Účesy a dungeony

  • Ahoj, rád bych protáhl dál téma nové permanentní kostýmy na účes a proměna do kostýmů na účes.

    Bylo by dobré přidat do hry že si člověk můžu dát do účesu proměnu na jiný účes, ať to není taková nuda, je to banalita, ale spousta hráčů by to určitě ocenila už jen kvůli ''frajeřině''

    Určitě by nebylo špatné udělat i nějaké nové dungeony pro menší levely, spoustu hráčů kvůli boterům nemá kde expit ani kde si přivydělat..

    Kdyby se přidal dungeon ,,záchrana princezny'' kde by člověk musel pokořit několik silných bossů a pár labyrintů aby zachránil ''princeznu'' a dostal nějakou odměnu, nebylo by to vůbec špatné, drop by byl POUZE z finálního bosse, aby se nedalo farmit na bossech co je potřeba zabít :) Pokud má někdo lepší myšlenku na zlepšení mého návrh, tak jen do toho! 8):thumbsup:

  • Přidal bych tam Lycan (female) s druhýma schopkama a učitelé magie by byly na první mapě jak se s Lycanem objevíte a mohlo by se tam dostat tím prázdným portálem co je hned v 1 městě např: na červené mapě v pravém horním rohu mapy ...

  • Přidal bych tam Lycan (female) s druhýma schopkama a učitelé magie by byly na první mapě jak se s Lycanem objevíte a mohlo by se tam dostat tím prázdným portálem co je hned v 1 městě např: na červené mapě v pravém horním rohu mapy ...

    Nejsem si úplně jistý tím, jestli je model pro lycan ženu, zrovna toto je jedna z věcí, co není úplně jednoduchá, dle mého názoru, viděl jsem jak to vypadá v praxi párkrát, pro šikovné ručičky brnkačka, ale zabere to určitě spoustu času :/ Lycana stejně hraje 1% lidí, bohužel.

    Celkově se mi váš návrh moc líbí. Samozřejmě to podporuji.:)

    To mě těší :) Bylo by fajn trochu změny i pro nové hráče, a né jen pro ty stálé, ti teď mají dost práce na Yohaře :p

  • Nejsem si úplně jistý tím, jestli je model pro lycan ženu, zrovna toto je jedna z věcí, co není úplně jednoduchá, dle mého názoru, viděl jsem jak to vypadá v praxi párkrát, pro šikovné ručičky brnkačka, ale zabere to určitě spoustu času :/ Lycana stejně hraje 1% lidí, bohužel.

    No rád bych viděl též v praxi jak se dělá takový model do Metinu ale že by to bylo až tak těžké? Je trilion her co na programování by byly těší. A důvod proč nikdo nehraje Lycana je takový že je to od ostatních postav nová postava i když několik let stará a všichni nový hráči by si museli vše kovat sami a ty stálý hráči nehrají Lycana z důvodu toho že už třeba jednu postavu na velkém lvl mají a nechtějí se ještě patlat s dalším expením. A aspoň bych taky trochu myslel na to že třeba někomu by se ze stávajících hráčů zalíbily nové schopky a začaly by třeba bud Lycana hrát nebo mu změnit staty a schopky za nové , znám lidi co za ně hrají dokonce i já a rádi by trochu víc od toho takže bych myslel i na tento typ lidí ... Děkuji.

  • To mě těší :) Bylo by fajn trochu změny i pro nové hráče, a né jen pro ty stálé, ti teď mají dost práce na Yohaře :p

    Samozřejmě to má svůj důvod. Vědí, že pokud udělají dobrá vylepšení na malé úrovni, hráči tolik neutratí. Osobně za hru moc neutrácím. Doufám, že někdo poslouchá naše slovo!:)