[POLL]Možné sloučení serverů CZ+HU

  • Podporuji sloučení dvou serverů. HU a CZ komunita už má tak málo hráčů, že GF vidí toto řešení jako dobré. Je mi líto, že jsme se dostali tak daleko, ale nevidíme žádné jiné řešení.

  • Podporuji sloučení dvou serverů. HU a CZ komunita už má tak málo hráčů, že GF vidí toto řešení jako dobré. Je mi líto, že jsme se dostali tak daleko, ale nevidíme žádné jiné řešení.

    Za koho dalšího mluvíš? Došla jsem si na Maďarské fórko a jen tak náhodou se v jejich vlákně s tímto tématem objevuješ ty a uvádíš tam, aby se nedej bože tamního hlasování zúčastnil někdo z CZ. Pro tebe to neplatí? ^^


    V prvé řadě odstřihnout botery (to uvítají hlavně menší lvl) a co uvítají všichni je opravená hra, to je řešení této tristní situace. Sama teď nehraji kvůli sympatické červené liště v klientovi, co vykukovala náhodně a zástupu boterů. Sloučení s Maďarskem mě fakt nepřesvědčí se vrátit, už vidím jak se s nimi snažím domluvit. Však to hrají hlavně děti a kolik z nich umí slušně anglicky? Nehledě na to, že přijdou další farmáři a bude ještě víc natřískáno botery. Nejspíše dojde k jejich přirozenému úbytku, jelikož nebude dost pro všechny. Nečekám velkolepé navýšení CH.

    Pro vysoké lvl to bude lepší v tom, že budou hráči se kterými mohou hrát. Tam nebude problém možno ani ta komunikace, jelikož je zde více zastoupena starší generace. Boti je zde tolik netrápí.


    Nejspíše to zamává s trhem, netuším jak velké cenové rozdíly mezi jednotlivými severy panují.


    V tuto chvíli představuje pro mě CZ server cca 30% slušných hráčů a herních příležitostí a 70 % jsou boteři, chyby hry a přístup GF co tu hru kazí. Po vyrovnání na aspoň 50/50 to bude zase fajn. A spojení s Maďarskem tento průměr nezlepší. :(

  • Naprosto s tebou souhlasím. Když čtu příspěvky tohoto hráče nevím jestli se smát nebo brečet. Faktem je to, že když se sníží počet boterů bude hra opět hratelná a spousta hráčů se rádo vrátí. A věřím tomu, že by se objevili i nováčci.

  • Za koho dalšího mluvíš? Došla jsem si na Maďarské fórko a jen tak náhodou se v jejich vlákně s tímto tématem objevuješ ty a uvádíš tam, aby se nedej bože tamního hlasování zúčastnil někdo z CZ. Pro tebe to neplatí? ^^

    Tu otázku bych mohl položit také.;) Názor HU hráčů na téma není nikdo jiný než váš.

    Naprosto s tebou souhlasím. Když čtu příspěvky tohoto hráče nevím jestli se smát nebo brečet.

    :lol:

    Faktem je to, že když se sníží počet boterů bude hra opět hratelná a spousta hráčů se rádo vrátí. A věřím tomu, že by se objevili i nováčci.

    Těšíme se, že GF vyřeší i tento problém. GF slíbil, že bude mít svůj vlastní systém boje proti podvodům. Nejsou o tom žádné zprávy.:)

  • Tu otázku bych mohl položit také.;) Názor HU hráčů na téma není nikdo jiný než váš.

    Na HU fóru nemám zřízený učet a nijak nezasahuji do tamější diskuse, natož do hlasovaní, na rozdíl od tebe. Kážeš vodu a piješ víno co? Když už tady přispíváš, tak se netvař jako člen české komunity a jednej na rovinu. ;)

    Těšíme se, že GF vyřeší i tento problém. GF slíbil, že bude mít svůj vlastní systém boje proti podvodům. Nejsou o tom žádné zprávy.:)

    GF toho naslibovalo, asi nehraješ zase tak dlouho. :saint:


    PS: A fakt nevím nakolik ovládáš češtinu, ale ten překlad je zajímavý. Už se tady objevují problémy v komunikaci mezi komunitami, hmm. :D

  • Ja som Slovák a Maďari nás už okupovali v minulosti dosť ! :D Ale nie neviem prečo GF napadli práve Maďari či sme vo svete braní ako blízke krajiny ? Ja som za "NIE" keď zlúčenie tak jedine s Poľskom. Myslím, že komunikácia by nám bola oveľa jednoduchšia..Za mňa by spojenie s Maďarskom bol pre mňa koniec hry neviem si predstaviť tie ich hatlaniny v hre a určite by ich bola väčšina v hre.

  • Na HU fóru nemám zřízený učet a nijak nezasahuji do tamější diskuse, natož do hlasovaní, na rozdíl od tebe.

    Možná ne, ale viděli jsme některé, kteří ano.

    Když už tady přispíváš, tak se netvař jako člen české komunity a jednej na rovinu. ;)

    Mám postavu v CZ komunitě. Díval jsem se na situaci na serveru dlouho předtím, než se toto hlasování objevilo na fóru.:)

    Off: Omlouvám se, že nemluvím dokonale. Stále se učím jazyk.:)

    Za mňa by spojenie s Maďarskom bol pre mňa koniec hry neviem si predstaviť tie ich hatlaniny v hre a určite by ich bola väčšina v hre.

    Je to smutné, ale máš pravdu. Členové serveru Hu také preferují sloučení se serverem Pl.

  • Souhlasím oprava hry by byla jedna z řešení , a to že by se slučovaly servery by moc nepomohlo a ještě by to více uškodilo. Za mě je to jasné: NE.

  • Hej lidi , napište mu že ten kdo nesouhlasí se sloučením není rasista. Jestliže někdo proboha nechce spojení serverů z důvodu více majitelů boterů nebo špatné komunikaci tak NENÍ RASISTA proč to vytahuješ? Tohle je úplně to co nesnáším, že někdo vytáhne z normální konverzace nějakou *****inu a k tomu ješte o rasismu. BOHA.

  • Nevím proč se tady hádáte :( Jděte se ven zchladit. Každý má právo na svůj názor i to jak ho interpretuje. Pokud se někomu nelíbí OK, ale tohle je spíš důvod k debatě ne k hádce.

    Budou vánoce, tak to zkuste jako lidé. Chápu, že toto téma vyvolalo emoce a to bohužel i nervozitu. Ale jedná se o možnosti, nic není hotová věc.


    Krásné svátky Vám všem :saint:<3:love: A aspoň trochu požitek ze hry, i když je to teď náročné :thumbsup:

  • Za mě jasné NE.

    Hra má hráčů celkem dost, pro hraní to není problém, samozřejmě otázka je jak to sype. S Maďary by se stejně moc lidí ingame nebavilo, nedělám si iluze o mládí a jazykové vybavenosti našich komunit.

    Jestli chtějí nabírat nové hráče/ naplnit servery, tak ať jim umožní začít - odstranit boty, zatraktivnit události pro menší lvly, přidat dungy pro menší postavy a osobně bych byl i pro rework obchodování s yangy/věcmi/postavami (úplná legalizace, prostředí, změna balíčků v IS). Pokud všichni nováčci budou začínat na "hotových" 90 postavách tak to taky bude mít jinou kulturu, nebude už to klasický 32play, ale mohlo by to pomoct.

  • Za mě jasné NE.

    Hra má hráčů celkem dost, pro hraní to není problém, samozřejmě otázka je jak to sype. S Maďary by se stejně moc lidí ingame nebavilo, nedělám si iluze o mládí a jazykové vybavenosti našich komunit.

    Jestli chtějí nabírat nové hráče/ naplnit servery, tak ať jim umožní začít - odstranit boty, zatraktivnit události pro menší lvly, přidat dungy pro menší postavy a osobně bych byl i pro rework obchodování s yangy/věcmi/postavami (úplná legalizace, prostředí, změna balíčků v IS). Pokud všichni nováčci budou začínat na "hotových" 90 postavách tak to taky bude mít jinou kulturu, nebude už to klasický 32play, ale mohlo by to pomoct.

    Jeden z mála zajímavých názorů :-) 32Play už to stejně dávno není, takže legalizace vlastně změní jen - vlastně nic :D Co se týká eventů - TVL to, co běží teď (myšleno nějaký jiný svět) je dle mého soudu na pozvracení. Nepatřím mezi topky, takže si tam ani nevrznu, ale co jsem slyšela i topky se nadřou. Navíc, event 90+? Co prckové? Toto bylo nedomyšlené. Ano - mají event na dropy, ale vzhledem k tomu jak je všude krásně plno mám dojem, že ani tam si moc nevrznou.