Posts by Logosh

    Ahoj,


    Zhruba měsíc už mám jeden a též stejný quest na ohnivé duchy, který pokud se nemýlím jsem dokonce splnil, dostal odměnu, ale úkol neskončil. Pořád tam je a příšery mi to nezapočítavá za žádných okolností, možnost zrušení tam není. Neví někdo co s tím?

    Sice nepíši přímo k tomuhle bugu, ale i tak se chci vyjádřit k podobné věci.


    Téměr pokaždé, když tu někdo něco založí s nějakou chybou, tak se najde nějaký jedinec, který mu začne vysvětlovat, že jelikož on tu chybu nemá, tak je to všechno vlastně vaše chyba, vy si za to můžete a je to váš problém. Nikdo vás nenutí platit za tu hru, tak zřejmě nemáte nárok na její funkčnost (nebo alespoň spustitelnost).


    Sám každým dnem čekám, že mi hra přestane fungovat, před pár týdny textury, dneska aktualizace avastu a hra nespustitelná. Jen otázka času, kdy to bude alergický třeba na mojí tapetu na ploše. Chyby se neopravují, pouze přibývají. Proto nechápu, proč komunita nestojí při sobě, jelikož příště to může přestat fungovat i těm chytrym remcalům.

    Zdravím,


    Dnešním dnem se mi začali objevovat průhledné textury (vidím si i skrze postavu a koně, někdy skrz zem, město apod.) Na požádání přidám screen. Hra dvakrát přeinstalování, ovladače GK aktuální, žádný SW se neměnil, dopoledne mi to šlo bez obtíží, bohužel odpoledne nastal tento problém.


    A když už jsem u toho, občas mívám problémy s náhlým zamrznutím obrazu... z ničeho nic to zamrzne a do restartu klienta nic nepomůže. Popř. ve všech interních oblastech (opičí dung, C1(2), Věž démonů) mají textury ve zvyku zmizet.


    Grafickou kartu používám MSI R7 260X 2GD5 OCV1 2GB DDR5, RAM 8GB, processor Amd Fx Six-Core 3,6 Ghz.


    Za všechny rady budu vděčný, především s prvním problémem, který činní hru nehratelnou...