Posts by Parker

  Co s tím nikdo neví, nikomu to nejde. Hlavně proč by jsme měli instalovat 6GB když hru máme. Před tím jsem asi 30 minut zpět zapl Client šlo to, a CZ mělo divnou vlajku a 6CH

  Bylo to určitě CZ? Když to mělo jinou vlajku, nebyl to náhodou nový event server?

  Temná ochrana, stále snižuje poškození o 1/3. Na tom se nic nezměnilo. Antimagický kámen na Bm, byl po updatu nějakou dobu na plné hodnotě. Jenže po chvíli testování na DE serveru, se zjistilo, že Bm je fakticky neporazitelný a tak byla účinnost kamenů snížena na 25% (za 1 kámen 12,5%).

  Jednoduché. Stáhni si z oficiálních stránek nového klienta. Vytvoř si herní profil na jakýkoliv meil a tam dej přidat účet. Napiš tam údaje co si pamatuješ a uvidíš.

  A to nečteš novinky? Tam je jasně napsáno jak se začíná i podmínky a bonusy.......  V infu je jasně napsáno server bude zrušen, postavy ani věci nejdou přenést.

  Je to o odměnách. Pokud bys četl pořádně forko víš, že jsou tam hodně solidní odměny. Včetně jedáku +9 s 60%. Odměny budou formou kuponu a lze je uplatnit na kterémkoliv serveru. Loni jsme si takto slušně vydělali na eventovém serveru v Anglii. Takže stačí sledovat novinky a číst. Pak se vyhneš takovým dotazům a budeš vědět o čem to je a jak to funguje.

  Novinky sem četl, ale to o čem píšeš, se objevilo až ve FAQ od Lendina. Nevšiml sem si. Jinak pro mě je to celé nesmysl. Být no-lifer nějakých 10 týdnů a doufat, že budu mezi prvníma 3. Jeslti jsou pořád hráči, které baví začínat s novýma postavama, tak ať si to tam užijí. Jenom je blbý, že tu TOP postavu pak smažou.

  Já si naivně myslel, že když to má být pvp server, že se bude začínat, už s nějakými věcmi, nebo lvlem :) Něco jako beta server. Když sem tam dnes viděl zase běhat ty chudáky lvl 1 a v is super nabídku na truhlu expů, tak si říkám aha, tak se tu mějte.


  Stačí se podívat na shopy v jinno se jmény ihdfid, hfhzrfhz, iashdh, jihjsddefg atd. Obden 90 křemenných písků, stovky truhel z každého eventu, fungují tak nejmíň rok v kuse. Opravdu to vypadá, že to nechávají schválně, aby hru/ ekonomiku drželi v chodu.  Citace zcenzurována /Fufhiny

  To byla featura kterou jsem měl fakt rád...

  Největší fail GF clienta je to že když si hru nainstaluju na jiný disk než kde je client (GF client jde vždy na C, nedá na výběr) a hra se prostě ne a nespustit a nějak mě to nenapadlo takže to trvalo 2 týdny na to přijít :D

  GF client = <3

  Mě to stálo 3 dny. Přišel sem o dva mazlíky, každý přes 200 dní a kostým se 3 bonama, co sem chtěl převést.

  Já sleduju aktuálně The walking dead. Před nedávnem začala 10.řada a ten seriál je pořád stejně kvalitní. Stranger things a game of thrones, už jsou bohužel minulost, ale ST bude další řada a GOT bude mít spin off. Takže kdo třeba ještě neviděl, může dohnat mezitím. Jinak za 50 dnů bude poslední, 6 řada Vikings a chvíli na to seriál Zaklínač. A ještě v tom období listopadu: první hraný seriál ze světa Star Wars- Mandalorian. Tvůrce je Jon Favreau (Marvel). Nakonec můžu doporučit seriál Counterpart (2 řady), který nedávno skončil.

  no tak to hold taky převedu, ostatně co jiného mi zbývá :( a máte někdo vyzkoušené, že lze spustit na jednom PC současně dva klienty?

  Na jednom PC, jde pustit 1 GF klient. V 1 GF klientu, můžeš pustit více oken s metinem/ více účtů. Klick

  Takže nám konečně zapli funkci přidat příspěvek, děkuju mockrát.

  Jsem ráda, že jsem si přečetla diskusi dříve, než jsem podnikla jakékoliv kroky. Už v minulosti byl GF launcher raději obcházen. I to jsem teď měla v plánu. Pokud informace od Parkera (na profilu Lucyany) jsou pravdivá a uskuteční se, tak se s tím budu muset porvat. Upřímně to moc komplikují. Nemožnost to nikdy odpojit mě dost odrazuje, stejně tak nemožnost zapnout více GF účtů najednou. Netuším jaký byl důvod toto zavést, jedině snad jako ochrana proti krádeži účtu, ale dost překomplikovaná. Uvidím jak se to ještě vyvine, jako obvykle to prvně zavedou a až poté na popud hráčů se případně něco změní. A v tomto případě opravdu doufám, že se to změní ?(

  Je to informace od coma, takže je to bohužel jistý. Já sem metin spustil po 3 dnech, kdy jsem vyzkoušel každou krávovinu a nakonec sem zjistil, že složka s metinem, musí být na stejném disku jako windowsi. Mám je na ssd disku c: pro rychlejší spouštění a všechny hry, kterých mám víc jak 30, mám jinak D: včetně GOG galaxy. Takže funkční způsob je nainstalovat klient z gameforge.com, po spuštění v klientu vybrat stahuj metin a nechat instalovat do složky, kterou si to vybere (c: program files (x86) a tu neměnit.

  Díval sem se do složky metinu a při každém marném spuštění hry v GF klientu se vytvoří Errorlog.txt