Dvojfázové overenie

  • Zdravím, od včera sa snažím prihlásiť do hry, ale keď mám zvoliť ch tak to chce nech si spravím dvojfázové overenie, dá sa to nejako obísť? appka mi necvhce prijať qr kod ani ručne napísané údaje.

  • Tady někdo dostane kartáč za doublepost :D Zkus přeinstalovat aplikaci. Jinak taky zkus opravit hru. Pokud máš dvoufázové chce ho to při přihlášení do hry- T.j. :

    1. mail

    2. heslo

    3. kod z appky

    Tato hláška se objevuje, u některých eventových serverů. A ne obejít to nejde.

    Jinak - app se nainstaluje - pak se do ní přidá účet - pro mě bylo lepší ručně :

    1.mail

    2.heslo

    Následně tě to odhlásí z GF a ty se přihlásíš a na konci když to chce kod zmáčkneš app - mail v app (přihlašovací) - vyjede kod - opíšeš.


    A POZOR !!!!!!!!

    JE DŮLEŽITÉ OPSAT SI KOD, KTERÝ VÁM APP PŘI PŘIDÁVÁNÍ ÚČTU VYPLIVNE. SAMA ZAHLÁSÍ, ŽE SI HO MÁTE SCHOVAT. JEDNODUCHÉ JAK FACKA - STAČÍ SCREEN MOBILU A USCHOVAT. JE TO PRO PŘÍPAD, ŽE ZTRATÍTE TELEFON, ROZBIJETE, ZRESETUJETE NEBO CO JÁ VÍM. PŘI DALŠÍ INSTALACI APP VÁS NAVEDE SAMA K ZADÁNÍ KODU A VYPLIVNE NOVÝ. TO JEST OPĚT SCREEN :D


    Vážně podrobněji to snad ani nejde :D


    Návod pro všechny - pokud mám něco špatně prosím opravit - děkuji :-)

    Fufhiny  Lendin

  • Fufhiny

    Closed the thread.