Posts by Archangellus

    Jestli to nechám zapnuté když spím nebo když jsem ve škole, vyjde celkem nastejno

    Nevyjde :) jako příklad uvedu skrat a náseldný vzplanutí.... pokud spíš s největší pravděpodobností tě vzbudí smrad a praskání (jako u bublinkovýá folie) tavených dílů ve střevech pc... a normální člověk na to koukat nebude
    žejo, ale uhasí to.. když budeš ve škole, nebo v práci, je z tebe bezdomovec :D Ale tady jde spíš než o samotnou hrozbu pohromy o spotřebu elektřiny.. Chápu, že děcku který chodí školičky a inkaso neplatí to je šumák :D
    taky bych to ve 13ti neřešil jestli pojede komp v kuse den nebo týden :D ale velká většina Nás dospělých co už si složenky platíme sami tohle opravdu řešíme a nechat žrouta energie jen tak bezcílně zapnutýho je trochu marnotratný .
    A většinou v hokně nemáme moc čas si pobrouzdat po internetu a očumendovat si šopíka jak se mu vede :D
    To už se mi čoveče víc líbí idea těch několikrát tady zmiňovanejch offline stánků :)

    No obchodování opravdu neni tou oficiální výjimkou z pravidla :) To že si lidi dělají multiúčet na shopa je jen tolerovaný... ale v zásadě je to stejný jako zakázanej multiúčet typu buff/heal. Prostě a jednoduše řečeno... pokud
    to pravidla nebo vyšší instance nestanoví jinak, můžeš mít pouze JEDEN účet... ať už se to někomu líbí nebo ne, nebo to připadá sebepitomější.. tak to je....!HOLT! (holD je vzdání úcty) neni tu offline obchodování, tak se toleruje
    multiúčet ve formě shopíka no. Některý ty pravidla jsou dost na hlavu, ale co s tim zmůžem :D do návrhu ještě nikdo Úpravu VOP nedal :D


    EDIT: a ono v podstatě už se tu dlouhý léta na mulitúčty z vysoka dlabe....

    Zajímavý... ale Já si budu dál stát za tim, že zvěř tam funguje (fungovala), protože mám vyzkoušený rozdíl sekání se Zvěří ve zbrani a bez zvěře a rozdíl tam prostě je (byl). Jinak na tuhle informaci jsem narazil taky, ale někdy před asi 4 rokama na naší wiki (že Zvěř jen v SD1), ale na DE wiki o tom nebyla ani řádka (respektive, bylo tam že i SD2), takže příšlo výše psaný zkoušení a zvěř mi tam fungovala. Dokonce jsem tu tenkrát měl nekrátký psaní na téma Špatný informace na český metin2wiki .

    Za sebe bych teda jako první nacpal na 90 spíš VIT než SIL a pak horkotěžko dohánet ZB, který ti budou chybět a neni jich vůbec málo. Čistě muj názor, ZB navíc (krom těch ve věcech) nikde nedohoníš, kdežto zvýšenej útok máš už
    Aurou + třeba SIL jako bonus ve zbrani a štítu. Ale to je čistě muj osobní názor, najde se tu mraky lidí co budou souhlasit a stejně tak mraky lidí co ti napíšou, že podle mě by hrál jen trotl....Ale ono povětšinou nejdřív do SIL cpou body Ti, kdo maj už luxusní vercajk nachystanej a nebo ti, kdo se nechávaj vyexpit a VIT a SIL timpádem řešit nemusí.

    No rozhodně zvířata, čim víc, tim líp... u 70% zvěř ani nemusíš mít ty Géčka a pujde ti to celkem dobře.
    Co se týče výbavy u auráka, tak rozhodně žádnej průměr, jinak se nechytáš, teda pokud nechceš expit po jedný nebo maximálně po dvou skupinkách.
    A obrana proti otravě taky určitě neni uplně od věci.

    Sorry, ale nebudu stavět stánek na ch6, kde nikdo není. Trochu přemýšlej, než něco napíšeš...

    Tak se radši nejdřív zamysli Ty sám :D Já nepsal že máš stavět stánek na CH6 ale že máš 6CH :) ale chápu, je to težký na pochopení tak ti to vysvětlim...
    Máš krom CH1 dalších 5CH na kterých můžeš stánek postavit... například CH2 je hned po CH1 druhý CH n a kterym se obchoduje - staví stánky. Pokud máš problém s tim,
    že to neni nejpřetěžovanější CH, je to jen tvuj boj :)


    @OnlyYours Tak k a) všeobecně se ví že ch2 je taky používaný jako obchodovací ch (minimálně v modrý). Dál?
    k b) tak čoveče, toho jsem si ještě nevšiml, ono to asi spíš záleží na tom, co prodáváš, pokud máš stánek narvanej kravinama a předraženejma, pak nevyděláš ani za měsíc.. pokud máš k prodeji zajímavý věci za rozumný ceny,
    pak i kdybys postavil stánek na ch4 tak to prodáš bezproblému. Ovšem máme tady opravdu víc faktorů, s tim souhlasim, ten hlaví je, Poděkujte kreténum co spamujou chujoviny, kvuli nim má velká spousta lidí vyplej chat....a nevidí co kdo nabízí.
    druhá věc, chce to vytvořit nabídku : Prodám to to to to za tolik a tolik na Ch* . nic těžkýho to neni. Další protireakce na to jsou jen hloupý bezcenný výmluvy.

    na hledání ti seru

    V tom případě se toho asi moc nedozvíš. Tady už se vše probíralo asi milionkrát a lidem už tu dochází trpělivost stále dokola furt odpovídat na ty samý krtavský dotazy od lidí, který jsou jen líný aspoň zkusit
    mrknout na jiný téma který by se mohlo týkat toho co je zajímá.
    lvl 44 je prd. Otázka pár dní. Pokud tě Thalohir tak rozčiluje, nedělal bych z toho takový drama "Už jsem 44lvl" a pokud nemáš nějaký fakt libový cajky, jdi jinam.

    Pro příklad jsou to třeba určité příšery v bakře,

    Některý? :D čeče v Bakře (ve všech 2. vesnicích) jsou to všechny monstra.. krom zvířat, ale nevybavim si, že bych v Bakře vídal běžně běhat zvířata :D
    Pololidi jsou hlavně pvm bonus, ale samozřejmě využitelnej na pvp (ostatně jako všechny - nebo velká většina - bonusy jsou primárně pvm a až teprve v druhý lajně na pvp).
    A jak tu psali kolegové výš, nebuď línej a vyhledej si to na metin2wiki. Je tam velká většina potřebných informací.. ikdyž ne ne u všech mobů kde jsou spolu efektivní bonus Pololidi jsou napsaný...
    no...buď to nikdo nedoplnil, nebo to někdo z wiki týmu neschválil... ostatně... když to nenajdeš na cz metin 2 wiki... tak mrkni na jiný komunity, já hodně informací čerpal
    přímo ze zdroje, z DE wiki.

    A asi co mi nejvíc vadí, že nefungují loga cechu. Ti, kteří teď měli hru znovu staženou, těm to nejde. Když smažu složku mark, stejně se v dalším načítání hry znovu načte a loga nevidím. A pokud smažu složku mark popř. při výběru postavy, tak postava nejde vybrat a hra spadne..

    Netušim proč mažeš složku mark, to uplně nechápu, ale i tak radu pro tebe mám....založ si ve složce s hrou složku Upload a tam si nakopíruj všechny obrázky co chceš mít jako potenciální logo cechu. Problem vyřešen.


    Co se týče posílení bossů, Já jsem jedině pro.. bylo to moc snadný když si i ty "nejtěžší " bossíky už skoro polovina hráčů dávala solo... takhle to aspoň bude zas trochu zajímavější. Boss má bejt potvora skoro nesundatelná a solo prakticky nesmrtelná a ne snadná jak těhotenskej test.

    Expení je celkem jasná volba v SD2, stačí průměrná výbava, trochu lepší načtení (minimálně G) a nějakej ten bonus na zvířata má velkej smysl :)


    Watery....tady bych si dovolil připomenout co jsem tu psal už před mnoha lety... Ďábel je podle všeho jasnej a pro lidi co tam chcou expit automatickej, ale stejně tak by měl být i bonus na Pololidi.
    Na naší wiki jsem tuhle informaci nikdá neviděl (nevim jak je to teď, asi to omrknu, před létem jsem to tam doplňoval, ale nevim jestli mě to schválili, nebo jestli to zas nějakej frikulín nepředělal ), ale našel jsem to na DE wiki už před lety, ještě než se dělal nějakej ten update wiki stránek (serveru).
    A abych si to ověřil, sehnal jsem si gunu a štít s Pololidma, dohromady jsem měl 60% Ďábel a 20% pololidi... rozdíl oproti jen Ďábel byl opravdu dost znatelnej :)

    Už jen čistě z nostalgie.
    Zdejší komunita je z 90% akorát povl, takže kvuli lidem určitě ne :D
    Touha něco dosáhnout? ani ne... radši dosahuju vyšších met v reálnym světě :)
    Nový dobrodružství? no...ty jsou tak dobrodružný až je z toho do pláče... takže taky nula bodů.
    jak řikám, jen z nostalgie... semtam si na pár hodin zapařim ale už léta to neni žádný závislačení..asi jsem už moc dospěl, na to abych
    tady nějak závislačil :D

    Stojím si za tím, že bez nich by se PvM na vyšším lvlu zhroutilo

    No, o tom člověče dost pochybuju, nezhroutilo se před buhví kolika lety než se Bitevka udělala, tak co by se to hroutilo teď. Dřív kuličky prostě byly cenný protože jich neměl klaždej
    plnej stánek nebo sklad. A tak to má bejt. Ne aby se hájili tihle farmeři a boteři uplně nesmyslnejma řečma o tom, jak by to zhroutilo jeden herní styl.. nesmysl čeče, nezlob se Dracu, ale je to fakt nesmysl.
    Holt by se hráči museli víc snažit a řekl bych, že to by velký většině neuškodilo.. a těm co by to vadilo až moc, no tak by přestali hrát... a co má bejt :)
    Bitevka... hele mě přijde škoda že skoro celej metin dopadl jak dopadl....Ale kdo chce kam...

    @Dracone Čoveče, já nevim jak to dělám, ale asi tim, že poctivě prolejzám všechny stánky bo nepatřim k těm co mrknou na 5 šopíků a pak celý den spamují Koupim ... i přes to, že na stánkách toho je randál moc... cca 2x (odhad, jen takovej průměr) do týdne při čumendě po stáncích ( obcházim všechny říše když něco shánim) narazim na 3-4 stánky od prvního po poslední políčko narvaný kuličkama proměny...cena kuliček je tak nízká, že kdyby šla ještě níž, už by nemělo smysl je sbírat. Já pamatuju průměrnou kuličku za 2kk, lepší kuličku za 5kk a ty kuličky pro mazáky (lvl 80+) stály 10kk a víc... od doby co je bitevka kuličky šly dolu minimálně o polovinu... a ještě v létě se kulky jako pěšák a pes
    daly vidět za necelý 1kk.. takže se nezlob, ale v tomhle si dovolit hodně nesouhlasit se všema co tvrdíte, že farmeři jsou vlastně v cajku...a neškodí.. jsou to stejnej povl jak boteři. z toho co cenu má, udělaj předměty naprosto bezcený.

    nezabudni ze ty farmeri ako to nazivas tak produkujeme yangy na servery keby neboli farmeri v bitevke tak ekonomika an servery by vypadala o nieco inak.

    No na jednu stranu dost najivní názor... na druhou stranu, je fakt, že nebejt farmerů, nebylo by velký množství věcí totálně znehodnocených a bezcenných...je to totéž jako s dropboterama.