Posts by wendysis

    @MOISekCZ já rozumím tomu komentáři, nicméně metin pro mě je vysloveně budovatelská hra, kterou nelze hrát jenom měsíc.. To prostě není ončo :)

    Kočko, já ti to vysvětlím za uživatele / uživatelku @Serenity .
    Má teorii, že tvoje demence (to není urážka ale lékařský termín) pramení z nedostatečné fyzické ukojenosti pohlavního ústrojí, při kterém se spouštějí endorfiny a obdobné hormony, který zařídí, aby ten člověk byl v pohodě.


    Já mám teorii, že zobeš málo prášků, nebo mnoho, nebo špatné.


    A dodatečně, ninjové už nezdrhaj, ty maj teď tak nahrabáno, že si dovolím říct, že dýkař je teď nejlepší PvP postava.

    To je hodně blbej komentář, logicky čím menší je počet aktivních hráčů, tím spíše server uzavřou. Provozování je evidentně něco stojí a pokud hra neprosperuje, není důvod jí udržet.

    @Gravael teď si mi to vzal přímo od úst, a vyjádřil si to vážně pěkně. Dřív to, že všechno nemůžeš ani za boha mít hned, byla obrovská výzva a přesně, člověk hledal ten respekt, asi proto je na metinů takových bláznů. Jsem ještě z ligy, co neměla všechno hned a dosáhnout i na tu blbou 90 lvl mě stálo fakt hodně úsilí, a je spousta dalších takových. Smutný je, že jediný důvod, proč to neprodáme dál, je, že právě díky tomu, že nás to stálo čas a nervy, tak setrváváme, a naivky, jako já (říkám si oficiálně naivní kráva) věří, že se konečně někdo probere a začne hráče skutečně poslouchat. Hráči by měli tvořit hru. A ono se tři roky furt nic neděje, jen se přidávají chujoviny, a tak dále a dále ...


    No, a přišla poslední větší aktualizace, a moje BM, se kterým jsem byla spokojená, protože v PvP byla super a na pvm jsem jí vypracovala, najednou je v PvP úplně na hovno a pvm jen určité úseky, dojebali mi buffa, co mi doháněl útoky, a najednou mám pocit, že všechno to úsilí je v hajzlu, protože mám naprosto zbytečnou postavu a vůbec mě nebaví. A pak si povídám s kamarády a zjišťuji, že cítí úplně to samé i za jiný chary. A tak si říkám, že nejsem naivní kráva, já jsem ultra naivní kráva, co má pásku přes oči a nechce pochopit, že metin se už nezmění k lepšímu.



    Btw. neslyšel někdo něco o tom novém charu v roce 2019? Nevím, jestli to je hoax či ne.

    Víte co, oni by všichni měli přestat vymýšlet kraviny a opravdu zatlačit na úpravy naprosto radikálních a jednoduchých věcí, co nás všechny serou. Zamyslete se nad tím, co v posledních dvou letech doplnili a jak to dopadlo. Myslim, že všichni kašleme na nějaký karty nebo gaya, nechceme, aby nám to padalo. Nikdo po metinu nikdy nechtěl, aby byl přehlcený věcmi, co vlastně nikdo nepotřebuje, nejlépe fungoval dobrej old school, po kterým poslední dobou spousta lidí zase volá, že ho chce zpět. Neberu v úvahu konkurenci, metin je prostě specifická hra, která by měla přestat se pokoušet nabrat nové hráče novinkami, co každý zkusí a v tom momentě to končí, ale naopak se vrátit co doby, kdy metin skutečně prosperoval. A ty lagy zničit, samozřejmě :D


    Co mě opravdu neskutečně mrzí je jediná věc a to, že za poslední půl rok to jde neskutečně z kopce, hráči, co léta hráli, rozprodali postavy kvůli aktualizacím apod., a najednou zjišťuji, že z nějakých 250 přátel ve friend listu je každý den online tak 5 lidí. V Bakře, kam jezdím dělat z nudy karty, je permanentně každý den volno na všech bossech, což je pro mě celkem šokující. Ať jedu kamkoliv, živo tam moc není. Přijde mi to smutný, protože mě osobně hra nalákala na českou komunitu. Ta komunita už tam ale není.


    Možná je na čase ukončit metin2 a začít makat na Metin3 :) ;)


    J.

    Ty si vážně pacient, prober se, protiřečíš si. A víš co, myslím si, že dokud tu budeš oxidovat ty, tak sem nikdo nic psát nebude, páč na ty tvoje tupé hlody nikdo nemá náladu.

    Asi tak z 99% času po přečtení nějaké podobné kraviny od Joedo mám pocit, že buď já, nebo ona, bereme nějaký strašně fuj drogy (teď nevím, pro koho by to bylo přínosem).


    Ale dobře, dám ti šanci. Jak by to mělo být proboha ve hře přínosem?

    @Lendin buď zase fér ale, přeci jenom k zubatce to vyjet je docela už fuška a odměny za to mi přijdou docela nefér, beru v potaz že většinou jede více lidí a sakumprásk z toho je jedna bedna, svitek a dál co.. Což je hrozná škoda, obecně je věž kromě kopanců skvělá skupinová záležitost.


    Ježiš to je ale blbej návrh :D Stále mám před sebou, jak se z ničeho nic jako džin zjeví někdo z teamu s křidélky a bude si hrozně moc chtít pokecat. :D S elfími uši a chlupatýma nohama jak z hobita.

    @Dzohny nemůžu si pomoct ale mě přijde, že naopak cena věcí stoupá, soudím dle cen, co si někdo vůbec zkouší dávat na stánky za sra*ky. S mužem procházíme modrou každý den a někdy nám úplně zůstává hlava kolem :D Naopak něco hrozně kleslo, ekonomika ve hře je hrozně pohyblivá.