Táto hra Ti momentálne nieje dostupná.

  • Nestretol sa náhodou niekto s touto hláškou ? Normálne som dnes hral a po nejakom čase som si chcel lognúť shop postavu a už to nešlo a vypisuje mi toto Táto hra Ti momentálne nieje dostupná.

  • Hej hej robi to dost ludom... po case to prestane a mozes hrat ale akonahle menis CH alebo prihlasujes viac uctov tak znova ta to da do red banu.... proste TOP no

  • Pokud ti to píše už v klientu GF, tak jsem měla tuhle hlášku před chvílí. Chtělo to aktualizaci klienta GF. Ta mi selhala, pomohl restart PC, pak už prošla v pohodě a šla spustit i hra.

    :gamer: Xandy & majka :gamer:

    Více o mých postavách zde

  • Bohužel se mě to stává pomalu každý den!! Hlavně když mám zapnuto více jak 2 účty a měním CH, hledám strom v chrámu a bum mám min. na 3h vystaráno. Krásně to otráví chuť do hry :)

  • Bohužel ani na podpoře ti nepomohou. Jelikož se nejedná o ban, tak ani neví na jak dlouho ten blok vlastně máš. Stejně tak tam nikdo netuší co ho spouští nebo jak se tomu vyvarovat. Asi dostaneš odpověď ve stylu dynamická ip, aktualizace a problémový antivir. I mě se to stalo na účtu po měnění ch. Ale schytal to i účet, který jsem po delší dobu nelogovala. Takže fakt nevím. Jestli náhodou GF nemá nějakou firemní zábavu, loterii, kdo to schytá dneska. :rofl:

  • Doporučuji zkontrolovat :

    - že v PC není a nikdy v minulosti ani nebyl přítomný žádný zakázaný program interagující s hrou Metin2
    - nevyužíváš a ani nikdy v minulosti jsi nevyužíval žádné programy interagující se hrou- Neobchoduješ nebo nějak jinak neinteraguješ s boty
    - Máš aktuální všechny ovladače? - graf. karta, základní deska + DOT.NET FRAMEWORK?
    - Máš vypnuté programy, které by tomu mohly bránit?
    - Máš proveden poslední update Windows 10
    - že jsi provedl OPRAVIT hru tlačítkem OPRAVIT umístěné pod šipkou napravo vedle tlačítka HRÁT po kontrole výše uvedeného

    - dále doporučuji neměnit CH a hrát na jednom kanálu, pokud se chyba objevuje hráči pravidelně.

  • Teraz ma to pustilo do hry .... vobec netušim čo s tým bolo... nemal som v PC žiadne cheaty atd...a mam čisto nový notebook s novou inštalačkov win 10

  • Tak ještěže máme šest CH :)


    - dále doporučuji neměnit CH a hrát na jednom kanálu, pokud se chyba objevuje hráči pravidelně.


    Jinak včera mne to taky postihlo poprvé.

    BM Sura 120lv.


    IceWitch:D

  • Jestli myslíš tu hlášku co ti vyskočí při tom když zapínáš nový účet, není nic jednoduššího, než prostě a jednoduše restartovat počítač a během minuty můžeš zase zapínat. U mě se to děje pravidelně tak jednou do týdne, restart to vždy vyřeší, tak až se ti to příště stane, zkus to a dej vědět. :thumbsup:

  • To vám už neni trápne posielať neustále dokola túto generickú odpoveď namiesto toho, aby ste tento problém, ktorý prišiel s updatom ''Který přináší mnoho vylepšení'', reálne riešili?

  • To vám už neni trápne posielať neustále dokola túto generickú odpoveď namiesto toho, aby ste tento problém, ktorý prišiel s updatom ''Který přináší mnoho vylepšení'', reálne riešili?

    Ahoj,


    je důležité si uvědomit, že nikdo z nás, tím myslím nikdo z českého týmu, nemá na starosti ani nemá oprávnění do klienta zasahovat takovým způsobem, aby jsme ho mohli svépomocí opravit.


    Odpověď od kolegy je na místě a místo negativních komentářů by mohl být projeven dík, že sem pomoc s provizorním řešením poskytl.


    Nepochybuji o tom, že Gameforge o chybě ví a pracuje na ní. To už ovšem nespadá do naší kompetence ale do kompetence vývojářů v Gameforge :)


  • Chvíli jsem nad tím uvažoval, ale pak mi to nedalo...

    Jak prosím pěkně uživatel pozná, že obchoduje s botem? Rád bych se toho vyvaroval, tak bych poprosil nějaký návod... Jistota je jistota :)

    Abych předešel nějakým spekulativním - to snad poznáš, ne? - tak by se šiknul exaktní postup :)


    Abych nebyl úplně OT, tak toto se objevuje často s nutnou aktualizací klienta, takže v liště, kde jsou hodiny, tak na miniaturu klienta kliknout pravým, zavřít, z plochy otevřít znova, a tadá, většinou jede :)

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Jestli myslíš tu hlášku co ti vyskočí při tom když zapínáš nový účet, není nic jednoduššího, než prostě a jednoduše restartovat počítač a během minuty můžeš zase zapínat. U mě se to děje pravidelně tak jednou do týdne, restart to vždy vyřeší, tak až se ti to příště stane, zkus to a dej vědět. :thumbsup:

    ale pokud ti to vyskočí každý den tak 3X za hodinu tak je něco hodně v nepořádku

    to se radši naučím vyšívat než se s tímhle nervovat

  • Mám stejný problém:( Chápu, že není v pravomoci českého týmu zasahovat do klienta, ale faktem je, že to znepříjemňuje hru. Potažmo je spousta hráčů, kterým běží čas u věcí, za které si zaplatili. Doufejme, že bude problém brzy vyřešen

  • Problém je známý. Četl jsem na fórech v mnoha zemích, jak je to nepříjemné. Na německém fóru CM potvrdilo, že na této chybě již pracovali. Přesné datum, kdy to bude vyřešeno, však říci nemohl.

  • Děláme maximum, co můžeme. Chybu opakovaně dále hlásíme (u hráčů, kde není žádný jiný zjevný důvod).


    Doporučení, co se zasílá hráčům s danou chybou, je souhrn věcí, co víme, že některým hráčům pomohly.


    Pokud není účet blokován (BANován), ale samotný GF klient odmítá hráče pustit do hry, není to věc, co bychom mohli řešit jinak než prověřit a nahlásit dále (jako BUG) a hráči doporučit postupy, co někomu pomohly.

    Edited once, last by NYSE ().

  • Děláme maximum, co můžeme. Chybu opakovaně dále hlásíme (u hráčů, kde není žádný jiný zjevný důvod).


    Doporučení, co se zasílá hráčům s danou chybou, je souhrn věcí, co víme, že některým hráčům pomohly.


    Pokud není účet blokován (BANován), ale samotný GF klient odmítá hráče pustit do hry, není to věc, co bychom mohli řešit jinak než prověřit a nahlásit dále (jako BUG) a hráči doporučit postupy, co někomu pomohly.

    Mám ten problém taky. Mám 3 účty, a stávalo se mi, že na 2 jsem se nemohl dostat a na 3. ano. Teď se ale nedostanu na žádný z nich a trvá to přes hodinu. Většinou se mi to stane, když měním CH, abych v chrámu nalez nějaké žíly s rudou. Najednou mi vyskočí hláška, že je problém ověřit klienta, zavřete klienta spusťte znovu. To udělám a někdy jedu hru dál, ale většinou mě to na několik hodin zablokuje účty a nemůžu se na hru dostat. :(

  • Nepochybuji o tom, že Gameforge o chybě ví a pracuje na ní. To už ovšem nespadá do naší kompetence ale do kompetence vývojářů v Gameforge :)

    Nechci být nějak hnusný nebo něco, ale už je to nějaký čas co na to GF s***, chyby jsou neustále stejné dokola a když přidávají něco nového akorát se to zhoršuje. Dneska se po dlouhé době lognu abych aspoň nakrmil mazlíky a ejhle nelze otevřít klienta, pak to po mě chtělo dvoufázko na to se jim můžu zvysoka vysr... Když jsem začínal hrát nepamatuji tolik bugů a padání, jsem rád, že jsem si našel jiné aktivity jak toto :)

  • Nechci být nějak hnusný nebo něco, ale už je to nějaký čas co na to GF s***, chyby jsou neustále stejné dokola a když přidávají něco nového akorát se to zhoršuje. Dneska se po dlouhé době lognu abych aspoň nakrmil mazlíky a ejhle nelze otevřít klienta, pak to po mě chtělo dvoufázko na to se jim můžu zvysoka vysr... Když jsem začínal hrát nepamatuji tolik bugů a padání, jsem rád, že jsem si našel jiné aktivity jak toto :)

    Zcela s tebou souhlasím. V poslední době je ve hře stále více chyb. Bylo by hezké získat nějakou kompenzaci od GF.:(

  • Ahoj.
    Metin již aktivně nehraji půl roku, ale kvůli tomuto problému se tu ozvu.

    Stejnou chybu, která trvala X měsíců, jsem řešila přímo s podporou. Napřed s českou, která to chtěla nechat být, ale pak to po mém žádání a urgenci (přeci jen do té hry jsem vrazila spoustu peněz a nemohla jsem si kvůli ničemu nechat přijít o účet) dotáhli až k Němcům. Ti se mi na účet podívali a kvůli podezření krádeže (změna IP adresy? Doteď nevysvětleno, ale jejich program můj účet ohodnotil jako něčím poškozený) mi byl účet zaBANován. Po vysvětlení že jsem nikoho neokradla a že ani můj účet nebyl nikým ukraden mi ho zprovoznili a tato hláška mi již zmizela.

    Pokud ti to nepůjde stejně tak dlouho jako mně, obávám se, že tě čekají měsíce vysvětlování s českou a později s německou podporou.