Posts by Sprinter

    tak jsem prošmejdil snad všechny fora a koukal jsem že z tím uživatelé měly také problémy dlouho neaktualizovaly launcher zejmána když měly stanky celý týden a během týdne přišla aktualizace launcheru. Pak to udělaly a daly config a oběvila se jim červená lišta od podpory zjistily že porušily pravidla a gameforce jim zablokoval launcher z tím že porušily dodatek 4.2 ale nikde sem se nedočetl jestli hrajou nebo ne co to je za chybu jak se toho zbavit a jestli to bylo tím že neudržovaly lancher aktualizovaný NYSE prosím jestli to můžeš nějak vysvětlit mám obavy že to bude asi můj případ

    Ahoj měl někdo červenou lištu víc jak 24/48/72 hodin ? jak se to řeší podpora samozdřejmě nic pořádnýho nepíše nebo nepíše vůbec tak by me zajímalo proč mám kontaktovat podporu když stejně poradí uplný hovna chci nějaký řešení pač me konči kostýmy z TOP bonusama a nehodlám kvůly neschopnosti podpory která není schopná si za rok od GF sehnat pořádný informace co to způsobuje jak to opravit odpověd ctrl+c ctrl+v umí každý a neberu to jako odpověd takže chci řešení

    nebejt boterů tak nematé mýtickou alchimii věci+9 a tisíce wonů na prodej tak tu neplačte že vám vadí bez nich byste byly rádi za legendární alchimii a věci+6

    Podle dostupných informací, je vcelku jedno, jestli člověk přestane hrát, aby ten ban nedostal nebo hraje. Někteří udělali i pokus, že metin kompletně odinstalovali. Zatím jsem se nedočetla, že by to nějak fungovalo. Vzniklo i vlákno, kde vypisují software na PC/notebooku, ale to zřejmě nikam nepovede. Jakkoli se snaží najít ten společný důvod/chybu proč tomu tak je, tak se nic nenachází. Opravdu to vypadá na chybu skriptu a ten si dělá co chce :doofy: :ban:

    EDIT: jen pro zajímavost, přestaly fungovat stránky supportu...asi moc ticketů


    EDIT2: support již opět funguje a je nový typ odpovědi. Že neví jaký (typ) souboru ovlivňuje CB, protože nemají přístup do PC uživatele. A že uživatel si to má sám zjistit/najít.

    Myslím, že tímto tomu nasadili tu správnou korunu :lol:

    tak to by mě zajímalo co mám smazat mám v počítačí jen metin a samotný GF klient

    tak konecne se uvolnily pozemky chudak FLOKY jich mel 9 tak konecne bude misto a ne kazdy cech ma 20 lidi nekteri si ho stavy na medaile takze tam ma 90 svejch postav ale i tak 5kk je malo pokud nekteri * nestoji jen na namku ze NORWAY



    Warn: Vulgarita, censor /Fufhiny

    jak je v u mapy E (event) tak je tam aktivni udalost korist ale uz tam neni napsano co tam je jestli by to slo zmenit aby tam bylo psana co je aktivni


    *


    Odkaz cenzurován - pro nahrávání obrázků využij "Attachments" pod textovým polem příspěvku /Fufhiny

    cusa chtel sem zmenit heslo na gmeil na 2 uctech u 1 mi to prislo hned a u druheho mi to neprislo je to uz 3 hodiny mam stale pockat nebo uz to nenojde nebo sou z tim nejake problemy?