Ban za nic - jak se bránit?

• Zdravím, vím že se to tu řešilo už asi minulý rok, ale od té doby je tu ohledně toho ticho.

Stalo se někomu v nejbližší době, že mu zabanovali všechny účty, aniž by kdy použil jakýkoliv cheat/bot?

Dnes se to stalo kamarádovi a neví jak z toho ven. Řešil to někdo? A s jakou úspěšností? A jaký je postup? Stačí najet na "podpory" a "kontaktovat podporu" nebo se to řeší i jinak? Vím, že podpora je pověstná svou pomalostí.

Děkuji za odpovědi.

• Nejedná se jen o červenou lištu "Hra je ti momentálně nedostupná kontaktuj prosím podporu."? Potom stačí jen počkat po nějakou dobu, než to zase zmizí.

Pokud je to skutečně BAN tedy permanentní zablokování účtu jsou dvě možnosti jak postupovat. Kontaktuje se česká podpora a řeší se to primárně s nimi. Případně to potom eskalují na Německou podporu. Nebo kontaktovat přímo Německo, nicméně z reakcí jiných hráčů, bude dotyčný nejspíše zase odkázán na českou podporu. Záleží jaké má tvůj kamarád páky a jestli je připraven to řešit případně i soudní cestou. Tak pak se možná budou bavit právníci mezi sebou.

Osobně to doporučím řešit s naší podporou, pokud oni s tím nic nezmohou, tak to poslat přes ně do DE. Budu držet palce ať se to vyřeší co v nejkratším termínu.

• Nejedná se jen o červenou lištu "Hra je ti momentálně nedostupná kontaktuj prosím podporu."? Potom stačí jen počkat po nějakou dobu, než to zase zmizí.

Pokud je to skutečně BAN tedy permanentní zablokování účtu jsou dvě možnosti jak postupovat. Kontaktuje se česká podpora a řeší se to primárně s nimi. Případně to potom eskalují na Německou podporu. Nebo kontaktovat přímo Německo, nicméně z reakcí jiných hráčů, bude dotyčný nejspíše zase odkázán na českou podporu. Záleží jaké má tvůj kamarád páky a jestli je připraven to řešit případně i soudní cestou. Tak pak se možná budou bavit právníci mezi sebou.

Osobně to doporučím řešit s naší podporou, pokud oni s tím nic nezmohou, tak to poslat přes ně do DE. Budu držet palce ať se to vyřeší co v nejkratším termínu.

Děkuji za reakci a informace.

Ano, opravdu se jedná o trvalé zablokování účtů.

CZ Podpora byla kontaktována, tak zatím nezbývá, než čekat na odpověď.

• Je to na houby no. Jak je rok dlouhý tak si GMka botů nevšímají a na začátku nového roku zabanují normálního, platícího hráče. Chtěl bych svůj případ zviditelnit i zde na fóru. Neboť GMka prozatím nereagují.

Nejsem žádný hacker/boter/cheater. Upřímně řečeno je nemám rád. Upozornil jsem na pár botů, během mého návratu ke hře minulý rok. Ale posléze jsem to vzdal. Vypadalo to tak, že s tím tým GM stejně nic nedělá. A já bych nedělal nic jiného, než že bych je celý den fotil, natáčel, nebo jiným způsobem sbíral důkazy proti nim. Ale kvůli tomu jsem nehrál. Hrál jsem pro zábavu a ne pro to, abych dělal práci GM týmu (sorry za upřímnost).

Jediné co jsem kdy používal byl autolov, free i placený. Ale žádné boty. Jestliže GM tým bere používání autolovu jako používání botů, zajímalo by mě, proč tedy tuto možnost nám hráčům poskytují. Jsem opravdu naštvaný a smutný z této situace. Dal jsem do hry, pro mne nemalé peníze a mrzí mě, že to tým GM neřeší. Alespoň jsem prozatím nedostal žádnou odpověď.

Zajímal by mne názor i vás, ostatních hráčů. Zdali by cheateři měli potřebu do hry cpát prachy. Protože se cítím už docela bezradný.

Nechci začínat od začátku, neboť na offiku bych neměl jak pořádně si vydělávat do levelu aspoň 75. Abych s jedákem zvládal věž. Alespoň mám takový pocit.

A tak by mou jedinou pořádnou možmostí jak si vydělat bylo prodávání DM kupónů (což jsem také dělával, měl jsem vždy nejlevnější kupóny na trhu, protože jsem chtěl rychlý výdělek). Ale v případě, že by mi neodblokovali mé účty bych měl u nových strach, že mi je zase bezdůvodně zabanují, jako ty, které mi bezdůvodně zabanovali teď.

Takže to pro mě nejspíš znamená konec hry. A mrzí mě to. Hru hraju od 9. třídy na základní škole. Což už je asi 11 let. Měl jsem několikaleté přestávky ve hraní, ale přesto mě vždy bavila. Přístup k těm nejstarším účtům jsem už dávno ztratil. Ale mou vinou (zapomněl jsem emaily kde byli přihlášené atd) Nicméně ztráta mých nynějších účtů nebyla zaviněná mnou. Neboť jsem žádné boty nepoužíval.

Třeba mi tým GM odpoví alespoň zde na fóru . :´(

• Ono mi přijde, že obecně ten, kdo řeší bany na něčem frčí.

Před 3 hodinami jsem dostal chat ban a přitom jsem během toho dne do chatu nic nenapsal :) a včera jsem tam za celý den asi 4x napsal, že prodám BSko.

Zatímco pan * si tam i přímo v tuto chvíli nonstop spamuje pomocí chatbotů, většinou i z více postav zaráz a žádný chat ban nemá :D

Systém víc postavený na hlavu jsem v životě nezažil :D Slušní hráči jsou trestání, podvodníci schvalováni. To se nás, čestné hráče, snažíte ze hry vyhnat? :D

Vím, že to ani z daleka není tak vážné, jako neoprávněný ban všech účtů GreenTigera, je to však k zamyšlení, zda někdo z vedení nepomíchal kolonky a místo cheaterů netrestají slušné hráče.

Warn: Obecné porušení pravidel fóra - nick cenzurován /Fufhiny

Edited once, last by Fufhiny ().

• Ono to tak vážně vypadá. Možná, že kdybych ty boty opravdu používal (jak zní obvinění), tak bych si vesele mohl hrát dál ...

A navíc bych to neřešil, protože bych během týdne byl tam kde před banem.

Nicméně jsem na svém hlavním účtu pracoval několik let (s přestávkami) a mohu za těch několik let dodat důkazy o platbách. Nemyslím si, že bych za ty roky měl level hlavní postavy JEN 75, jestliže bych používal boty xDDD

To mi hlava nebere

Cenzurováno /Fufhiny

Edited once, last by Fufhiny ().

• Ahojte,

fórum neslouží k řešení problémů týkajících se hry, které se musí řešit přes herní podporu.

Odpověď od herního týmu na Vaše blokace na fóru opravdu neočekávejte.

Vyčkejte na odpověď na ticketu, jestliže odpověď v řádu několika dní nepřišla, kontaktujte podporu opět stejným ticketem, zda se situace posunula.

btw. Chatbany z valné většiny obsluhuje systém/robot. :)

Thread zavírám. :-S

• Fufhiny

Closed the thread.