhodně to nazvat), pokud by smlouva byla nevyhovující či porušena, kromě rozvázání smlouvy by logicky GF mohlo samotný webzen napadnout pro porušování smlouvy, což by v konkurenčním trhu her rozhodně nemuselo být vůbec pro webzen dobré. Nicméně opět, smlouvu mezi nimi jsem neviděla a pochybuji, že je dostupná veřejně, navíc nejsem právník a pro každou zemi platí obecně jiná práva a tresty v závislosti na smlouvě a závažnosti porušení. Stejně tak jako by mohl být problém pro samotný webzen prachy, opět nevidím problém vybrat pro webzen určitou solidární částku na základě IS výprodejů, která by se v další smlouvě zavazovala být plně použita na kompletní renovaci hry, opět - pokud smlouva nebude naplněna, často se objevuje odstavec o náhradě škody, stejně jako kdyby si někdo objednal produkt apod. ale to už jsou zbytečné hovna navíc. Mě to teď nepřijde vůbec složitý a ba naopak, pro všechny strany - Webzen, GF a hráči by tahle cesta byla asi ideální. Logicky - z hráčů se vybere částka XXXX. Mezi Webzenem a GF bude podepsána smlouva, zavazující se k renovaci pod XXXX podmínkami. Webzen bude muset na základě smlouvy výhodné i pro ni (jelikož jejich majetek vlastně naprosto zadarmo a ještě s nějakým zbytkem určitě pro ně) dostane možnost čelit mnohem modernějším hrám a absolutním znovuobživení, ze kterýho koukají další prachy z nových hráčů a konec konců i z těch staronových. Pokud by renovace dopadla úspěšně, prospěch z toho budou mít hráči, webzen i GF, pro ně prachy, pro nás zasranej KLID.

Chápu, že to je reálně složitější, ale nepřijde mi to vůbec nereálné natolik, aby už tolik let kolem toho dělali takové caviky.

Edit.: Ještě mě napadla poslední věc. Jednat s Webzenem o odkupu. Na základě toho vybrat tu částku.

Jistě že ano, kterej debil by to neudělal, mě osobně by nejvíc nalákala sleva na lektvary vzestupu třeba za 20 DM apod.

No neříkej mi, že by si někdo nekoupil po omezenou dobu a omezený kusy třeba mláďata za 20 DM s omezením třeba 5 ks, nebo serem na limity a ať si to skoupí překupníci dokud jim neblokují karty.

Ne fakt logicky, kolik by to stálo, aby se to dalo podojit mezi všechny? Nepřijde mi nereálné udělat v rámci sbírky na nějaké velké úpravy brutální akce v IS, co podojí i nedojící.