Dvojfazove overenie.

  • Zdravim.


    ako sa dá vyriešit ak aplikacia do smartfonu na dvojfanove overenie nefunguje? aj po reštaroch a preinštalaciach stale hlasi chybu v šifrovaní. Na podporu som pisal - bezvysledne .a samozrejme ten kod čo sa zadava napr pri strate mobilu to nechce zobrat tiež . že je neplatny .


    sklamany byvalý hrač

  • Napiš na podporu aby ti to dvojfázové overenie zrušili...takto som to riešil ja a v pohode.Pokial ti nepojde aplikácia.Budú sa pýtať z akého telefónu si ho robil kedy atď

  • mám trošku niečo podobné, ked otvorím hru a zvolím akékolvek ch tak to chce dvojfázové overenie, lenže ho nechcem dá sa tžo nejako obísť?

  • mám trošku niečo podobné, ked otvorím hru a zvolím akékolvek ch tak to chce dvojfázové overenie, lenže ho nechcem dá sa tžo nejako obísť?

    Pokud to máš na server kde to bylo za potřebí tak to neobejdeš. Jsou to nějaké dočasné servery. A obejít seto nedá

  • Zkus přeinstalovat aplikaci. Jinak taky zkus opravit hru. Pokud máš dvoufázové chce ho to při přihlášení do hry- T.j. :

    1. mail

    2. heslo

    3. kod z appky

    Tato hláška se objevuje, u některých eventových serverů. A ne obejít to nejde.

    Jinak - app se nainstaluje - pak se do ní přidá účet - pro mě bylo lepší ručně :

    1.mail

    2.heslo

    Následně tě to odhlásí z GF a ty se přihlásíš a na konci když to chce kod zmáčkneš app - mail v app (přihlašovací) - vyjede kod - opíšeš.


    A POZOR !!!!!!!!

    JE DŮLEŽITÉ OPSAT SI KOD, KTERÝ VÁM APP PŘI PŘIDÁVÁNÍ ÚČTU VYPLIVNE. SAMA ZAHLÁSÍ, ŽE SI HO MÁTE SCHOVAT. JEDNODUCHÉ JAK FACKA - STAČÍ SCREEN MOBILU A USCHOVAT. JE TO PRO PŘÍPAD, ŽE ZTRATÍTE TELEFON, ROZBIJETE, ZRESETUJETE NEBO CO JÁ VÍM. PŘI DALŠÍ INSTALACI APP VÁS NAVEDE SAMA K ZADÁNÍ KODU A VYPLIVNE NOVÝ. TO JEST OPĚT SCREEN :D


    Vážně podrobněji to snad ani nejde :D


    Návod pro všechny - pokud mám něco špatně prosím opravit - děkuji :-)



    Vyvarovat se doublepostu, prosím. ;) /Fufhiny

    Edited once, last by Fufhiny ().

  • Dost zvláštní je, že ti to samo zrušilo dvoufázovku. Já musela dát tel. do továrního a pak teda znova instal. Ale stačil základní kod, přidat údaje a vše zase fakčilo. Zkoušela jsi opravit hru? Nebo zkus ještě kompletně odstranit hru z počítače a znova nainstalovat. Někdy se stává, že si programy a to včetně her schovají poškozený soubor a ten dělá paseku. A mohl by i při novém účtu.


    A co naše podpora? Psala jsi?

  • Mne sa ani neda pridat učet do tej aplikacie. Niekolko krat preinštalovane , a samotna hra opravena. S podporou komunikujem , dokola to iste, "ked nevieš datum aktivacie tak ti nepomomôžeme.

    Ja som sa chcel vratit k hre , vela mailov som medzitym zmazal. Za tie roky ich bolo fakt vela od Gf. ....

  • Mě se taky nejde přihlásit do Gameforge authenticator. Když to tam zadám ručně přihlašovací údaje tak mi to napíše neplatné uživatelské jméno nebo heslo. když přes QR kód tak to samý nebo neplatný kód. Několikrát jsem přeinstalovat hru i aplikaci a stále nic. A když se chci přihlásit do hry tak mi to napíše pro přístup k tomuto učtu aktivujte dvojfázové ověření. A nikdy jsem tuto aplikaci k tomuto učtu nepoužil, ještě nebyla potřeba to propajovat s gameforde authenticator když jsem hrál naposledy a ještě ta aplikace ani neexistovala. ale je to jenom u tomle učtu na jiným nemám žádný problém. Jestli máte ještě nějakou radu budu rád za cokoliv. Děkuji

    Edited once, last by torgog912 ().