Posts by wendysis

    Jistě že ne, to by bylo jako veřejné přiznání že o nic jinýho než o prachy nejde ;) Věřim ale že nějaký šikula dokáže hypoteticky průměr vyčíslit.

    @PanPringles upřímně se mi to číst nechtělo, páč to hodně vypadalo na Joedo, ale dolouskala jsem to a máš pravdu. Otázka byla relativně blbě řečená, ale myslím, že smysl tu každý pochopil. :)

    @Lendin já to cenzurovala do doby, než odsud vyhnala lidi, takže ano, beru na vědomí, ale stejně tak jako jsem psala už jinde, s blokací počítám, a nevadí mi to. Říkám to, co si myslí už hromada lidí a zrovna tohle brát zpět nebudu. Ne a ne a ne.

    A tak Joedo zabila board. Ty jsi primárně **** a až potom blázen. Už jsi totálně mimo.


    vulgarita/warn Lucyana

    @Nekro rovnou označuji, je tu jediný, kdo tomu relativně nejvíc rozumí.


    Po středeční údržbě má mnoho lidí s tím problém, mě pomohl restart pc a chvilku počkat, jakmile se u prvního patcheru dostahovalo to 1%, pak už další patch naskakoval během dvou sekund. Přítel měl taky problém, musel znovu přenastavovat kompabilitu a spouštění hry jako správce (přímo v metin2 složce nastavíš komplabilitu na XP a zaškrtneš možnost pro spuštění jako správce, a ještě pro sychr to spouští pravým tlačítkem a možnost spustit jako správce). No rozjel to.

    Až na to že to jsi ty, mám to potvrzené už několik měsíců, prokecla ses sama a Dracone nemá v plánu se vracet, stejně tak jako že ho podporuji a v plánu comeback taky nemám, než se dohadovat s tebou a číst ty tvoje sračky, to si radši pustím nějaký fajn seriál. A naposledy, vůbec nezkoušej zde diktovat někomu z uživatelů, co mají či nemají dělat, nejsi v teamu, nebudeš v teamu, a ani kdyby se kdokoliv z teamu zbláznil, v životě by tam nedal takového magora, jako jsi ty, protože to by na světě začala pak voda hořet. A je mi líto, že to nikdo z nich na plnou hubu veřejně neřekne, protože nemůže, ale jsem na 1000000%%%% přesvědčená, že by ti taky bokem svoje řekli.


    Nezapomeň si ještě naplánovat žaloby na všechny na boardu, co vůbec nesouhlasili s nějakým tvým hlodem a pak ještě zažaluj celý team za to, že ti nasázel blokace, vůle na to máš dost :D Rozdíl mezi mnou a tebou je, že já s blokací počítám a svět se z toho nezboří.


    Kdybys nebyla píča, tentokrát bez cenzury, páč je mi to už jedno, poslouchala pro změnu i někoho jinýho, než toho blázna v sobě, a místo sraček psala konstruktivně a board nezasypávala už opravdu zbytečnýma hovnama, byli by jsme úplně někde jinde.


    P.S.: Po čtvrté, nápad je stále blbej. Mám jinej, přejmenovat to tu na board.joedo.cz.metin2.gameforge.com protože přesně tak to během příštího měsíce dopadne. A pak se nediv, že jsi tu za univerzálního magora k šikanování, protože nejen že si o to říkáš, ty to vysloveně i podporuješ a jsi ráda v pozici ublížené, protože si myslíš, že tě někdo litovat bude nebo to jednoduše k životu potřebuješ.


    Nazdar.