Posts by Perzeus

    Není pravda hrám Healera už pekne dlho, a je to aj droper !!!!!!! Nechce sa mi momentálne písať ale ak mi napíšeš POS odpoviem na otázky ( LV 115) expil som sám do 91 - od 91 - 95 ma expil kámoš lebo malo biť ukončenie expenia v meley.. tak som potreboval hneď doexpiť.. inak by mi to sťažilo hru .. ( v jaskyni na rok :D) od 95 do 115 sám ..

    Keď som prvý krát nainštaloval a zapol M2 nevedel som o čo ide, zvolil som hocičo len aby som sa dostal do hry. Po pár dňoch resp. týždňoch hrania, ma to začalo nejak zaujímať, hra, charaktery postáv, atď.... Nebolo tam skoro nič napísané o postave, ktorú som v tej dobe hral, musel som vyhľadávať rôzne témy práve tu na fórku, či už wiki alebo od hráčov z hry.. nejak som sa do toho dostal...
    Keby som opäť mal začať hrať nanovo, a že som ešte nikdy predtým nehral M2, ocenil by som určote viac inf. o postavách, o kráľovstvách.. napr. keby som vedel niečo podrobnejšie o ríšiach na M2, zvolil by som vtedy modrú a nie červenú, nakoľko v modrej je kopu stánkov a vecí, proste obrat všetkého.. myslím si že by bolo fajn to vedieť na začiatku.. po nejakej dobe by som prešiel už do ríši, ktorý by mi vyhovovala..


    nejdem to tu rozoberať dievčatá, proste popisky by mali byť naozaj lepšie, keď príde niekto iný ako mi a nebude to tam a nevie sa odraziť od ničoho proste dá UNIS...

    AHOJ,
    Neviem či to je posledným reštartom alebo aktualizáciou, no nejde mi prestúpiť do inej ríše.
    Bol som v cechu, vystúpil som z cechu - kúpil som si tinktúru, rozviedol som sa a vypisuje mi "BYL SI CLENEM CECHU. NEZAPOMEN, ZE V NOVEM KRALOVSTVI TVUJ CECH NEBUDE" . Po odliknútí OK mi v INV zostane tiktúra a zo stanem v rovnakej ríši... resp. ako by sa nič nestalo ..


    viete mi povedať alebo poradiť čo to je? A kedy môžem prestúpiť?

    ďakujem zatiaľ za rady, no som prekvapení čo píšte o tom vyrovnaní postáv, takéto niečo počujem resp. čítam prvý krát nechce sa mi moc hľadať na fórku o čo ide ak máte čas bližšie inf o tom napíšte sem... hlavne čo to ako má byť? To znamená, že opäť budú šamani najslabšie postavy v hre? :D,


    čo sa ešte týka toho BIA od 92 a 94 rozhodnem sa medzi tým ZB a HÚ, Cendatores máš pravdu s brnkami, no obávam sa, že na to také brnko by som mal tak o 20 rokov.. nakoľko M2 hrám už iba ako relax, to samé platí pri PETOVI, už som ich mooooc pootváral a nič dobré nepadlo, otváram prevažne iba RAZIHO a sem tam RED draka, no ako som písal o ničom, takže predpokladám, že zrejme vezmem to ZB.


    Prosím napíšte mi hlavne o tom vyrovnaní ak máte nejaké inf. lebo ma to dosť vzalo..

    A čo tak cudzí mesiac, mesiac Enceladus planéty Saturn. Eneladus je vzdialený od slnka cca1 4000 milióna km aj na priek tomu má geologicky činné jadro. Spôsobuje to gravitácia resp. slapové sily, (gravitácia spôsoby, že sa teleso rozpína a zas spína, čo spôsobuje ohrev jadra). Je tak aktívny, že vyvrhuje vodné gejzíry, z čoho vieme že pod jeho povrchom musí byť voda. Kde je voda je aj život.. čo si myslíte môže biť pod povrchom zamrznutej vody, niekde v hlbinách tohto mesiaca primitívny život?


    Život ako ho poznáme nám zabraňuje sa pozrieť na iné stavby ako na stavbu uhlíka. Ja sa tak ale nechcem pozerať, čo keď niekde v inej galaxii tento prvok ani nie je.. mám vlastnú fantáziu, kde niekde miliónov svetelných rokov je život postavený tak, že nepotrebuje vodu, kyslík ... proste je život založený z nejakých úplne iných chemických prvkov než poznáme mi, čo ak niekde "x" svetelných rokov je úplne iná periodická sústava chemických prvkov. Čo myslíte? Keď máme mať nie trojrozmerný svet ale x rozmerný, máme x dimenzií kde je každý svet úplne iný tak prečo nemôže biť život poskladaný z iných častí ako uhlíka?

    Ahoj, pôjdem doexpiť 92 lv a rovno urobím i 95 , no neviem čo by som mal zobrať na konci bio 92 a 94 nejaké skúsenosti?
    Rozmýšľal som, že na 92 vezmem ZB a na 94 tiež Zb ale potom ma napadlo, že by som vzal na 92 HU a na 94 HU to by bolo dokopy 111HU, čo by mi dosť pomohlo na metiny a ta, keď sa dorobí na P útok + a nejaký krajší rubín, tak by to urobilo celkom slušné HU u šamna, a to nerátam mazla, toho ešte nemám :( , a blbosti čo pridávajú nejaké to HU..


    obranu chcem určite vynechať ako nie je na škodu ale tá sa vždy nejak doladí :).

    Joedo,


    musím povedať, že vlákno sa ti podarilo a som rád, že sa to odráža aj na počte príspevkov..


    A tu je moja otázka :


    Bude niekedy v budúcnosti pridané CH?
    opäť som začal po asi cca polroku hrať no, musím povedať že je tu viac hráčov.. a to sa odráža aj na zaťažení CH.
    Keď si chcem dropnúť rukavicu v RED lese, čo nie je jednoduché, musím tam ísť niekedy po pól noci a to tiež nie je bohvie čo alebo ráno keď idem do práce (cca 4 hod). Pridané CH by možno trochu zvýšili výskyt bossov a metinov v herných oblastiach.

    Len tak mimochodom nebolo to už tu v nie dávnej dobre napísané resp. tu bol príspevok, myslím že od BM, SGM, GM to už si nepamätám, že je problém s kúpou cez bankový účet? Hľadal som ten príspevok niekde... ale bohužiaľ som to nenašiel... ide len o to, že komunita vás nato upozorňovala dopredu ...
    To že nečítate fórum, keď idete dobíjať DM za x Kč, nie je problém ich ale váš..
    A ešte k tomu ako bolo písané najlepšie to hodiť zas na hernú komunitu... byť ja vo vyššom pôste napísal by som vám asi len VOP a vykašľal by som sa na vás...
    Komunita vám ešte chce pomôcť zo všetkým s čím sa dá .. len vy vždy obviňujete iných za chyby, ktoré robíte vy sami...
    čo tak to vziať do vlastných rúk a vyriešiť problém sami .... ??? Asi niečo s čím ste nerátali ...

    Ahoj,
    neviem či to tu bolo spomínané ale dôvod prečo hra nemôže byť spustená, môže byť aj ten že ti anti vír nedovoľuje spustiť hacksihld.
    Chcel by som vedieť aký anti vírus používaš ak to je AVAST stačí ho len vypnúť, (do reštartu PC), potom by ti to malo ísť... no bohužiaľ s inými anti vírmi nemám žiadne skúsenosti čo sa týka M2, ... potom je tu ešte jedna vec ktorá by mohla pomôcť ak máš starý PC skús ho ZAHODIŤ, VYHODIŤ, ZNIČIŤ A ROZDUPAŤ, potom stačí už len kúpiť nový počítač, ktorý ti umožní hrať túto hru a zničiť ti tak jednú šancu na normálny život :). Tým nehovorím, že si závislí ale hovorím o tom že vonku je reálnejší svet ako tu :). Takže tvoja otázka neznie ako chcel by som poradiť ako spustiť hru ale!!! Ale chcel by som ostať normálny..,...

    Skúšal si na starenku kliknúť? Nie som si istý ale keď na ňu klikneš dá ti možnosť svadby resp. svadobnej miestnosti alebo začať svadbu niečo také .. skús to ak si to neskúšal.

    zdravim
    1. utocne kuzla su tie iste ako obranne? ak si dobre pamatam, v manuali nebolo napr ziadne kuzlo na ochranu pred mentalmi (a zda sa mi, ze namiesto toho mala niektora ina rasa 2 kuzla, tusim BM)
    2. to je pasivne kuzlo, ktore funguje stale, jak mas u mazlov (obrana proti urcitej rase a podobne-funguje stale ked mas malza privolaneho :) )

    Takže ak tomu dobre rozumiem už teraz mi berú smršťou meča menej o tých 2,9% ? Sorry ja som trochu pomalej ší v takých to veciach :D, netreba na to klikať a ani nič podobné .. proste ako náhle sa prihlásim to 7- kúzlo funguje ...

    Ešte jedna vec by ma zaujímala, keď to mám na tých 5 bodoch funguje to už teraz že pri ráne smršťou mi uberie o 2,9% menej ? Pretože keď na to klikám ako na iné kúzlo nič sa nedeje akoby to kúzlo nebolo aktívne resp. ako by som b´ho nemohol ešte používať..

    Ďakujem, nevieš si predstaviť ako si mi pomohol :). Len ešte jeden dotaz, ako že i to ôsme kúzlo vyberie automaticky, to si nebudem môcť vybrať sám, ktoré kúzlo chcem zosilniť?

    Ahoj,
    trochu som pátral na fórum a aj na wiki no neviem či to dobre chápem....


    • Nemôžem čítať 8 kúzlo kým nebudem mať siedme kúzlo na P?
    • Manuál ochrany mám na bode 1, keď som si dal ochranu pred smršťou, musím to čítať len tou knihou ochrana pred smršťou mečom?
    • Dá sa to kombinovať aby som niečo prečítal a dostanem bod, ale chcel by som aj použiť body schopností za lv..
    • keď dočítam siedme kúzlo na P, automaticky mi skočí (bude viditeľné) ôsme kúzlo? Alebo budem musieť čítať nejaký manuál zosilnenia? Pretože nikde som nič také nevidel...


    Mám už na ochrane 5 bodov, používam body schopností, no teraz neviem či mi pripíše bod aj za čítanie... pretože ak som začal dávať body neviem či to nebude chcieť len body, nakoľko som ešte nedropol knihu, a sú drahé .. (smršť), tak som ani neskúšal čítať
    Body schopností som sa rozhodol použiť pretože útok+ u mňa nemá nádej ...
    Takže ak body dám 17 ako napr pri aure.. skočí mi M? A potom sa to číta zas tými knihami, ktoré "tak veľmi dobre" vychádzajú až kým neskočí G1 ako pri normálnych kúzlách? :dash: :dash: .

    Otváram opätovne toto téma, z dôvodu 80lv.
    Mám presne:
    79% Silný proti diablovi
    0% Odolnosť voči bleskom
    49% Odolnosť na šípy


    Bufý:
    M7 Požehnanie
    M7 Požehnanie
    (Zrcadlit som nezvolil, nakoľko budem hrať aktívne aj za bufa... ).
    Bielu miestnosť dám celú....
    Prvú miestnosť kde sa nachádzajú červený, dám celú ...
    Expím čisto zo zeme..
    Video pridám až zistím ako to funguje :D, resp. akos a to natáča a pridáva sem na fórum :).


    Kto hovoril, že heal nemôže expiť sám ? :).
    PS: nepoužívam ROSY, ŠŤAVY, LEN ZELENE ELIKY V

    Teď vážně nechápu, co to tady píšeš. Smála jsem se tomu, že mi připadalo, že je tam napsáno "Hitler". Nesměju se tomu, že máš healera na pvm . Vím moc dobře za ty léta hraní, že každá postava může dělat pvm a každý může být s kýmkoliv dobrý, stačí to jen umět alespoň trochu hrát. Takže jak říkám, vůbec nešlo o postavu, ale o to, co jsem omylem přečetla. ;)

    Ah, to som si nevšimol ospravedlňujem sa :), inak som niekde začul, že sa vraciaš tak ti prajem veľa šťastia :).

    Erwel, myslím si že každá postava môže robiť PVM, takže sa smej no ver tomu že sem potom pridám nejaké to video za každý urobený lv :), všetko je možné a v hre ani netvrdím :).


    BE: pohode, mne zas bije do očí "healer " :D. Ak to tak ale má biť tak ďakujem .)