[POLL]Možné sloučení serverů CZ+HU

  • Jeden z mála zajímavých názorů :-) 32Play už to stejně dávno není, takže legalizace vlastně změní jen - vlastně nic :D Co se týká eventů - TVL to, co běží teď (myšleno nějaký jiný svět) je dle mého soudu na pozvracení. Nepatřím mezi topky, takže si tam ani nevrznu, ale co jsem slyšela i topky se nadřou. Navíc, event 90+? Co prckové? Toto bylo nedomyšlené. Ano - mají event na dropy, ale vzhledem k tomu jak je všude krásně plno mám dojem, že ani tam si moc nevrznou.

    Ty nazývaš event, pri ktorom musíš dať 25EUR za kostýmy na 60 minút, aby si mala vôbec nejakú šancu, zlým? Hanbi sa!!! :D

  • Dlouhodobě se to posouvá do vyšších lvlů, event 90+ mi nevadí. Jejich byznys se celkem logicky posouvá k dlouhodobým hráčům (rozuměj závisláci, kteří už mají v rozpočtu kolonku "výdaje na metin") a kteří je živí. Pokud by tyhle lidi přišli na "konec" hry, tak hrozí, že přestanou hrát a platit, proto se posouvá top úroveň (nové lvly, mapy, itemy) a na malý lvly - nováčky co nesypou se kašle. Bylo by ale potřeba posunout ten base line, aby se ty nováčci vůbec chytali. Jejich byznys stagnuje a obávám se, že s tím nikdo nic neudělá. Konec se blíží.

  • Za mě jasné NE.

    Hra má hráčů celkem dost, pro hraní to není problém, samozřejmě otázka je jak to sype. S Maďary by se stejně moc lidí ingame nebavilo, nedělám si iluze o mládí a jazykové vybavenosti našich komunit.

    Jestli chtějí nabírat nové hráče/ naplnit servery, tak ať jim umožní začít - odstranit boty, zatraktivnit události pro menší lvly, přidat dungy pro menší postavy a osobně bych byl i pro rework obchodování s yangy/věcmi/postavami (úplná legalizace, prostředí, změna balíčků v IS). Pokud všichni nováčci budou začínat na "hotových" 90 postavách tak to taky bude mít jinou kulturu, nebude už to klasický 32play, ale mohlo by to pomoct.

    Já bych rozhodně taky ovlivnil drop yangů protože kdo sbírá ze země od 1-150 yangů když samotná důležitá věc jako jsou elíky u obchodnice stojí 80k (XXL) a to nepočítám že takový nováček bude potřebovat víc jak 200ks a k tomu ještě má modré na schopku. A opičí dungeon by potřeboval taky renovace , chodí se tam jen na měsíční pokladnice a ty taky nepadají furt. U opičáku bych udělal drop zelených kouzel a sil používají se jen do 40 lvl itemů a kdo na 70+ bude potřebovat brnko od 40 lvl a když už ve stánkách jsou taková brnka +9 natočené za 5w + tak mi to přijde zbytečné protože jaký nováček bude na to mít?

  • Já bych rozhodně taky ovlivnil drop yangů protože kdo sbírá ze země od 1-150 yangů když samotná důležitá věc jako jsou elíky u obchodnice stojí 80k (XXL) a to nepočítám že takový nováček bude potřebovat víc jak 200ks a k tomu ještě má modré na schopku. A opičí dungeon by potřeboval taky renovace , chodí se tam jen na měsíční pokladnice a ty taky nepadají furt. U opičáku bych udělal drop zelených kouzel a sil používají se jen do 40 lvl itemů a kdo na 70+ bude potřebovat brnko od 40 lvl a když už ve stánkách jsou taková brnka +9 natočené za 5w + tak mi to přijde zbytečné protože jaký nováček bude na to mít?

    Ty jo, ten drop zelených kouzel a sil je fakt dobrý nápad. Fufhiny nedávno písal, že dobré nápady by sa dali posunúť na vyššie miesta, a toto mi príde ako výborný návrh.

  • No mě to zase tak výborné nepřijde. Nedělejte z toho privát. Už tak je neustále nějaký event. Skalní hráči by se mnou mohli souhlasit, že už všeho moc škodí. Pokud chcete, aby vám padalo fakt všechno, je třeba hrát jinde. Zkuste eventové servery - ty jsou dva a padá tam pořád něco. Koukněte do eventů kde to je vypsané.

  • No mě to zase tak výborné nepřijde. Nedělejte z toho privát. Už tak je neustále nějaký event. Skalní hráči by se mnou mohli souhlasit, že už všeho moc škodí. Pokud chcete, aby vám padalo fakt všechno, je třeba hrát jinde. Zkuste eventové servery - ty jsou dva a padá tam pořád něco. Koukněte do eventů kde to je vypsané.

    Tady nejde jenom o eventy , tady jde i o běžné hraní , to jako nováčci by museli teda čekat na event aby něco vůbec měli nechápu. Tak přece něco se může zlepšit mě tam teda ten dungeon přijde teda zbytečný když není z něho něco dobrého. Bossové jsou od toho aby si ho dostal a z toho něco měl to je normální v každé hře nebo hraješ jen Metin ? zkoušel si jiné hry na stejné bázi ? Je plno her kterým se daří lépe než Metinu a to jen kvůli možnostem tak jako nějaký návrh je vždy návrh chci vidět tvůj nápad co by mohlo nalákat aspoň 10 hráču... Dík. EDIT: Když už vytahuješ privát tak tam myslím že můžeš točky rovnou koupit nebo dostat na furt tyhle točky (ješte k tomu do 40 lvl) by šli vybojovat to je velký rozdíl.

  • Tady nejde jenom o eventy , tady jde i o běžné hraní , to jako nováčci by museli teda čekat na event aby něco vůbec měli nechápu. Tak přece něco se může zlepšit mě tam teda ten dungeon přijde teda zbytečný když není z něho něco dobrého. Bossové jsou od toho aby si ho dostal a z toho něco měl to je normální v každé hře nebo hraješ jen Metin ? zkoušel si jiné hry na stejné bázi ? Je plno her kterým se daří lépe než Metinu a to jen kvůli možnostem tak jako nějaký návrh je vždy návrh chci vidět tvůj nápad co by mohlo nalákat aspoň 10 hráču... Dík. EDIT: Když už vytahuješ privát tak tam myslím že můžeš točky rovnou koupit nebo dostat na furt tyhle točky (ješte k tomu do 40 lvl) by šli vybojovat to je velký rozdíl.

    Z toho co tu píšeš mi přijde, že na té hře vůbec nehraješ. Eventů je tam víc než až dost, spíš je to neustále dokola nějaký event ať už je to cokoliv, když to porovnám 2 roky zpátky, tak takový nával eventů nebyl vůbec, konkrétně mi řekni jaký event by sis představoval? To co tam je, musí nováčkům bohatě stačit. Točky máš od 40lvl truhly, což není v dnešní době problém udělat.:S

  • Z toho co tu píšeš mi přijde, že na té hře vůbec nehraješ. Eventů je tam víc než až dost, spíš je to neustále dokola nějaký event ať už je to cokoliv, když to porovnám 2 roky zpátky, tak takový nával eventů nebyl vůbec, konkrétně mi řekni jaký event by sis představoval? To co tam je, musí nováčkům bohatě stačit. Točky máš od 40lvl truhly, což není v dnešní době problém udělat.:S

    ASI TO BUDU MUSET NAPSAT CAPSLOCKEM : PÍŠU O ALTERNATIVNÍM DROPU Z BOSSE !!! NE O EVENTU A KDYŽ UŽ MÁŠ PÁR TOČEK Z KRABICE STAČÍ TI 3 KS NA ZBRAŇ A BRNKO ? HMM ASI NE KDYŽ NA ZBRAŇ A BRNKO POTŘEBUJEŠ 4 BONUSY (4SÍLY) A TO NEPOČÍTÁM ŽE TO MŮŽE SELHAT A TOČKY SE NEMUSÍ DOBŘE NATOČIT. DÍKY ZA POCHOPENÍ. :thumbsup::SX/:SX/:S

  • Jako upřímně. sleduji celkem dost herních komunit (NEHRAJU jiné hry nemám čas) a všude jsou boti. Téměř všude musíš něco udělat aby jsi něco měl - pokud nepoužíváš IS apod. Hraji téměř 15 let a hra se díky eventům mění k nepoznání a pro spoustu skalních hráčů se stává nehratelnou a odchází. Ten požitek něco dokázat a z toho něco mít začíná rychle mizet. Pokud hraješ chvilku je logické, že špatně chápeš o čem tady píšu.


    Píšeš čekat na eventy. TVL vždyť dneska je mezi eventama proluka max. 3-4 dny. A to trvá už tak 3 roky????


    Nápady jak nalákat jiné hráče jsme tady komunitně měli a některé se i prosadily. Je tady o tom i někde vlákno, které jsem tehda zakládala. Těch eventových truhel i truhel bossů, ze kterých jsou dobré věci je opravdu dost. Začarka, zesilka, magiče, teleporťáky..... O tom nám se kdysi ani nesnilo. Truhly a zbraně, které nováčci dostávají na startu a pak co 10 lvl......


    Opravdu nezlob se na mě, ale tohle už hraničí s privátem..... Tam se točky dají dropnout a pak s nima obchodovat. Těch eventů je opravdu nad hlavu a dobrých cen je v nich víc než dost.

    Ty nazývaš event, pri ktorom musíš dať 25EUR za kostýmy na 60 minút, aby si mala vôbec nejakú šancu, zlým? Hanbi sa!!! :D

    Jako event je to psané, můj název to není. Nemám se teda za co stydět. Jinak se tohoto eventu neůčastním jako spousta dalších, protože je nesmyslný. A ten kostým si kupovat nemusíš, viděla jsem videa, kde to dávaj i bez něho. Takže sorry ale nic nemusíš :D Jediné co musíme je jednou umřít .....

  • Takže jako přijde nováček a hned ze začátku musí sypat do IS za rukavice , knihu o rybaření ... atd. aby mohl něco mít ?

    Takže ten nováček nemůže mít chvilku čas aby zjistil co a jak by se mohlo vyplatit ? Kurňa už koukněte se z pohledu nového hráče né z vašeho nastávajícího kde vy do toho sypete jak paka. Tady nejde o EVENT jak o DROP je to jen zelená síla a kouzlo z bosse a furt je to omezeno na zbraň a brnění DO 40 LVL , (ještě je lvl 41 až do 120 nezapomeň asi tu hru nehraješ).Tak jako nechápu. Jinak potvurko to že někdo už má 120lvl + šampiona má brnění, šperky, boty helmu mazla a zbraně v topu a bůh ví zda excelentní alchu v topu a pak si řekne že ho něco omrzelo tak to už hrát nebude je jeho volba (když do toho sypal a pak se divil). To že by padala síla a kouzlo neznamená že pro toho nováčka není !!!furt co zlepšovat!!! VY FURT KOUKÁTE SVÍM POHLEDEM sám už jsem na velkém lvlu ale furt si dokážu představit kdybych teprve před 2 dny začal co bych měl dělat ... a jinak že si nezkusila jinou hru na stejné bázi je smutné nepoznala by si více možností toho jak může vypadat bomba hra a to že Metin 2 má všude botery tak k tomu mám taky co dodat. Za prvé se skoro v každé hře podvádí a za druhé když už někdo podvádí měl by dostat BAN :ban: což se v Metinu moc neděje ale kdo za to může. NO ?

  • Dal jsem NE, a to z jednoduchého důvodu - do té doby, dokud GF nevyřeší, nebo alespoň silně neomezí, boty, tak se můžou mergovat klidně všechny servery východního clusteru... Výsledek bude totožný s nynějším Českem.

    Low lvl nehratelné, tudíž nápor nových hráčů neočekávejte, naopak čekejte emigraci nynějších hráčů na nižších levelech.


    High lvly budou asi trochu lepší, víc hráčů... To je tak všechno.

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Dal jsem NE, a to z jednoduchého důvodu - do té doby, dokud GF nevyřeší, nebo alespoň silně neomezí, boty, tak se můžou mergovat klidně všechny servery východního clusteru... Výsledek bude totožný s nynějším Českem.

    Low lvl nehratelné, tudíž nápor nových hráčů neočekávejte, naopak čekejte emigraci nynějších hráčů na nižších levelech.


    High lvly budou asi trochu lepší, víc hráčů... To je tak všechno

    Souhlasím a to i s tím že menší lvl je nehratelný a nové hráče nemáme očekávat ale mohlo by se něco zkusit i když to bude těžké furt to není nemožné.

  • ASI TO BUDU MUSET NAPSAT CAPSLOCKEM : PÍŠU O ALTERNATIVNÍM DROPU Z BOSSE !!! :thumbsup::SX/:SX/:S

    Ach jo, s tebou nemá smysl fakt debatovat, kdybys nebyl tak hloupý, tak ti dojde, že když nejsou eventy jsou alternativní dropy z metinů a bossů, ať to jsou fazole nebo cory...


    EDIT: Upřímně řekni mi co chceš od toho víc? Však eventy jsou pořád nekonečné a už to trvá dlouho, dřív ani takové eventy nebyly a bylo to aspoň hratelnější o víc a to je už co říct.

  • Ach jo, s tebou nemá smysl fakt debatovat, kdybys nebyl tak hloupý, tak ti dojde, že když nejsou eventy jsou alternativní dropy z metinů a bossů, ať to jsou fazole nebo cory...

    A zajmá to nováčka který neví co dělat ze začátku hlupáku ? klidně ad si spojí servery ale určo i někdo v maďarsku nesouhlasí s tím a klidně pak odejde a buď se stane to že se nespojí a nebo spojí servery a odejde plno lidí to je váš problém jak jste všichni limitovaný a hráli jste jen pár her (nebo žádné) a nevíte co se stát může zažil jsem plno her co musely vypnout servery na furt takže ty hry už neexistují a Metin do pár let nebude výjimkou mel si jak chceš tak si uží možná posledních těch pár let dokuť nebude na serveru 30 hráčů

  • A zajmá to nováčka který neví co dělat ze začátku hlupáku ? klidně ad si spojí servery ale určo i někdo v maďarsku nesouhlasí s tím a klidně pak odejde a buď se stane to že se nespojí a nebo spojí servery a odejde plno lidí to je váš problém jak jste všichni limitovaný a hráli jste jen pár her (nebo žádné) a nevíte co se stát může zažil jsem plno her co musely vypnout servery na furt takže ty hry už neexistují a Metin do pár let nebude výjimkou mel si jak chceš tak si uží možná posledních těch pár let dokuť nebude na serveru 30 hráčů

    Sranda, že ti tu na to reagujú hráči s postavami lv 105+. To by fakt zruinovalo server, keby nejaký chlapec s lv 30 horko-ťažko zabil Skalnú opicu a padla mu zelená síla, ktorá by mu beztak nevyšla. Viem si predstaviť, že by to padalo ako střepy síly, čiže tak 1x z 50 zabití. Tie keď začali padať z bossov, tak to nikomu neublížilo. Zruinovala to až Yohara, kde to začalo padať vo velkom množstve ako alternatívny drop. Keby si dokázal ten návrh nejak konštruktívnejšie popísať, pošli mi to do správy, skúsim to poslať snáď jedinej kompetentnej osobe, ktorá sa o Metin stará v Nemecku.

  • Mimochodem ještě a naposled něco dodám, za poslední 2 roky jsem si všiml že hráči jsou,nový a nový. Občas mi píší jaké body dávat občas se mě ptají zda nemám yangi pro ně do začátku dám jim pár kk k tomu pár expáků a píšeme si. Tyto lidi se do začátku dostanou do lvl 30-40 a pak už je nikdy nevidím a nebo někteří hrají až do 60 ale jelikož nemohou se dostat dál tak končí a píšou že to hrát nebudou takže kdyby se daly ve hře nějak udržet tak by nás bylo víc. To je jen pro představu že by Metin nebyla tak dead hra. Trochu popřemýšlejte a uvažujte já vím že nemusím mít pravdu a můžete jí mít vy ale co kdybych jí měl já. přece jenom. Zkuste se nad vším pozastavit a popřemýšlet nestůjte za stínem jen svých nápadů a zkuste taky i vy něco dodat. Ad se mohu taky pozastavit , tvrzení že už je dost eventu není dostačující znám plno her kde jích je víc jak na Metinu ale nebudu jmenovat nevím zda je to tady zakázáno nebo ne dělat reklamu jiným hrám. Jinak nepíši o Eventech ale o dropech a né z metinů ale z bossů , aby každý boss měl své + na tom svém lvl (jak se stalo u Azraela). To je vše za mě. Dělejte si pak co chcete a spojte si taky co chcete jen aby to nedopadlo tak že do pár měsíců/let tu bude tak 30hráču a Gameforge nebude muset vypnout servery. Plno her to tak udělalo jsou i na STEAMU takový a nebyly špatné.

  • Takže jako přijde nováček a hned ze začátku musí sypat do IS za rukavice , knihu o rybaření ... atd. aby mohl něco mít ?

    Takže ten nováček nemůže mít chvilku čas aby zjistil co a jak by se mohlo vyplatit ? Kurňa už koukněte se z pohledu nového hráče né z vašeho nastávajícího kde vy do toho sypete jak paka. Tady nejde o EVENT jak o DROP je to jen zelená síla a kouzlo z bosse a furt je to omezeno na zbraň a brnění DO 40 LVL , (ještě je lvl 41 až do 120 nezapomeň asi tu hru nehraješ).Tak jako nechápu. Jinak potvurko to že někdo už má 120lvl + šampiona má brnění, šperky, boty helmu mazla a zbraně v topu a bůh ví zda excelentní alchu v topu a pak si řekne že ho něco omrzelo tak to už hrát nebude je jeho volba (když do toho sypal a pak se divil). To že by padala síla a kouzlo neznamená že pro toho nováčka není !!!furt co zlepšovat!!! VY FURT KOUKÁTE SVÍM POHLEDEM sám už jsem na velkém lvlu ale furt si dokážu představit kdybych teprve před 2 dny začal co bych měl dělat ... a jinak že si nezkusila jinou hru na stejné bázi je smutné nepoznala by si více možností toho jak může vypadat bomba hra a to že Metin 2 má všude botery tak k tomu mám taky co dodat. Za prvé se skoro v každé hře podvádí a za druhé když už někdo podvádí měl by dostat BAN :ban: což se v Metinu moc neděje ale kdo za to může. NO ?

    Proč by měl do toho sypat? My na začátku nic neměli a dalo se hrát. Věř nebo ne, ale hru hraju, pokud mám čas, což je díky nemoci dost často. Já jsm do hry nasypala za 15 let 1000 kč. Za to, že vy musíte mít vše hned, být hned top a pokud možno pro to nehnout prstíkem to je jiná věc. Ale to už pak není hra, ale dokazování si jak jste skvělí a akorát si honíte ego. Nekončí jen lidé co mají 120+lvl, ale i jiní, kterým prostě vadí, že už to není hra, ale honba za eventem..... A tak to je. Jak už napsal Caveat - proberte se trochu. Je to hra a ne soutěž. To běž opravdu na eventový server a máš klid. Za nás nebyly ani DM kupony a obcho propustky. A mnohem víc věcí.


    A co se týká botů. Ty hraješ? Jenže třeba poušť je prázdná. sd i waterko taky nic. Ban to sice asi nebude (i když bych tomu ráda věřila), ale zatím je klid :D A proč tak nutně potřebuješ zelenou sílu a začarko? ? ? Nestačí ti klasika z eventů? Nebo máš pocit, že ty jsou horší?

    A když je tolik bomba her, tak pápá a nenavážej se do druhých a nehrej si na megachytrého.

    Jinak nemám ani super výbavu a už vůbec ne luxus alchu :D A víš co? I tak se dá dobře hrát. Je to i o přátelství a nejen o machrování a hraní si na něco lepšího. A že nehraju jiné hry? Hmmmm...... To bude tím, že nejenže chodím do práce, ale taky žiju normální život. Nepotřebuju mít v compu mrtě ikonek a když někde nejsem TOP jít jinam :D A priváty jsem nějaké zkoušela, ale je to nuda, když fakt máš vše hned :D Kdo chce utrácet, je to přece jeho věc. Kdo nechce najde způsob jak si zahrát a něco získat.

    PS : SVÝM pohledem (ta distanční výuka.... :D)

  • Ach jo, s tebou nemá smysl fakt debatovat, kdybys nebyl tak hloupý, tak ti dojde, že když nejsou eventy jsou alternativní dropy z metinů a bossů, ať to jsou fazole nebo cory...


    EDIT: Upřímně řekni mi co chceš od toho víc? Však eventy jsou pořád nekonečné a už to trvá dlouho, dřív ani takové eventy nebyly a bylo to aspoň hratelnější o víc a to je už co říct.

    Je úžasné, jak se pořád o ty zelené blbosti pere a má pocit, že ten drop je převratná věc :D


    Jinak asi vánoční zázrak - jedem spolu na jedné notě :D

  • Sluníčka,


    každý máte své vlastní názory a žádný není špatný. To ale není důvod k porušování pravidel fóra, tím narážím třeba na doubleposty a caps.

    Prosím, pokračujte v klidu v diskuzi aniž byste museli porušit pravidla - příště budou muset lítat warny. :crazy:


    btw. PF 2022

  • Jinak asi vánoční zázrak - jedem spolu na jedné notě :D

    Tady nejde o to jestli v tom jedem spolu, spíš by si lidi měli uvědomit, že ta hra už není to co bývala, a vylepšit hru? Jakým směrem? Je to pořád to samé, pořád ty samé slova, sliby chyby. Od té doby co jsem se vrátil před 3,5 roky je to horší a horší... vylepšit něco podle hráčů už téměř neexistuje. GF má svoje trumfy a buduje si hru podle svého, takže nováčky je spíše nezajímají, jde jim jen čistě o jedno a to je zisk ze hry, takže jsme u toho zase opět velký lvl, Yohara a nové blbůstky pro vysoké lvl. Pokud toto nikomu nedochází, tak ať se podívá pořádně do hry aby se mu rozsvítilo.:S