Posts by Tatsuhime

  Vzhledem k tomu, že je to dost rozšířené, tak se s tím bude něco dělat. Určitě bych to zkusila řešit přes ticket. Sice to bude běh na dlouhou trať, ale za pokus nic nedáte. Nebo to využijte a rychle s metinem sekněte. Ono takových přešlapů ještě bude, kdy to schytají i poctiví hráči :(

  Standardně pokud se nejde přihlásit do hry, tak si snad člověk odvodí, že je něco špatně. S největší pravděpodobností se vždy jedná o nějakou údržbu, úpravu nebo přidání eventu. To že někteří nejsou schopni vydržet bez hry i 10 minut, klikají jak opice furt dokola a snaží se přihlásit to je věc druhá. Taková notifikace mi přijde stejně absurdní jako kdybys chtěla na záchodě robota, který ti bude po vykonání potřeby připomínat, že si máš utřít zadek.. :cookie:

  Věc druhá je, že jim to věčně nefunguje...

  Od toho máš snad forum, kde si přečteš, že probíhá údržba.

  A nemyslíš tím snad cz fórum? Tady to informacemi přímo překypuje:D:D


  Jinak k návrhům. Jak psal Dracone, jsou offline stánky v nedohlednu, bohužel. A offline zprávy jsou ve schránce, ano mohla by konečně fungovat. Rozmezí lvl na svatbu je v pořádku, není třeba to nějak měnit. Jedině proměna kostýmu i na helmu je asi reálná a docela se divím, že už dávno není :)

  Ahoj, spustíš klienta gameforge a najede ti přihlášení, dole máš registraci, tam si vytvoříš novou registraci na gameforge účet. Do toho účtu pak připojíš tvé stávající herní účty, kde musíš znát ID a heslo (jak ses na ně přihlašoval dříve). Můžeš mít více gameforge účtů a stejně tak můžeš mít víc herních účtů na jednom gf účtu. Jen pokud se rozhodneš je mít všechny pohromadě, už je nikdy nerozpojíš.

  Prolezla jsem si účty a naštěstí mail o banu jsem neobdržela. Hrála jsem jen chvilku na Rubiniu a v předloňském roce na UK eventovém serveru. K polákům jsem nezavítala a ani doteď na nějaký sloučený server. Ale co já vím, třeba jen otázka času :doofy:

  Když ten event byl ještě čerstvý, tak byl po cca celý týden až 14 dní. I tak to ale není žádná výhra. U tohoto se více účtům nevyhneš pokud chceš mít více zlatých míčů ?(

  Tímto bych chtěla, minimálně za sebe, poděkovat teamu, že nenechali naši komunitu na pospas a dokázali získat zpátky 6CH! Opravdu si toho cením a jsem nesmírně ráda, že zázraky se občas dějí i tady :thumbsup:

  Ahoj, zkoušíš to přes Gameforge clienta? Teď jsem to zkusila a na stránky mě to nehodí. Ale taky už mám účet propojený, takže možná to dělá problém nepřipojeným účtům. Nebo pak zkusit jiný prohlížeč.

  Ahoj,

  docela zajímavé uvažování. Ale podle mě. Čepel je přidaná hodnota k útoku, takže pokud nemáš schopku nějak 30% (což je dost raritní a vlastně snad i dosažené maximum) tak ti vyjde lépe průmka, kterou dostaneš snadněji na hodnotu kolem 30% a víc. S tím souvisí i absorpce čepele, která je také závislá na hodnotě útoku.

  :dash: Nevím zda jsi to pochopil či nikoli ale naše GF to vše řeší a rozhodně hlavu neskláněj, nemají strach napsat i sebemenší věc co Vás trápí do Německa a tak. Ale i oni jsou jen malý páni. A také nemají na práci nic jiného než řešit to od rána do večera, mají i svůj život a svojí práci. Víš nejsme tak velká komunita aby jsme si řekli co vše chceme a řešili jen nás a všichni si z nás sedli na "ty víš co". :thumbsup:

  Prostě musíme vydržet a snad se ukážou lepší časy než jsou teď.

  Asi jsi měl na mysli GM nikoliv GF... A ano pochopila jsem tvoje bagatelizování. Nicméně si stále stojím za tím, že je třeba se ozvat, jinak problém prostě není a ani by nebyl důvod něco řešit, když by s tím neměla komunita problém, respektive se nikdo neozval. Nepíši jen o tomto problému, ale obecně. A ano nejsme tak velká komunita, jenže to není absolutně žádná omluva, aby jsme nedostali informace. Pokud se jim to tak moc nevyplatí, tak to můžou rovnou zabalit.

  A ohledně našich GM, je to jejich práce. Přijali ji dobrovolně, nikdo je nenutil. Nemají čas nebo nechtějí to dělat, tak přece můžou skončit, respektive by měli. Proč to má být omluva, že někdo něco nezvládá? Jak to pak má vypadat?


  Víš já vydržet nemusím, už se to táhne jak sopel pěkně dlouho a pořád tomu přidávají. A ještě by chtěli, aby jim za to lidi platili...


  A aby jsme se pochopili, nesouhlasím s přístupem GF. Mají nás pěkně hluboko "víš kde", protože asi Německo je top. To se pak odráží na tom jak to tady vypadá. Pokud němci na nás kašlou, tak ani svatí v našem GM teamu s tím nepohnou. A bohužel i kvalita teamu degradovala nebo jsou zbytečně zavaleni byrokracií. A tímto bych to ze své strany uzavřela.

  Není řešení držet hubu a krok, koukat do země a nechat si sekat dříví na hlavě. Pokud se někdo neozve, tak co by se mělo řešit, když je vlastně vše v pořádku? Pokud by GF chtělo, tak už dávno s botama zatočí, jen to asi stojí prachy nebo by o ně přišli? Souhlasím s Tesby , toto je opravu spíš pomalá vražda metinu.


  Děkuji našemu teamu, že se ozvali a rozhodli se s tím něco dělat. Nenechte se odbít a pěkně na ně přitlačte :thumbup:

  Zrovna práce na pc je v pohodě řešitelná doma na home office, jen záleží na ukázněnosti zaměstnanců, jestli něco budou dělat, když na ně nikdo nevidí. Ale tento problém není jen teď, ale již nějaký ten pátek, kdy se na naši komunitu z vysoka kašle. Pravda stále to může být ještě horší. Nicméně ta informovanost je zoufalá a upřímně lituji GM, že schytávají nadávky za nedostatek informací, když na ně právě GF hází bobek a neobtěžuje se cokoliv napsat nebo je nějak informovat. Tím ovšem neobhajuji náš tým, i tam jsou prostory ke zlepšení ;)