RUBY server?

  • Mal by to byť stály server nie len dočasný. Ja hrám na červenej na západnom clusteri. Neviem či nás tam je viac nikto sa tu na fóre neozval ale išiel som tam práve preto že v angličtine je jednoduchšie komunikovať s komunitou ako s rumunmi čo myslím že na východnom bude základná komunita. A obchodka je plnšia ako na česku, SD skoro stále plná metiny treba hľadať hra tam dosť ľudí

  • Ahojky já občas hraju na východním. Rumunů fakt mrtě, ale už se ukazujou i poláci. Jsem na žluté, ale zatím dělám jen týdenní výzvy. Lidí taky celkem dost, ale jak vypadá obchodka nevím, ještě jsem nezkoumala.

  • Práve to má nelákalo na východnom. Tu je to sami Nemec Angličan španiel ale každý s dobrou angličtinou že nieje problém sa dorozumieť čo treba a hlavne do toho nemci tlačia také prachy že fi veci od malého lvl sa dajú celkom rozumne kúpiť takto do začiatku a len si ich dokovat.

    Ak by si išiel na západný kľudne mi napis do začiatku ti hodím aspoň nejaké eliky a výbavu nech dávaš 1-2mesta na rozbeh

  • Práve to má nelákalo na východnom. Tu je to sami Nemec Angličan španiel ale každý s dobrou angličtinou že nieje problém sa dorozumieť čo treba a hlavne do toho nemci tlačia také prachy že fi veci od malého lvl sa dajú celkom rozumne kúpiť takto do začiatku a len si ich dokovat.

    Ak by si išiel na západný kľudne mi napis do začiatku ti hodím aspoň nejaké eliky a výbavu nech dávaš 1-2mesta na rozbeh

    Zeptám se, možná blbě. Přístup jsem zatím nezakoupil, protože se stále rozhoduji. Při spuštění metin2 mi ale při volbě serverů vyskakuje pouze jeden z clusterů a to Kirin. Kdybych chtěl jít na ten západoevropský (Chimera), jak to udělat?

  • Práve to má nelákalo na východnom. Tu je to sami Nemec Angličan španiel ale každý s dobrou angličtinou že nieje problém sa dorozumieť čo treba a hlavne do toho nemci tlačia také prachy že fi veci od malého lvl sa dajú celkom rozumne kúpiť takto do začiatku a len si ich dokovat.

    Ak by si išiel na západný kľudne mi napis do začiatku ti hodím aspoň nejaké eliky a výbavu nech dávaš 1-2mesta na rozbeh

    Tak jsem se konečně dočkal šťastné hodinky na EN metinu, takže jdu do toho. Můžu tedy stále počítat s tvou nabídkou? :thumbsup:
    můj nick bude Urgmaster, tak klidně napiš :)