Posts by SIKmann

    Pokud dáš proměnu na tygra tak ta proměna nezanikne s doběhnutí času na tom koni

    Dobrý den,


    Koupím


    nar ze slz +9 1+k zb 20 drop


    Náhrdelník ze slz +9 10 krit 1+k zb a 5+ bezvědomí


    FMS +9 prumka 40+ 12 int k+4 nestvůr a kritik



    Brno na Surý do lvl 54 +9 10 ABS zb 50 útok 1+k zb a kameny +4 aspoň spěch výhybko




    Pište mi sem nebo ve hře SuIIIros.

    Mikron má pravdu mt2 hraju už dlouhou dobu s opravdu s novým vedením ta hra je o hodně lepší. Předtím nebyly až také chyby ve hře ale zase na druhou stranu vedení na tuto hru totálně s r a l o update nebo event byl opravdu jen výjimečně

    a v tom jsi se probudil celej propocenej viď? :D
    A s čim že to obchoduješ? Předpokládám že s ničim co se dropuje.. takže logicky jen věci z IS... no to se hodně vyplatí no.
    Dropování je ztráta času pro někoho, kdo nechce hrát, pro nějakýho mamlase, kterej chce naboostit postavu a pak jí prodat za reál, nebo nafarmit yangy překupem a prodejem a pak je prodat za reál...
    Pro ostatní, kdo si hru chcou užít a zahrát si, je dropování na pohodu ikdyž drop je nic moc... prostě ke hře patří a řeči že je to naprd, nebo ztráta času, to si prosimtě nech pro kamarády do třídy :D

    1. Obchodují se vším možným a Is věcí tvoří asi 20% mých příjmů, takže asi tak pro představu
    2. Obchodování mě baví mnohem víc než dropovani
    3. Neprodavam věci za Real.
    4. Každý týden rozdám x desítek milionů yang hráčům, kterým to skutečně pomůže v těžkých začátcích a tohle tu určitě moc lidí neudělá, protože všichni chtějí nahrabat co nejvíc pro sebe.


    Takže ty svoje chytracke řeči si nech na někoho jiného.

    Dropovat je ztráta času, nejlepšíí je obchodování. Hraju MT2 od znova 3 měsíce a už mám čistý profit z obchodování za den 100kk+
    )

    Zdravím
    Chtěl jsem si do začátku koupit DM kupony, abych měl měl dobrý začátek.
    Ale bohužel mi nejde koupit protože tam furt píše že to není k dispozici pro mojí postavu. :cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:
    ja to jde vyřešit ?