Problém s instalací aktualizace

  • Ahoj,

    měl jsem naprosto stejný problém.

    Stačilo jen ukončit instalaci a spustit klienta znova. Poté instalace naprosto bez problémů za 5 vteřin hotová

    R.

  • Ja netuším k čomu bola dnešná udržba, pretože hra je takmer nehratelka kedže pri každom meneni ch mi nabehne tá niaka hlaška(myslim že všetci viete ktorá) a musim reštartovat okno aj na 3x kym ma to logne do hry.

  • Ja netuším k čomu bola dnešná udržba, pretože hra je takmer nehratelka kedže pri každom meneni ch mi nabehne tá niaka hlaška(myslim že všetci viete ktorá) a musim reštartovat okno aj na 3x kym ma to logne do hry.

    Mám podobný problém už tretí deň. Hodinu mi to ide a potom mi napíše hlášku o tom, že mám kontaktovať podporu, ktorá samozrejme neodpovedá. A tak stále dokola. Ale tak už som si zvykol, že keď sa GF rozhodne nejakým spôsobom riešiť botov, schytajú to len poctiví hráči.

  • Ja netuším k čomu bola dnešná udržba, pretože hra je takmer nehratelka kedže pri každom meneni ch mi nabehne tá niaka hlaška(myslim že všetci viete ktorá) a musim reštartovat okno aj na 3x kym ma to logne do hry.

    Mám podobný problém. Od čtvrtka se nemohu přihlásit. Vždy dostanu stejnou zprávu: "Kontaktujte podporu!" Nevím, jak dlouho čekat na vyřešení problému.:(