Posts by Natiko

    Natiko když nahlašujeme jen přijde : děkujeme prověříme. Já chápu, že to je jako boj s větrnými mlýny nebo saní (usekneš jednu hlavu naroste pět dalších). Jen je zvláštní, že do Hallowenu byl klid a najednou bum a je jich víc než hráčů....

    Jinak samozřejmě děkuji za všechny (i nerváky), vím, že se snažíte dělat co můžete :-)

    To je klasická odpověď z podpory. Nic jiného vám ani sdělit nemůžeme, protože nejste oprávněni znát status cizího účtu. Nicméně pokud dojde k nějakému zablokování, tak si myslím, že to lze poznat i ve hře. :)
    PS: Lepší je nahlašovat hackery na DC - je to rychlejší a není tam taková časová prodleva, takže je větší pravděpodobnost, že hacker bude zrovna online. :)

    Ahoj,

    kdybys je pomáhal nahlašovat na DC nebo podporu a tím urychlit jejich dopadení, tak bys věděl, že je blokujeme téměř denně.

    Pokud chceš tedy pomocí a ne si jen stěžovat, tak budeme rádi.

    Stále platí pravidlo: Dokud GF nezavede funkční anti-hack štít, tak se ve hře budou stále objevovat a není v silách CZ týmu se jich 100% zbavit.

    Nicméně děláme, co je v našich silách, ale nemůžeme být všude 24/7.

    potvurka007


    Yutnori event byl pozastaven z důvodu bugu.

    Problém byl reportován Webzenu a oprava by měla být při údržbě v příštím týdnu.

    Toto je celé info, které máme.


    PS: Ani mi toto info nedostáváme ihned - kolikrát si ho také musíme dohledat, abychom vůbec věděli, co se děje, ale to už je jiné téma. :)

    Ahoj,

    ve tvém případě bych to viděl buď na problém s AMD nebo W11.

    Co se týká W11, tak jsme schopni skrz podporu zaslat informace vývojářům, aby hru vyladili co možná nejlépe na nový OS i HW. :)

    Skrz AMD komponenty momentálně nezbývá, než přehodnotit jiný stroj (pokud je to samozřejmě možné).

    S problémy s autolovem jsme se v minulosti setkal u AMD komponentů - ne všechny. Pokud máš něco od AMD (procesor/grafiku), tak to je hlavní problém, proč ti automatický lov nefunguje správně.

    Pokud ti automatický lov nevydrží ani přes hodinu, tak pokud se ti hra vypne úplně, tak na to řešení nemám, ale pokud ti zčerná obrazovka, tak to nemusí úplně znamenat, že ti postava neseká. V minulosti jsem toto testoval a i při zčernání obrazovky postava stále sekala. Při zčernání obrazovky tedy může hra fungovat stále, takže se ještě ujisti s jinou postavou, že postava nic nedělá.

    Nicméně toto je ovšem známý problém, který GF ví, ale není na nich, aby to opravili. Chyby musí opravit ve Webzenu.

    Ahoj,

    Mít GF klienta a hru samotnou na jiném disku není ideální - může to dělat nepořádek. Doporučuji oboje přeinstalovat a jak GF klienta tak Metin2 nainstalovat na stejný disk (ideálně SSD kvůli rychlosti spouštění klientů).

    Ahoj,

    osobně bych zkusil přidat do řádky pro název účtu _cz za jméno účtu. Pokud to nepůjde, tak bych zvážil fakt, že jméno účtu nemůže být již použito, protože je již používáno nebo je zde nutná prodleva mezi vytvářením účtu.

    Pokud by ti účet nešel vytvořit ani po restartu serverů, tak napiš ticket.

    Zdravím,


    bohužel se při zavedení kostýmu do IS vyskytl bug, takže GF bylo nuceno tyto kostýmy stáhnout z nabídky. Více info prozatím nemáme. Jeden z problému byl, že se po zakoupení kostýmu s kostýmem nedalo obchodovat, i když v Item-Shopu bylo napsané, že jsou obchodovatelné.
    Z tohoto důvodu jste je v odpoledních hodinách nemohli najít v IS. V Německu o tomto problému ví a řeší ho. :)


    Přesná citace od three zní: "Unfortunately, we had to end the Crescent Costume sale earlier than planned due to technical issues. Some of the items should have been tradable, but they were not. We apologize for any inconvenience this may have caused."


    Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za vaši trpělivost.


    Váš Metin2 Team

    @Derbyss, v případě CS:GO stačí jako první zapnout CS a poté Metin. Obě hry pak pojedou bez chyby.
    Když první pustíš Metin2 a poté CS, tak ti to vyhazuje chybu kernelu a CS se nespustí. Doporučuji ti, aby jsi první spustil CS:GO a nechal v lobby, i když nebudeš hrát a poté spouštěl libovolný počet metin2 klientů.
    Zkus tento postup i u GTA V.

    Lousos: Tento problém je pouze v případě pokud máš spuštěný Metin2 a spouštíš jako druhé CS:GO. Vypisuje to myslím chybu Kernelu.
    Poradím ti jako první spustit CS:GO a mít ho zaplé pořád, i když nebudeš hrát, tak ho nechat např. v lobby a poté spustit Metin.


    Ako hráč, by som sa vás chcel spýtať, za akú postavu hrajete najradšej?


    Pokud jsem to dobře pochopil ,tak se nás neptáš na hlavní herní postavu zde, ale obecně.
    Nejraději mám Suru a Ninju.

    Já mívám zapnuté 2 klienty. Jeden s herní postavou, na které po většinu času stojím na plátno a odepisuji kamarádům, a pak GM postavu, na které chytám hackery, dávám pozor na pořádek v chatu a obíhám náměstí (toto dělám v neviditelném módu). Když mám vše hotové, tak se někdy zaskočím podívat na náměstí některého z říší a zodpovídám jejich otázky (samozřejmě ne interní záležitoti). Spíše rady a pomoc.
    Dále se starám o podporu a jsem vždy, když jsem u stroje k zastižení na IRC.
    Na své herní postavě, když mám čas, tak sbírám úlomky a zkouším nově přidané věci. Někdy mi zbyde čas dropovat nebo zajít oddechovou věž. :)
    Počet hodin zavisí na mé pracovní době. Někdy jsem v práci jak se říká od rána do večera, takže ten den nejsem k zastižení. Tickety na podpoře se i přes to snažím dělat každý den.


    K dotazu ohledně kostýmů, alchymii, šerpám - toto jsou dle mého prvky, které posílí sílu jedince, proto je možné, že chodí draka solo. Pokud se tito jedinci spojí a utvoří tým (cech), tak si nemusí lámat hlavu ani s obtížnějšími dungy jako např: Meley. Otázka týmové spolupráce je především na komunitě. Je pouze na nich, jestli si zvolí sólo dráhu a budou se předhánět kdo dá jako první solo draka, nebo si zvolí týmovou hru a budou chodit draka jako tým a pomáhat hráčům se rozvíjet.


    Dle mě se nedají odsuzovat updaty, které sem přišly jako celek. V každém z nich je něco, co hru zlepší, ale bohužel i něco, co je jak se říká zcestné. :(
    Uvidíme do budoucna. Myšlenka Týmového hraní, jako tomu bylo před x lety je rozhodně žádoucí. :beer: