Event - KDO JSEM

  • Vážení hráči,


    počínaje 6.11.2021 zveřejníme celkem 7 hádanek, ve kterých bude Vašim úkolem rozeznat, o koho/co se jedná. Vzhledem k vysokým odměnám nyní trochu přitvrdíme a přidáme do možností veškeré faktory, které se týkají samotné hry Metin2. Mohou popisovat vzhled postavy a objektu, její lokalitu, její herní příběh, účel ve hře anebo poukazovat na úkoly a schopnosti přímo ze hry.


    Hádanky budou zveřejněny vždy v 18:00 a to až do 12.11.2021.

    Své správné odpovědi pište vždy pod danou hádanku, kde budou skryty před zraky ostatních.

    Podmínky účasti:

    1. Mít a užívat herní účet a účet na fóru
    2. Neporušovat pravidla hry Metin2 ani pravidla fóra (být čistý)
    3. Zúčastnit se všech částí hádanek správně


    Thready se uzavřou 13.11.2021 v 22:00 a proběhne jejich vyhodnocení. Výherců může být více.


    Ti nejrychlejší se všemi správnými odpověďmi obdrží:

    • 1. místo = 20 € v herních kupónech (2x 10 €) + Rituální kámen
    • 2. místo = 16 € v herních kupónech (1x 10 €) + Rituální kámen
    • 3. místo = 10 € v herních kupónech (1x 10 € + 2x 3 €) + Magický kámen


    Zúčastnit se může každý registrovaný uživatel fóra. Pokud účet nemáte a zvažujete jeho vytvoření, teď je vhodná chvíle! :)

    Dříve tento event měl velký úspěch, proto doufáme, že se Vám bude jeho zopakování s ultimátními odměnami líbit. :pump:


    Bavte se!

    Váš Board Team

    Dle jmena doufam ze zensky rod je nasnade,osloveni v nem povazuji za samozrejmost 8)
    " Prekvapuje me, ze te vidim... ja myslel, ze GM jsou jen mytus"
    Obdrzeny warn neni nutne zacatkem pratelske konverzace,staci si ho precist :)

    _________________________________________
    Pravidla fora | Komunitní průvodce

    Edited 3 times, last by Lucyana ().

  • Doporučuji si některé Vaše odpovědi zkontrolovat a popřípadě opravit.

    Byla by škoda pohořet na jedné špatné odpovědi. :)


    Opravit svou odpověď můžete opětovným přidáním příspěvku se správnou odpovědí, tím se Vaše předchozí odpověď anuluje.
    Edit příspěvku není považován za opravu odpovědi a v závěrečném sčítání bude za odpověď považována první verze před editem odpovědi.


    POZOR: Anulací předchozího příspěvku se posunete na nové umístění v seznamu odpovědí.
    Tzn: Když jste byli 4. a opravíte svou odpověď a v threadu je např. 16 odpovědí, bude Vaše odpověď 17. Pořádně si tedy svou opravu promyslete. Věty typu "rozmyslel jsem si to, chci předchozí odpověď" nebudou pro spravedlivost tolerovány.

  • Hádanky se uzavírají dnes ve 22:00. Nepropásněte svou šanci špatnou odpověď opravit. Po tomto časovém úseku již nebude možné s hádankami jakkoliv manipulovat.


    Průměrně mají hádanky 3 špatné odpovědi.

    Nenechte se připravit o výhru ;)

  • Vyhlášení eventu "Kdo jsem".



    Po spočítání došlých správných odpovědí a jejich rychlosti jsme vyhodnotili naši soutěž!


    Na prvním místě se umístila Amina , získává kupony v hodnotě 26€ a Rituální kámen.


    Místo druhé patří wend , získává kupony v hodnotě 19€ a Rituální kámen.



    Vzhledem k tomu, že jsme dlouho neměli na foru žádný event, rozhodla jsem se, že ti co se soutěže zúčastnili, i když neúspěšně, získají kupon na 3€, ovšem tedy v případě, že mi napíší PM. Prosím o kontakt i výherce, díky!


    Ceny jsou vyšší díky menšímu počtu vítězů a odměna pro všechny i vzhledem k době, ve které se nacházíme je na místě, ovšem nebude to tak vždy! Dalším eventem, který oznámíme, bude obrázek s danou tematikou, a tam uz ceny dostanou jen ti umístění.


    Děkujeme za Vaši účast a samosebou velkou zásluhu má Fufhiny !


    Metin2 Team

    Dle jmena doufam ze zensky rod je nasnade,osloveni v nem povazuji za samozrejmost 8)
    " Prekvapuje me, ze te vidim... ja myslel, ze GM jsou jen mytus"
    Obdrzeny warn neni nutne zacatkem pratelske konverzace,staci si ho precist :)

    _________________________________________
    Pravidla fora | Komunitní průvodce