[POLL]Možné sloučení serverů CZ+HU

  • Přáli byste si spojit českou komunitu s komunitou maďarskou? (Maďarsko/ HU)? 83

    1. Ano (20) 24%
    2. Ne (63) 76%

    Drahá komunito,


    náš produktový tým by rád získal vaši zpětnou vazbu ohledně možného budoucího sloučení serverů. Využijte prosím svou šanci zúčastnit se ankety a dejte nám vědět, co si o tomto nápadu myslíte!


    Děkujeme za účast v anketě!

    Váš Metin2 Team

    Edited 3 times, last by Lucyana ().

  • Ja som za, ale uvítal by som keby sa dali shopy opäť otvárať na namesti danej ríše, už teraz je ich moc v obchodke a nie ešte keď bude zlúčenie serverov.

  • Osobne si to kvôli tak obrovskej jazykovej bariére neviem predstaviť. Ako tu bolo spomínané, skôr CZ+PL by bolo z ohľadu dorozumenia sa reálnejšie.

  • Dovedu si představit sloučení všech komunit na jeden sever, jak to mají jiné online hry. Ovšem sloučení jen s Maďarskem nepřináší toliko výhod jako spíše komplikací.


    Nicméně to asi dopadne stejně jako vždy. No my se vás zeptáme, ale uděláme si to po svém. :D

  • Lucyana

    Changed the title of the thread from “[POLL] Potential server merge CZ+HU” to “[POLL]Možné sloučení serverů CZ+HU”.
  • Chalaní a dámy ...


    Verím, že nie ste zakomplexovaný ... hádam sa nebojíte maďarov ? :-D

    Spojenie serverov môže len pomôcť český server je na úpadku ... malo hráčov veľa botov ... ak by sa spojili servery len to prospeje hre .. trošku to oživi tu hru .. no a čo že sa nebude dať toľko dropovať všade.. veď o tom ta hra je .. možno aj trochu pvp nech začne ...


    To je všetko z môjho názoru a som úplne za :-) BigUp

  • Ahojky,

    mám pocit, že maďarů se tady nikdo nebojí. Ale představa domluvy je děsivá. Máš pravdu v tom, že český server tak trochu (víc) upadá, ale tohle je vina nestability hry, věčných bugů a neřešení hackerů (a než se zase pustíte do českých GM, uvědomte si, že toto oni řešit nemůžou).


    Hraju prakticky od začátku. To množství eventů, které pořád běží je až nechutné. Co bylo kdysi vzácností je dnes běžné a otravné. Určitě se mnou spousta z vás nebude souhlasit, protože jste nezažili tu úžasnou atmosféru týmové hry.


    A jen tak náhodou :D Myslíte, že maďaři nehackují? :D :D :D

  • Já jsem pro ANO aby došlo ke sloučení Česka s Maďarskem, protože to kolik nás hraje na Česku je naprosto nehratelné. Dřív nebo později by došlo k tomuto podobnýmu kroku.