Nestihol som migraciu

  • Dobrý, deň chcel by som sa opýtať či je ešte možná migracia postavy zo Steamu kedže som to dlhšie nehral a všetko mam na steam účte a až teraz som zistil že už to nefunguje na steame a migracia už je vypnutá. Ďakujem a dúfam že sa to bude dať ešte pretože mam tam vela veci. Prajem pekny deň

  • Dúfam že to pôjde lebo akože aby som moj čas a aj peniaze čo som dal do toho len tak boli vymazané a čo ludia ktorý si dali tiež pauzu a mali tam nahraté strašne vela proste snad sa to bude dať vrátiť :/

  • Dúfam že to pôjde lebo akože aby som moj čas a aj peniaze čo som dal do toho len tak boli vymazané a čo ludia ktorý si dali tiež pauzu a mali tam nahraté strašne vela proste snad sa to bude dať vrátiť :/

    Máš smolu migrácia už nieje možńá.Ticket ti nepomože.

  • Máš smolu migrácia už nieje možńá.Ticket ti nepomože.

    dobrá blbosť lebo akože čo ludia čo mali lvl 100+ a prestali tak ako ja hrat na par mesiacov akože povedz im že to neni možné hlavne tak ako ja ked som do toho dal par €

  • dobrá blbosť lebo akože čo ludia čo mali lvl 100+ a prestali tak ako ja hrat na par mesiacov akože povedz im že to neni možné hlavne tak ako ja ked som do toho dal par €

    Bylo to psané zde na fóru, posílali to zvlášť mailem apod. Sorry ale toto je opravdu tvůj problém. Pokud hraješ hru a pak si dáš přestávku, měl by jsi aspoň po dobu té přestávky občas kouknout na novinky..

    Fus4kl4 Aura šamp 1
    BufferWoman Dračí 103
    Pozistor WP 75
    HealDream Healer 102

    Kalwen Dýkař šamp 1


    Ať žijí děti na metinu!! :dash::rofl: