metin2 tato hra ti je momentálně nedostupná + neplatné přihlašovací údaje

  • V pátek cca 18:00 sem vypl metin a chtěl jsem se přihlásit u přítelkyně na PC cca v 11 v sobotu. Normálně mě to přihlásilo a když sem chtěl spustit hlavní postavu tak mi to napsalo dobře známou chybu "Tato hra ti je momentálně nedostupná prosím kontaktuj podporu". Pak jsem zkoušel měnit heslo a pátku asi od 18.6 do teď 25.6 se na ten účet nemůžu už ani dostat píše to "neplatné přihlašovací údaje"

    Nefunguje to z mobilního hotspotu, nefunguje to na žádném jiném PC, nefunguje to nikde a na ničem. Hledal jsem na polskem,německém,portugalském,maďarském, italském, tureckém, anglickém foru a zjistil jsem, že je to systémový blok ze strany Gameforge a důvodů to má mnoho. Psal jsem na podporu napsali,že mám vypnout router na noc, že mám vypnout VPN, já nevím prostě všechno co existuje jsem vyzkoušel. Můj účet má cenu desítky tisíc a tolik vynaloženého úsilí, že jsem z toho úplně v ****** z toho co bude. Btw poslali to dál do Německa, tak uvidíme, ale tak nějak tuším, že mi to asi neodblokujou.


    Co je zajímavé, že jak jsem se přihlásil na PC od přítelkyně, tak mi na email přišlo bezpečnostní upozornění, že se mi tam chce někdo vkrást. Což je samozřejmě blbost, protože jsem to byl já kdo se chtěl přihlásit na účet. A to co tam píšou je taky kravina, když se mi tam nejde přihlásit. Nikdy mi to neudělalo.


    Ten email mi příjde vždy, když se chci přihlásit třebas z mobilu, nebo na PC od kámoše, nebo jiná IP prostě. Nikdy mi ten email nepřišel a nikdy jsem neměl problémy s přihlášením na jiných PC.




    Bezpečnostní upozornění Zkontroluj prosím toto přihlášení Drahý Gameforge uživateli, Všimli jsme si, že někdo přistoupil ke tvému účtu. Pokud jsi to ty, tak není nutné dělat cokoli dalšího.
    Pokud to nejsi ty, změň si prosím okamžitě heslo. Doporučujeme heslo změnit i na dalších místech, kde používáš stejné heslo, zejména pokud jej používáš pro svůj e-mailový účet. Pro zajištění bezpečnosti účtu doporučujeme používat pro každý účet jiné heslo. ⌚ Doba přihlášení: Sat Jun 18 11:03:43 CEST 2022
    🌐 Lokace (dle IP): Hlavni mesto Praha, Prague, Czechia





    Cenzurováno: Jde to i bez vulgarizmů. :) /Fufhiny

    Edited once, last by Fufhiny ().

  • Tenhle týden se mi stalo úplně to stejný "Tato hra ti je momentálně nedostupná prosím kontaktuj podporu" + "neplatné přihlašovací údaje". Přišel mi stejný email jako tobě.

    Zkoušel jsem vše restart routeru, restart PC, odinstalováni a znovu naistalováni clienta, ale nic nepomohlo. Nakonec jsem vypnul VPN a hned mi to fungovalo.

    Edited 2 times, last by S1LL3NT ().

  • Zdravím,


    Na tvém místě bych počkal jak se vyjádří podpora hry zvláště když to poslali dál do Německa, paseku může dělat třeba antivirus popřípadě VPN a může v tom být mnoho dalších faktorů, metinu se něco ve tvém pc nelíbí zřejmě :( Já s tímhle problém nikdy neměl, vím jen že na to existuje spousta vláken už, každopádně ti přeji aby vše dopadlo dobře a mohl jsi se zase přihlásit, držím palce :thumbsup:

  • když se přihlásím z jiného emailu na jiný učet, tak to funguje. Ten účet je prostě zablokovaný z nějakého důvodu. Opět mi to dalo další důvod to prodat pokud to odblokujou a navždy se toho zbavit.

  • To mě mrzí co se ti děje a že se toho chceš už zbavit, avšak chápu tvé rozhodnutí.

    sem zvědavý co napíšou přes týden, jelikož o víkendu údajně nepracují. nečekám nic jiného než že zákaz je trvalý.

  • To je to nejvíc funny na této "hře"...No hele pár let zpět jsem normálně hrál a jednoho dne nechal učet stát, protože mě hra přestala bavit, dejme tomu, že moje poslední lognutí bylo v prosinci. Nějak po pul roce (cca srpen/září) se pouštěly servery a já tam chtěl jít. Ta klasika vše stáhnu a když chci hru zapnout "Tato hra je ti momentálně nedostupná" tak jsem asi 3x reintaloval ten jejich nesmysl a nic, pak jsem měnil heslo, které když jsem změnil tak to hnedka stejně psalo, že je neplatné. No jelikož samozřejmě přes náš support to nemá cenu, psal jsem rovnou němcům. Co mi tam odpověděli? Že 19. unora v tolik a tolik hodin jsem použil program třetí strany a že mám perma ban :D Tak jsem jim posílal screen, kde byl napsaný muj poslední login ve hře (vycházelo to na ten prosinec) a snažil jsem těm poloopům vysvětlit, že jsem v tý době tuto krásnou "hru" nehrál. Oni jen nezájem, prostě máš permu. Tak jsem je poslal do psí díry a šel na hrát jeden nejmenovaný privat začínající na A :D No uběhl tak další pul rok a já že zapnu offik, tak jsem to zkusil a normálně to šlo :D prostě jsem se bez problémů lognul, jenže samozřejmě jsem neměl chut tuto "hru" hrát v té době...


    Až ted, včera, jsem si teda zase na ten offik šel zahrát. Normálně hraju, koupím si zlodějku, nějaký offline shopy atd a že bych si na chill hrál. No dneska se sekám metiny a při odhlášení/změně CH mi to psalo, že je špatný klient či co, tak jsem hru vypl a chtěl ji znova zapnout...No a co tam ted nemám...Tato hra je ti nedostupná xddddd

    Jelikož jsem to stihl hrát aktivně den, tak jsem zvědavej co si zase němci vymyslí za datumy :D ikdyž upřimně ani nemám sílu se bavit s lopatama co nic nevyřeší a radši zapomenu, že tato polohra ještě existuje :D

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • Mám úplne tento istý problém. Už som im písal aj na podporu tak som zvedavý že čo mi na to odpovedia :). Majú dodomňa za 1 deň 3 tickety. A btw mám aj taký problém že na danom maily mi vôbec nejde vytvoriť ďalšie herné účty lebo to furt píše že "došlo k chybe".... Ach bože vytáča ma to

  • Mám úplne tento istý problém. Už som im písal aj na podporu tak som zvedavý že čo mi na to odpovedia :). Majú dodomňa za 1 deň 3 tickety. A btw mám aj taký problém že na danom maily mi vôbec nejde vytvoriť ďalšie herné účty lebo to furt píše že "došlo k chybe".... Ach bože vytáča ma to

    Zdravím Kotye,


    K čemu to pomůže když jim napíšeš tolik ticketu za 1 den, oni nemají na starosti jen tvůj ticket, trošku trpělivosti s tím by to chtělo, nemyslím to však nijak zle.


  • Zdravím, mě se to teď stalo poprvé taky a vůbec nevím co s tím, jak tady někteří píšou zkusil jsem snad úplně všechno reinstal gameforge, vypnout VPN, vypnout modem. Zkusit změnit heslo zkusit se přihlásit na jiný účet prostě nic nejde z ničeho nic.. Klíče pro změnu hesla mi nechodili, pak jich přišlo snad 10 a stejně ani jeden nefungoval. Chci se vás proto zeptat nevíte teda náhodou někdo co s tím? Jestli na to už někdo přišel. Díky moc za jakoukoliv odpověď :)

  • Chce to hlavně klidnou hlavu. Někdy se to dokáže během 2 -3 hodin spravit samo. Zkusil jsi vymazat mezipamět a provést na počítači údržbu? Máš hotové aktualizace? To bývá taky faktor. hlavně trpělivost. Já vím, že zrovna v době vánoc je to na houby, ale stává se to... Držím palce :-)

  • Mezipaměť jsem nezkoušel, ale údržbu a aktualizace mám v pořádku. Zkoušel jsem se včera kolem 21:00 přihlásit a to už mi to nešlo a teď 30min zpět jsem to zkusil a stále to nefunguje. Zkusím napsat večer na podporu uvidím co mi řeknou.. Ale díky moc :)

  • Sice již delší dobu nehraji, ale tento problém jsem zažila taky. Bylo to jednoduše random. Hraji a při změně ch, už to nešlo. Stejně tak, se tomu nějaký den nechtělo vůbec. Nepotřebovala jsem nic měnit na svém PC, obzvláště když jiný účet jsem bezproblému přihlásila. Prostě to nefungovalo na straně GF. Ať už se jednalo o náhodnou chybu, která zase "sama" zmizela nebo o jakousi blokaci účtu. Toto byl jeden z důvodu, proč mě ta hra natolik znechutila pokračovat ve hraní.
    Pokud máte problém, že nejde jen nějaký účet, ale jiný přihlásíte a zároveň to trvá více jak 24 hodin, tak bych kontaktovala podporu. Pokud nejde přihlásit ani jeden z účtů, tak bude dost možná chyba někde ve vašem PC. Kontaktovat podporu můžete, tak jako tak, jen některé jejich rady postrádají poněkud smysl, ale za zkoušku nic nedáte, případně to pošlou dále. Ovšem nečekejte bleskové odpovědi, taky u toho nesedí pořád. :)

    Držím palce, ať se vám to podaří vyřešit a můžete si zase užívat hraní :gamer:

  • Tak uvidím.. hodně by mě to mrzelo, protože v tom účtu mám několik desítek tisíc a těch nahraných hodin o tom taky nemluvim, ale to je nás většina.

    Podporu už jsem kontaktoval, tak uvidím co mi napíšou a za kdy.. A taky by mě zajímalo, jestli se ta chyba časem odstraní sama nebo to prostě nepůjde. Jinak zkoušel jsem se přihlásit i na jiný účet a to mi píše tu stejnou chybu “neplatné údaje”

    Jinak moc děkuju za podporu a pomoc.