Určitě by se muselo vymyslet upozornění na to, že někdo kupce předběhl v aukci.
Posts by wendysis
-
-
Fufinka to udělá

-
Zjednodušeně něco, aby měl prodávající jistotu, že mu tam někdo neblokuje příhozy zboží, který si nakonec výherce dražby nekoupí.
-
Souhlas, ty dražší tříbonové neobchodovatelný a je to.
-
To by se muselo doladit, určitě tam musí být nějaká rezerva, že předem mu to prostě ty prachy, co nabízí, strhne "do nějakého fondu" a podle konce aukce případně navrátí - pokud nevyhraje. Jako už vidím blbečky, jak chodí, všude přihazují nesmyslné částky a po aukci nazdar. .. To určo ne, jednou přihodíš, tak už prostě musíš.
-
Fufina: Ten bordel z IS o kterém mluvíš se jmenuje tuším kašmírový měšec. Já si to pak pročtu ještě jednou až se vyspim, nicméně se upřímně moc nevyznám v kódování, java apod. takže netuším, co vše by k tomu bylo třeba, nicméně pokud by se to tu zde řádně domyslelo a přidalo se více lidí s nápady, jak by offline stánek měl vypadat, myslím, že to má obrovskou šanci uspět, jelikož z toho profitují obě strany, a to dost - nám se uvolní stánky, překupníci budou mít větší šance monitorovat všechny země, kdo co prodává, s okulárem by se to určitě mohlo spojit bez problémů, klidně o 10 DM zvýšit cenu okuláru, vlastně mě výhradně nenapadá absolutně nic, proč by to být nemohlo nebo kde by s tím měl být přesněji problém. Vzhledem k parametrům na offline stánky by bylo taky dobrý konečně udělat ty offline zprávy, aby si mohl každý nakupující případně napsat tomu uživateli do offline stánku, zda by třeba nezlevnil apod., teď už si budu moc vymýšlet, ale bylo by třeba dobrý, aby každý offline stánek měl nějakou menší poznámku jako třeba kontakt na prodávajícího ve hře třebas (jméno postavy apod., v současné době to řeším tak, že veškeré moje obchodní stánky jsou v cechu PmJezebeth). Offline zprávy už jdou, nevím tedy, kde přesně je problém (zprávy lze teď zanechávat v cechu), takže to evidentně jde.
Fufino, ještě by bylo dobrý něco na ty dražby domyslet, nicméně ty offline stánky mi přijdou spíše více profitující.
-
Já právě myslela kvůli tomu aby si tam někdo nezvedal cenu sám, omezit to na příhozy, protože to bude první, co budou lidi dělat.
(My to s bývalým cechem při aukci dělali taky, když vykradli jednoho člena a sháněli jsme mu yang na výbavu, jeden tam zvedal ceny po domluvě přes cech. chat a druhý přihazovali, prostě se hlídalo, aby nás přímo aukce moc neojebala)Btw. funkce opilého občana by mě fakt zajímala.
-
Ten, kdo nakupuje v IS pro přeprodej v yangách, si dává nějaký limit, kolik za tu věc chce, jakou má tržní hodnotu v yang a kolik je max. ochoten to dát pod cenu. Pokud bude překupovat něco, co není už tolik hodnotný a v yangách už na tom vysloveně prodělá (málo yang za hodně DM) tak logicky se to nedostane tolik do stánků a mezi hráče, co do IS necpou. Už fakt nevim jak po ránu to vysvětlit líp, to chceš po mě po probděný noci moc.
-
Zakládám nové téma s návrhy na offline stánky, nápad je vlastně jednoduchý - Offline stánek, díky němuž už nemusíme logovat stánky, a nechávat zaplé PC s klienty, aby se na CH1 něco prodalo, jednoduše offline stánek, kde se jasně nahází zboží za tu a tu cenu, v klídku si vypneme pc a necháme prodávat
Ulehčí to obrovsky počet zalogovaných postav a na CH1 bude konečně plynulo 
Druhá věc je aukce. Stejně jako offline stánek by fungovala aukce. Zadáte předmět, dáte do aukce, dejme tomu že si zadáte nějakou minimální cenu, od které se aukce bude odvíjet, příklad:
Plácnu fms +9 k+4 30% full item dražba začne od ****** (cena, kterou z toho chcete minimálně). Zadáte si čas, do kdy aukce trvá, (třeba) případně stanovený serverem. Jakmile je aukce ukončena, předmět získá za ***** částku poslední přihazující. Cestou domů jsem o tom přemýšlela a bylo by třeba dobré, aby se třeba nedělo to že to tam někdo schválně bude přehazovat apod., aby byl a.) omezený počet příhozů třeba na 5x, za b.) aby předem byla částka rovnou zarezervovaná z účtu přihazujícího a předešlo se problému jako že si to rozmyslí, nebo ty prachy na to nemá (tohle nechám už na vás, jak to domyslet)

ÁÁÁ zajímají mě nápady

Jezz
-
Nevim, čemu konkrétně nerozumíš.
-
Já si okulár kupuji permanentně, super věc, ale i on je nedoladěný, některé věci jsou tam špatně zařazený, případně nejdou vůbec dohledat, případně se do názvu třeba slzy objevuje kámen válečníka +3 +4 což absolutně nechápu spojitost. Prakticky opakovaně se mi tam cpou větvičky, jedy, oči pavouka, pytlíky s pav. vajíčky apod. na třeba vyhledávání duše. ..... ???
-
-
Jsem BM a tenhle tyden mi to nikde nespadlo, krome cechovni areny. To nas to v jeden moment vykoplo tri naraz. S charem to nesouvisi.
-
-
Kontaktovat podporu, zde ti nepomohou. Napis na ticket a vypis vse, co vis. Zeptam se blbe ale nejake keyloggery ci na nejake tomboly si neklikal?
-
S tou drazbou by se to muselo nastavit, neco jako minimalni cena apod. S tim ze ten, kdo drazbu vyhraje, si to natvrdo koupi. Nicmene offline prodej zde nejde a uprimne nevim, jak moc hard by to bylo k pridani. Ze nedokazou nebo nechteji ani dat offline zpravy, si nemyslim, ze by to udelali ani se stanky. Ale pomohlo by to podle me jako krava.
-
Jistě ale pokud by cena byla příliš slabá tak to nebudou kupovat překupníci a to už by cítit bylo.
-
-
No pokud vím, je to problém i GF, co chce GF? Aby lidi překupovali IS a prodávali nebo si kupovali od jiných hráčů yang za reál?

-
Padání Jemného plátna a Cor Draconis (surové) ve hře
Podle mě je to na střídačku
A tuším, že někdy padá snad i zelená dračí fazole? Teď si nejsem jistá, jsem spíše noční hráčka.