• Ahoj, vrátil jsem se po pár letech k hraní metinu. Založil jsem úplně nový účet a udělal jsem level 42 war aurak. Dá se na tomto levelu, chodit, dropovat někam kde to má smysl? Nebo mám levelovat dále a zatím neřešit? Chodím teď věž na prví patro na dračí kameny. Výbavu mám průměrnou, auru a bojovko čtu (Aktuálně M2) Děkuji za pomoc

  • Ahoj,

    vzhledem k tomu, jak je všude plno botů, tak malé lvl nemají moc co dropit a vydělat na tom. Hlavní postavu bych tedy doporučil hnát výš.

    Jediný rozumný výdělek ,z dropu, mimo eventy, pro malé lvly je alcha, doporučoval bych si na to udělat více postav a prostě farmit.

  • Jak napsal Dracone, všude miliarda botů, takže low levely na moc věcech nevydělají. Na vyšších levelech zase potřebuješ aspoň nějakou výbavu a ideálně načtená kouzla.

    Do 55 to jde s docela běžnýma věcma, tam nejpozději se zastav, udělej na účtu 5 postav 40 lvl+, udělej na ně alespoň nějakou základní výbavu a pak minimálně měsíc každej den běhej s 5 postavama do věže na úlomky... Všechny ty cory pak přes sklad přetahej na hlavní postavu, kovni to, a tadá, za měsíc máš wony na docela reasonable výbavu nebo na čtení.


    Každopádně jít s aurákem výš jak na 55 bez načtené aury nebo bez lepších věcí není nejlepší nápad (jako jo, jde to, ale budeš trpět, navíc výdělek se ti nezlepší, to až na lvlu 75).

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Ještě dodám, že za mě ideální lvl na zastavení (a taky na postavy na cory) je 61 - port do věže, lepší štít a helma, které s tebou vydrží do 90, DGA bych asi neřešil. Výdělek na 75 zlepšíš jen pokud dáš waterku/ 7. patro, což je trošku náročné na výbavu.